بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟ + ماجرای استوری عجیب او چیست؟

زهره سلطان آبادی، مربی و پرورش دهنده اسب

زهره سلطان آبادی، متولد ایران، مربی و پرورش دهنده اسب است. او سالها پیش با استاد کیهان کلهر، نوازنده تار و مرد سال ۲۰۱۹ موسیقی، ازدواج کرد. سلطان آبادی از کودکی به اسب علاقه داشت و از ۱۶ سالگی کار پرورش و نگهداری اسب را شروع کرد. او بعد از مهاجرت به آمریکا، یک مزرعه اسب راه انداخت و در آنجا اسب‌های قهرمانی پرورش داد.

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟ + ماجرای استوری عجیب او چیست؟

سرقت از منزل کیهان کلهر

زهره سلطان آبادی، همسر کیهان کلهر، نوازنده و آهنگساز مشهور ایرانی، از سرقت برخی لوازم منزلشان خبر داد.

سلطان آبادی با انتشار عکسی از رد پای سارق در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

«برای چند ساعت بشدت خشمگین بودم، حالا خشمم فرو نشسته و بیشتر به جزئیات توجه میکنم. دیدم دستکش بوکس و مکمل ورزشی و دستگاه اسپرسو ساز و کُت‌های چرمی خلبانی و موتورسواری را هم برداشتی، حدس زدم که اهل ورزش باشی. دیدم عطرها و کیف‌های زنانه را هم برداشتی، حدس زدم که شاید زن عزیزی در نظرت داشتی.»

او در ادامه نوشت:

«شاید تو، ای صاحب این رد پا، پیامم را دیدی و اینجا یا به هر شکلی با من تماس گرفتی. میخواهم بدانی که درِ مهر و حتی دوستی، هیچ وقت از سوی اهل این خانه که تو دیشب ناخوانده واردش شدی به رویت بسته نیست.»

واکنش کاربران

پست سلطان آبادی با واکنش کاربران زیادی در فضای مجازی روبرو شد. برخی از کاربران از این اتفاق ابراز تاسف کردند و برخی دیگر از ادبیات متفاوت سلطان آبادی در این پست تعجب کردند.

پیج اینستاگرام زهره سلطانی

پیج اینستاگرام زهره سلطان آبادی

آدرس صفحه اینستاگرام خانم سلطان آبادی با نام کاربری zohrehsoltanabadi فعال است که در حال حاضر این صفحه با 45 هزار فالوور در حالت پرایوت یا خصوصی قرار دارد.

علاقه به اسب از کودکی

سلطان آبادی از کودکی به اسب علاقه داشت و آرزو داشت یک گله اسب اصیل ایرانی داشته باشد. او در ۱۶ سالگی کار پرورش اسب را با یک مادیان شروع کرد و سوارکاری را نیز از همان موقع آموخت.

بیشتر بخوانید:

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟ + ماجرای استوری عجیب او چیست؟

زندگی در آمریکا

سلطان آبادی خیلی زود از ایران رفت و سالها در آمریکا زندگی کرد. او در آمریکا نیز عشق به اسب و پرورش را از دست نداد و یک مزرعه اسب راه انداخت. اسب‌های او در مسابقات زیادی مقام قهرمانی کسب کردند.

بازگشت به ایران

سلطان آبادی همیشه آرزو داشت در ایران مزرعه اسب داشته باشد. او بعد از بازگشت به ایران، یک مزرعه اسب در کردان کرج راه انداخت. او می‌خواهد در این مزرعه، نژادهای خالص ایرانی را پرورش دهد.

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟ + ماجرای استوری عجیب او چیست؟

آموزش پرورش اسب

سلطان آبادی در این سالها آموزش‌های زیادی درباره پرورش اسب دیده است. او با یک پرورش‌دهنده با تجربه آشنا شد و سال‌ها از او آموزش دید.

زهره سلطان آبادی همسر کیهان کلهر کیست؟ + ماجرای استوری عجیب او چیست؟

نژاد اسب ایرانی

سلطان آبادی معتقد است که اسب‌های ایرانی نژادهای با ارزشی هستند. او می‌خواهد با پرورش اسب‌های ایرانی، این نژادها را به دنیا معرفی کند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا