این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

فصل 2 سریال عاشقانه [ دانلود و تاریخ پخش ]

 

سریال عاشقانه 2

 

فصل 2 سریال عاشقانه، نامی که این روزها توانسته به یکی از تِرندهای اینترنتی تبدیل شود. در ادامه‌ی این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد سریال عاشقانه 2 را به شما عزیزان ارائه دهیم.

این اطلاعات شامل مواردی همچون

  • اخبار ساخت فصل 2 سریال عاشقانه
  • دانلود سریال عاشقانه 2
  • تاریخ پخش فصل 2 سریال عاشقانه
  • بازیگران این مجموعه
  • تیم تولید و مشارکت کنندگان
  • و نهایتا تریلر این سریال

 

می‌شوند. با تایم سیتی همراه باشید تا از آخرین اخبار سینمای ایران مطلع شوید.

 

 

آخرین اخبار ساخت فصل 2 سریال عاشقانه

پس از آنکه فصل نخست سریال، در سال‌های 95 و 96 توانست مخاطبین زیادی را به خود اختصاص دهد، منوچهر هادی (کارگردان سریال) خیلی زود به فکر ساخت قسمت دوم و دنباله‌ی عاشقانه افتاد.

منوچهر هادی تصمیم خود مبنی بر ساخت فصل دوم سریال عاشقانه را گرفته بود و موانع سر راه موجب شدند که کار تولید سریال عاشقانه 2 به تعویق بیفتد. اما هادی در مسیر خود ساکن نماند و ساخت سریال دل را در برنامه‌ی خود قرار داد.

اخیرا فصل سوم سریال دل کار خود را در شبکه خانگی نمایش شروع کرده و انتظار می‌رود این فصل، پایانی بر این مجموعه دراماتیک باشد.

حال با اتمام دل، می‌توان امیدوار بود که مراحل پیش تولید عاشقانه 2 کمی سرعت بگیرد.

چندی پیش بود که محمدرضا گلزار، ستاره‌ی فصل نخست سریال عاشقانه طی یک پُست اینستاگرامی، خبر ساخت فصل جدید عاشقانه که ما آن را عاشقانه 2 می‌نامیم باز داد.

کمی بعد منوچهر هادی نیز این خبر را تأیید کرد و اطلاعات بسیار خُردی از سریال عاشقانه 2 داد و مشخص کرد که مراحل پیش تولید این سریال آغاز شده است.

طبق گفته‌های هادی، داستان سریال ادامه‌ای از فصل نخست است و تمامی بازیگران فصل نخست می‌توانند در این مجموعه حضور داشته باشند. اما او خاطر نشان کرد که در صورت عدم حضور بازیگران، داستان دستخوش تغییراتی می‌شود.

تا بدین جای کار می‌دانیم که مهناز افشار، بازیگر نقش گیسو که یکی از بازیگران اصلی داستان در فصل نخست بود در فصل جدید حضور ندارد.

همچنین هومن سیدی نیز چندی پیش اعلام کرده بود که دیگر قصد بازی در فیلم و سریال‌های شبکه خانگی نمایش را ندارد و قصد دارد به علاقه‌ی خود یعنی کارگردانی رو بیاورد. در همین راستا جا دارد اعلام کنم که سریال قورباغه، ساخته‌ی جدید هومن سیدی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و در اواخر تابستان فعالیت خود را در شبکه خانگی آغاز می‌کند.

 

محمدرضا گلزار در عاشقانه 2

 

از جمله بازیگرانی که حضور آن‌ها در فصل دوم سریال عاشقانه قطعی شده است، می‌توانیم محمدرضا گلزار را نام ببریم. کسی که در فصل اول نقش «سُهیل» را اجرا می‌کرد و یکی از ارکان اصلی سریال بود.

در مورد حضور ساره بیات نیز شک و شبهه‌هایی وجود دارد.

او که اخیرا به عنوان یکی از نقش‌های اصلی سریال دل در پروژه‌ی منوچهر هادی حضور داشته، ممکن است در فصل دوم عاشقانه حضور نیابد. البته این‌ها تماما حدس و گمان است و هنوز هیچ اخبار رسمی منتشر نشده است.

با انتشار اخبار جدید و رسمی شدن آن‌ها، ما با بروزرسانی مقاله شما را از آن‌ها مطلع خواهیم کرد.

 

دانلود سریال عاشقانه 2

همانطور که در بالا عرض کردیم، سریال عاشقانه 2 مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند و انتظار می‌رود در پاییز 99، کار خود را در شبکه خانگی شروع کند.

 

تاریخ پخش فصل دوم عاشقانه چه زمانی است؟

با توجه به اینکه تاکنون اخبار رسمی از این سریال اعلام نشده، نمی‌توانیم به طور قاطع زمان پخش فصل دوم را اعلام کنیم، اما پیش بینی می‌شود که انتشار این مجموعه، در پاییز 99 اتفاق بیفتد.

با انتشار اخبار جدید از سوی سازندگان، متعاقبا این مقاله بروز رسانی می‌شود. لذا به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم این صفحه را به بوکمارک مرورگر خود اضافه کنید تا دسترسی راحت‌تری به آخرین اخبار از این مجموعه داشته باشید.

 

بازیگران این مجموعه چه کسانی هستند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، تا بدین جای کار تنها حضور محمدرضا گلزار قطعی شده و سایر بازیگران هنوز اعلام آمادگی خود و تمایل به حضور در فصل جدید را اعلام نکرده‌اند.

 

تیم تولید و سازندگان عاشقانه 2 چه کسانی هستند؟

کارگردانی این اثر، توسط منوچهر هادی به انجام می‌رسد؛ و همچنین آقایان سعید جلالی و علیرضا کاظمی‌پور، نگارش فیلمنامه‌ی سریال را به عهده دارند.

تهیه کنندگی این اثر به احتمال قوی توسط مهدی گلستانه انجام می‌شود و سایر تیم فنی، پس از انتصاب معرفی خواهند شد.

 

تریلر عاشقانه 2

تاکنون هیچ گونه تریلری از این سریال منتشر نشده و تنها اخبار ساخت آن به بیرون درز پیدا کرده‌اند. به محض انتشار تریلر، آن را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667