این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

باهوش ترین شخصیت های انیمه ای { 11 مورد از نابغه ترین ها }

smartest anime characters

دسته بندی شخصیت های انیمه ای

معمولا قوی‌ترین شخصیت‌ها در انیمه‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: دسته باهوش ترین شخصیت های انیمه ای و دسته شخصیت‌هایی که متکی بر زور بازویشان هستند. دسته دوم شامل شخصیت‌هایی است که یا از قدرت بدنی بهره می‌برند یا قدرتی جادویی و ماورایی دارند. این دسته معمولا دارای ضریب هوشی پایینی هستند و قوی‌بودنشان تنها به‌خاطر قدرت بدنی یا جادوی آنهاست. بیشتر شخصیت‌های مذکور به دنبال این هستند قوی و قوی‌تر شده تا بتوانند به چیزی که می‌خواهند برسند.

ما اینجا می‌خواهیم در رابطه با دسته اول، باهوش ترین و نابغه ترین شخصیت های انیمه حرف بزنیم. در هر انیمه ای حداقل یک شخصیت نابغه وجود دارد؛ چه شخصیت اصلی باشد چه شخصیت فرعی. حتی ممکن است بسیاری از آنها زیاد به چشم نیایند؛ ولی هنگامی که به قدرت آنها پی ببرید، شگفت‌زده خواهید شد. این افراد بدون قدرت فیزیکی، جادو و حتی سلاح، می‌توانند تنها با هوش خود کار خود را پیش ببرند و تبدیل به قوی‌ترین شخصیت های انیمه ای شوند.

 نابغه ترین شخصیت های انیمه می‌توانند در زمانی که انتظارش را ندارید، با کارهای مرموز یا استراتژی‌های پیچیده شان، حیرت و تحسین شما را برانگیزند و حتی روند انیمه را تغییر دهند. تایم سیتی تلاش داشته است باهوش ترین شخصیت های انیمه ای از انیمه‌های محبوب و نامدار را گلچین کند و در اینجا به معرفی آنها بپردازد.


Erwin Smith Attack on Titan

اروین اسمیتاز انیمه حمله به تایتان

نام انگلیسی انیمه: Attack on Titan
تاریخ انتشار: از 2013 تا کنون
ژانر انیمه: رازآلود| هیجان‌انگیز| آخرالزمانی| ترسناک| درام| ماجراجویی| اکشن
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

 

خلاصه داستان انیمه حمله به تایتان

در این انیمه انسان‌ها مجبورند از ترس جانشان بین دیوارهایی محصور زندگی کنند. شهرهایشان در سه دیوار عظیم قرار گرفته که از نفوذ تایتان‌ها جلوگیری کند. تایتان‌ها غول‌هایی بزرگ با اندازه‌های مختلف هستند که هدف آنها تنها نابودی نسل انسان‌هاست و از آنها تغذیه می‌کنند.

پس از سال‌ها زندگی در آرامش، تایتان عظیم‌الجثه‌ای اولین دیوار را تخریب می‌کند و باعث نفوذ تایتان‌های دیگر به داخل دیوار می‌شود. ورود تایتان‌ها به شهر منجر به کشته شدن افراد زیادی از جمله مادر پسری به نام ارن یگر می‌شود. ارن شخصیت اصلی این انیمه است و پس از این اتفاق عهد می‌بندد تمامی تایتان‌ها را روزی نابود کند.

باهوش ترین شخصیت انیمه حمله به تایتان

می‌توان از اروین اسمیت به‌عنوان یکی از بهترین استراتژیست‌های تاریخ انیمه‌ها نام برد. او فرمانده تیم اکتشاف است که توانست با نقشه‌های فوق‌العاده‌اش بارها از دست تایتان‌ها جان سالم به در ببرد و باعث پیروزی تیم شود. می‌توان گفت بدون اروین اسمیت و تاکتیک‌های او، مقابله با تایتان‌ها توسط انسان‌ها می‌توانست غیرممکن باشد.

این شخصیت نقشی حیاتی در انیمه حمله به تایتان دارد و هنگام جنگ‌ها هیچ‌کس در مهارت و هوش به او نمی‌رسد. او حاضر بود با فنا کردن خود و سربازهایش به هدف‌های والاتری برسد. سربازها به‌قدری به تصمیم‌ها و نقشه‌های اروین اسمیت اعتماد داشتند که حاضر بودند به‌راحتی جان خود را فدا کنند. او خالق آرایش نظامی خاصی بود که با کمک آن توانستند تایتان‌های زیادی را از بین ببرند. با هوشی که اروین اسمیت داشت و کارهایی که کرد، می‌توان او را در صدر باهوش ترین شخصیت های انیمه ای قرار داد.


Near Death Note-نیر از انیمه دفترچه مرگ

نیر از انیمه دفترچه مرگ

نام انگلیسی انیمه: Death Note
تاریخ انتشار: از 2006 تا 2007
ژانر انیمه: رازآلود| هیجان‌انگیز| روان‌شناختی| ترسناک| درام
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

 

خلاصه داستان انیمه دفترچه مرگ

لایت یاگامی، دانشجویی معمولی است که روزی دفترچه مرموزی پیدا می‌کند. او به‌زودی متوجه می‌شود که دفترچه مذکور، دفترچه‌ای ساده نبوده و قدرت ماورایی دارد. در صورتی که اسمی در این دفترچه نوشته شود و در همان حال فرد نویسنده چهره فرد مذکور را در ذهن داشته باشد، آن فرد خواهد مرد. لایت با کمک این دفترچه تصمیم می‌گیرد افرادی که به نظر او لایق زندگی کردن نیستند را بکشد و اینجاست که ال، تلاش می‌کند جلوی او را بگیرد. احتمالا نام این انیمه را زیاد شنیده باشید. این انیمه علاوه بر اینکه یکی از بهترین انیمه های روان شناختی است، در لیست بهترین انیمه های تاریخ نیز قرار داد.

باهوش ترین شخصیت انیمه دفترچه مرگ

بر خلاف افراد زیادی که ال و لایت را باهوش ترین شخصیت های انیمه ای از دفترچه مرگ می‌دانند، تصمیم گرفتیم نیر یا «Near» را وارد لیست خود کنیم. نام اصلی او نیت ریور است و جانشین ال و سرکرده سازمانی است که برای گرفتن «Kira» تشکیل شد.

 این شخصیت از دسته شخصیت‌هایی است که نسبت به قدرتش نادیده گرفته می‌شود. لایت یاگامی که شاهد حضور او در بیشتر لیست‌های باهوش ترین شخصیت های انیمه ای هستیم، علاوه بر هوش خود پشتوانه‌های بسیار دیگری داشت. او شخصیت‌هایی همچون میکامی و تاکادا را در کنار خود داشت. علاوه بر آنها، میسا آمانه حاضر بود هر کاری برای او بکند.

در مقابل، نیر دست‌خالی بود و کسی را نداشت. با این وجود این شخصیت توانست شخصیت حقیقی «Kira» را فاش کند. جالب است بدانید نیر جزو شخصیت‌هایی است که همواره مورد نفرت تماشاگران و طرف‌داران انیمه دفترچه مرگ قرار گرفته است. بااین‌حال شخصیتی که توانست «Kira» را که از باهوش ترین شخصیت های انیمه ای است، شکست بدهد، به‌طور قطع لایق جایگاهی در این لیست خواهد بود.


ادوگاوا رانپو از انیمه سگ های ولگرد بانگو-Bungou Stray Dogs

ادوگاوا رانپو از انیمه سگ های ولگرد بانگو

نام انگلیسی انیمه: Bungou Stray Dogs
تاریخ انتشار: از 2012 تا کنون
ژانر انیمه: اکشن| رازآلود| ماوراءالطبیعه
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

 

خلاصه داستان انیمه سگ‌های ولگرد بانگو

داستان حول محور فردی به نام آتسوشی ناکاجیما می‌چرخد که به گروهی به نام آژانس کارآگاهی مسلح می‌پیوندد. این گروه با استفاده از نیروهای ماورایی خود، به کارهای مختلفی از جمله حل کردن پرونده‌های رمزآلود می‌پردازند.

باهوش ترین شخصیت انیمه سگ‌های ولگرد بانگو

ادوگاوا رانپو یا « Edogawa Ranpo» عضو آژانس کارآگاهی مسلح است. بیشتر اعضای این آژانس نیرویی ویژه و منحصربه‌فرد خود را دارند؛ اما ادوگاوا این‌گونه نیست. او از هوش بسیار بالایی بهره می‌برد و خیلی سریع می‌تواند اتفاقات را تحلیل کند. هوش او به‌قدری بالاست که خود ادوگاوا معتقد است نیروی ویژه‌ای دارد و حتی برای نیروی خود نامی انتخاب کرده است؛ اما خبری از نیروی ماورایی نیست.

او با کمک ذهن سریع خود می‌تواند شواهد پرونده‌ها را کنار هم بگذارد و به‌راحتی آن‌ها را حل کند. او هنگامی به قدرت ذهن خود پی برد که دازای سعی داشت قدرت او را تحریک کند. در نهایت باید بگوییم بر خلاف چیزی که خود این شخصیت فکر می‌کند، او دارای قدرت ماورایی نیست. در عوض هوش فوق‌العاده او باعث شده تا در لیست باهوش ترین شخصیت های انیمه ای جای بگیرد.


ری از انیمه ناکجاآباد موعود-ry The Promised Neverland

ری از انیمه ناکجاآباد موعود

نام انگلیسی انیمه: The Promised Neverland
تاریخ انتشار: از 2019 تا 2021
ژانر انیمه: علمی - تخیلی| ماجراجویی| درام| هیجان‌انگیز| رازآلود
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

 

خلاصه داستان انیمه ناکجاآباد موعود

اما، نورمن و ری در کنار دیگر دوستان خود زیر نظر شخصی به نام ایزابلا، در یتیم‌خانه‌ای زندگی می‌کنند. این سه نفر کم‌کم می‌فهمند محل زندگی‌شان رازی تاریک دارد و هدفی پشت بزرگ شدن و رشد آنها در آن یتیم‌خانه وجود دارد. در نهایت تصمیم می‌گیرند برای نجات جان خود، دست به فرار بزنند و برای این کار باید نقشه‌ای محکم و جدی بکشند.

باهوش ترین شخصیت انیمه ناکجاآباد موعود

اگر انیمه ناکجاآباد موعود را تماشا کرده باشید، می‌دانید شخصیت‌های این انیمه به استراتژی‌های سختی برای فرار نیاز داشتند. یکی از شخصیت‌های اصلی که طراحی نقشه‌ها با او بود، ری یا «Ray» بود؛ بنابراین به‌طور قطع لایق جایگاهی در بین باهوش ترین شخصیت های انیمه ای است. در خود انیمه هم این شخصیت به‌عنوان باهوش ترین فرد یتیم‌خانه شناخته می‌شد.

جالب است بدانید ری دارای بیماری هایپرتیمزیا بود که به سبب آن می‌توانست خاطرات خود از زمان نوزادی را با جزئیات به یاد آورد. این از دلایل اصلی بود که ری راز تاریک یتیم‌خانه را می‌دانست. او علاوه بر کسب نمره‌های عالی، نقشه‌هایی با استراتژی بالا و پیچیده طراحی می‌کرد تا بتواند خود و دوستانش را از آن مکان نجات دهد.


koro sensei assassination classroom

کورو سنسی از انیمه کلاس آدمکشی

نام انگلیسی انیمه: Assassination Classroom
تاریخ انتشار: از 2013 تا 2016
ژانر انیمه: علمی - تخیلی| کمدی| اکشن
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

 

خلاصه داستان انیمه کلاس آدمکشی

داستان راجع به کاراکتری به نام کورو سنسی است که ظاهری اختاپوس مانند دارد. این موجود عجیب به‌طور ناگهانی روزی ظاهر می‌شود و کلاس‌هایی برای دانش‌آموزان دایر می‌کند. در این کلاس‌ها به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد چگونه او را بکشند. در صورتی که پس از گذشت یک سال، کسی نتواند او را بکشد، کورو سنسی کره زمین را نابود خواهد کرد.

باهوش ترین شخصیت انیمه کلاس آدمکشی

باید بگوییم کورو سنسی یا «Koro-sensei » نه‌تنها باهوش ترین شخصیت این انیمه بلکه از باهوش ترین شخصیت های انیمه ای کل تاریخ است. کم پیش میاید نام این شخصیت را در بین نابغه ترین شخصیت های انیمه نبینید و دلیل این موضوع را شرح خواهیم داد. کورو سنسی بر خلاف چیزی که به نظر میاید هدفی بزرگ‌تر و بهتر در سر داشت. او دانش‌آموزانش را همان گونه که بودند قبول داشت، آنها را استعدادیابی می‌کرد و باعث می‌شد تا دانش‌آموزان به خود باور داشته باشند.

دلیل اصلی که این شخصیت بین باهوش ترین شخصیت های انیمه ای میاید، دانش وسیع او در زمینه‌های مختلف است که با دانش‌آموزان خود هم به اشتراک می‌گذاشت. شاید پس از خواندن خلاصه این انیمه تصور کنید با موجودی شرور روبه‌رو هستید؛ اما باید بگوییم این‌طور نیست. کورو سنسی می‌تواند یکی از بهترین معلم‌ها و از باهوش ترین شخصیت‌ها در انیمه‌ها باشد.


Hunter × Hunter

مروئم از انیمه هانتر×هانتر

نام انگلیسی انیمه: Hunter × Hunter
تاریخ انتشار: از 2011 تا 2014
ژانر انیمه: ماجراجویی، فانتزی، اکشن
جایگاه در انیمه: شخصیت منفی

 

خلاصه داستان انیمه هانتر × هانتر

داستان در رابطه با پسری به نام گون فریکس است که گمان می‌کند پدرش مرده است. او از هانتر کایت می‌شنود که پدرش زنده است و یکی از هانترهای بزرگ است که زندگی خود را وقف موجودات مرموز و لوازم ناشناخته و چیزهایی از این قبیل کرده است.

باهوش ترین شخصیت انیمه هانتر × هانتر

مروئم یا «Meruem » پادشاه کولونی چیمرا مورچه‌ها بود که هوش سرشاری داشت. این شخصیت با اینکه تنها چند روز سن داشت، هوشش با انسان‌های بالغ برابری می‌کرد. جایی متوجه می‌شویم که مروئم نابغه است که او تنها با خواندن قوانین بازی‌های بورد گیم، توانست قهرمانان آنها را شکست دهد. اینجاست که ثابت می‌شود مروئم تنها شخصیتی که بر جایگاه خود تکیه کند نیست و توان ذهنی بالایی دارد. گفته می‌شود دلیل هوش بالای او این است که مادرش از انسان‌ها تغذیه می‌کرد. جالب است بدانید مروئم نه‌تنها از باهوش ترین شخصیت های انیمه ای، بلکه از بهترین ویلن‌های انیمه‌ها هم به شمار می‌رود.


Asuka Neon Genesis Evangelion

آسوکا از انیمه نئون جنسیس اونگلیون

نام انگلیسی انیمه: Neon Genesis Evangelion
تاریخ انتشار: از 1995 تا 1996
ژانر انیمه: هیجان‌انگیز| اکشن| روان‌شناختی| آخرالزمانی
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

 

خلاصه داستان انیمه نئون جنسیس اونگلیون

داستان در رابطه با شخصی  به‌نام شینجی ایکاری است. این شخص دانش‌آموزی است که رباتی غول‌پیکر و بیومکانیک را به کار می‌گیرد. هدف او از به‌کارگیری این ربات، مقابله با موجودات فضایی به نام انجل‌هاست.

باهوش ترین شخصیت انیمه نئون جنسیس اونگلیون:

برای قرار دادن آسوکا لنگلی سوریو یا «Asuka Langley Soryu » بین باهوش ترین شخصیت های انیمه ای، دلایل زیادی داریم. او تحصیلات آکادمیک سطح بالایی دارد. در ابتدای حضور او در انیمه اونگلیون، مشاهده می‌کنیم که آسوکای 14ساله به سه زبان مسلط است و مدرک دانشگاهی دارد. تا همین‌جا دلایل کافی برای اینکه او را از نابغه ترین شخصیت های انیمه بدانیم داریم. او قرار بود نقش اصلی انیمه شود؛ ازاین‌رو تحصیلاتی که دارد برای آسوکا دور از ذهن نیست. او با قدرت ذهن و مهارت خود، توانایی بالایی در جنگیدن با انجل‌ها دارد.


شیکامارو از انیمه ناروتو-Shikamora Naruto

شیکامارو از انیمه ناروتو

نام انگلیسی انیمه: Naruto
تاریخ انتشار: از 2002 تا 2007
ژانر انیمه: ماجراجویی| فانتزی| هنرهای رزمی
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

 

خلاصه داستان انیمه ناروتو

داستان حول محور نینجای جوانی به نام ناروتو اوزوماکی می‌چرخد که قصد دارد توجه بزرگانش را جلب کند. او آرزو دارد به رئیس منطقه تبدیل شود و در همین حین ماجراهای زیادی پیش میاید.

باهوش ترین شخصیت انیمه ناروتو

شیکامارو یکی دیگر از شخصیت‌هایی است که به‌قدری توان ذهنی او بالاست که گمان می‌رود قدرتی ابرانسانی داشته باشد. از این شخصیت هم می‌توان به‌عنوان یکی دیگر از برترین استراتژیست‌های انیمه‌ها نام برد. امکان ندارد جایی بحث استراتژی در انیمه‌ها باشد و نام شیکامارو در آن بین شنیده نشود. این شخصیت با هوش سرشار خود و تاکتیک‌هایی که ارائه می‌دهد می‌تواند برگ برنده تیم خود باشد.

جالب است بدانید شیکامارو تنبل‌ترین شخصیت انیمه ناروتو است و بر خلاف دیگر شخصیت‌ها به دنبال قدرت بیشتر نیست. کم پیش میاید که اتفاقی بیفتد تا شیکامارو قانع شود و از ذهن فوق‌العاده خود استفاده کند. این شخصیت به‌خاطر استراتژی‌ها و روش‌هایی که ارائه می‌دهد، سزاوار جایگاهی بالا در لیست باهوش ترین شخصیت های انیمه ای است.


johan liebert Monster anime

یوهان لیبرت از انیمه هیولا

نام انگلیسی انیمه: Monster
تاریخ انتشار: از 2004 تا 2005
ژانر انیمه: روان‌شناختی| هیجان‌انگیز| رازآلود| جنایی
جایگاه در انیمه: شخصیت منفی

 

خلاصه داستان انیمه هیولا

داستان راجع به جراحی به نام کنزو تنماست که در آلمان زندگی می‌کند. زندگی او جایی تغییر می‌کند که با یکی از بیماران سابقش به نام یوهان لیبرت درگیر می‌شود. کنزو در ادامه می‌فهمد که این شخص درواقع یک قاتل سریالی خطرناک است. با وجود شخصیتی همچون یوهان لیبرت، این انیمه جزو بهترین انیمه‌های روان شناختی به‌حساب میاید.

باهوش ترین شخصیت انیمه هیولا

این انیمه داستانی عمیق دارد و در جوانب روان‌شناختی زیادی ورود می‌کند. شخصیت منفی داستان فردی به نام یوهان لیبرت یا «Johan Liebert» است که حتی پس از اتمام انیمه نیز می‌تواند ذهن شما را مشغول کند. پیش از این نام این شخصیت را در بین منفی ترین شخصیت های انیمه ای دیده‌ایم.

این شخص طوری با کلمات خود ذهن افراد را به بازی می‌گیرد که گویی جادویی در آن کلمات نهفته است. یوهان لیبرت به‌راحتی می‌تواند قربانیان خود را وادار کند تا دستورات او را انجام دهند. با وجود چنین بازی روانی و قدرتی که ذهن یوهان لیبرت در چیدن نقشه‌ها دارد، باید او را در لیست نابغه ترین شخصیت های انیمه قرار می‌دادیم.


One Piece

نامی از انیمه وان پیس

نام انگلیسی انیمه: One Piece
تاریخ انتشار: از 1999 تا کنون
ژانر انیمه: فانتزی| اکشن| کمدی| ماجراجویی
جایگاه در انیمه: شخصیت فرعی

 

خلاصه داستان انیمه وان پیس

لوفی، مردی پلاستیکی است که همچون قهرمان کودکی‌اش، وارد دریا می‌شود و ماجراجویی عظیمی را شروع می‌کند. لوفی قصد دارد تا به گنج افسانه‌ای وان پیس برسد و خود را پادشاه دزدهای دریایی بنامد. او همراه گروهش، دزدان دریایی کلاه حصیری ماجراهای زیادی خواهد داشت.

باهوش ترین شخصیت انیمه وان پیس

نامی یا «Nami»، نه‌تنها یکی از باهوش ترین شخصیت های انیمه ای، بلکه یکی از محبوب ترین شخصیت های زن انیمه ای است. تیم دزدان دریایی کلاه حصیری به‌طور کلی به‌استثنای چند نفر اعضای باهوشی دارد و این شخصیت هم عضو دزدان دریایی کلاه حصیری است. با وجود اعضایی باهوش، کسی که مسئولیتی سنگین بر عهده دارد، نامی است. راهبری کشتی به‌طور کلی بر عهده نامی است و عملا بدون او انجام مأموریت‌ها بی‌معنی می‌شود.

چرا نامی را بین باهوش ترین شخصیت های انیمه ای آورده‌ایم؟ چون این شخصیت می‌تواند با بررسی وضعیت هوا و شرایط و وضعیت آسمان، پیش‌بینی کند چه اتفاقی در دریا خواهد افتاد. علاوه بر این او با تحلیل شرایط تصمیم می‌گیرد از چه مسیرهایی برود تا به موج‌های سهمگین و گرداب‌ها برخورد نکنند. به‌طور کلی مسئولیتی خطیر بر عهده نامی است و بدون او عملیات پیش نمی‌روند.


موکوتو کوساناگی از انیمه شبح درون پوسته

موکوتو کوساناگی از انیمه شبح درون پوسته

نام انگلیسی انیمه: Ghost In the Shell
تاریخ انتشار: از 1995 تا 2006
ژانر انیمه: سایبری| علمی - تخیلی| اکشن| ماجراجویی| درام| هیجان‌انگیز| جنایی
جایگاه در انیمه: شخصیت اصلی

 

خلاصه داستان انیمه شبح درون پوسته

این انیمه شاید به‌اندازه دیگر انیمه‌های معرفی شده در لیست معروف نباشد؛ اما قطعا ارزش دیدن دارد. انیمه شبح درون پوسته ابتدا دو فیلم انیمه ای سینمایی بود که در سال 2002، انیمه سریالی آن هم منتشر شد. در این انیمه افسر سایبورگ به نام موکوتو کوساناگی، به دنبال فردی به نام «The Puppet Master» است. این شخص به طور غیرقانونی ذهن افراد نیمه انسان نیمه سایبورگ را هک می‌کند. در همین حین فکری در ذهن موکوتو پررنگ می‌شود؛ اینکه اگر ویژگی‌‌هایی انسانی بیشتری داشت، زندگی‌اش چطور می‌شد؟

باهوش ترین شخصیت انیمه شبح درون پوسته

در اینجا با یکی دیگر از محبوب ترین شخصیت های زن انیمه ای مواجه هستیم. موکوتو کوساناگی یا «Mokoto Kusanagi » یک هکر بالقوه و تاکتیک‌دان بی‌نظیر بود. با تفاسیر گفته شده بدیهی است که چرا موکوتو را بین باهوش ترین شخصیت های انیمه ای آورده‌ایم. علاوه بر این، «Puppet Master» در ابتدا به‌خاطر هوش بالای این شخصیت به دنبال او میفتد. از دلایل دیگری که چرا این شخصیت لایق حضور بین نابغه ترین شخصیت های انیمه است، می‌توان به قدرت تحلیل فلسفی او در اولین فیلم انیمه شبح درون پوسته اشاره کرد.

 سخن پایانی

تمامی باهوش ترین شخصیت های انیمه ای معرفی شده، قابلیت رسیدن به تک‌تک اهدافشان را با استفاده از هوش خود دارند. این افراد به هیچ‌گونه سلاح و قدرت ماورایی خاصی احتیاج ندارند و تنها با تکیه بر مغز خود می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند یا قدرت را به دست بگیرند. دیدیم که نابغه ترین شخصیت های انیمه همگی به دنبال قدرت نیستند و شخصی همچون شیکامارو حتی به دنبال ذره‌ای قدرتمندتر شدن هم نیست.

تایم سیتی از انیمه‌های معروف، باهوش ترین شخصیت‌های آنها را برگزیده است. آیا با این لیست موافق هستید؟ در صورتی که گمان می‌کنید شخصیت‌های دیگری لایق حضور در اینجا هستند، حتما آنها را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. سپاسگزاریم که تا انتهای مطلب همراه ما بودید.

 

سوالات متداول

1) باهوش ترین شخصیت انیمه ای کیست؟

لایت یاگامی از انیمه دفترچه مرگ، اروین اسمیت از انیمه حمله به تایتان، کورو سنسی از انیکه کلاس آدمکشی و شیکامارو نارا از انیمه ناروتو میتوانند در صدر باهوش ترین شخصیت های انیمه ای قرار بگیرند.

2) چه کسی بالاترین ضریب هوشی را در انیمه ناروتو دارد؟

اعضای قبیله نارا اکثرا دارای هوش سرشاری هستند؛ اما شیکاکو را می‌توان به عنوان شخصیتی با بیشترین ضریب هوشی در نظر گرفت.

3) باهوش ترین شخصیت منفی انیمه ای کیست؟

لایت یاگامی از انیمه دفترچه مرگ به عنوان باهوش ترین ویلن انیمه ها به حساب می‌آید.به این مطلب امتیاز دهید


تعداد رای: 0

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)