بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

بیوگرافی دکتر میترا آسوده پزشک مریوانی کیست؟ + علت و نحوه خودکشی (تصاویر)

دکتر میترا آسوده کیست و اهل کجاست

دکتر میترا آسوده متخصص جراحی عمومی و پزشک جراح است. او یکی از پزشکان شناخته شده در مریوان بود که خبر مرگ او در روزهای اخیر باعث واکنش‌های زیادی در بین کاربران شده است. در ادامه این مطلب از مجله تایم سیتی به بررسی بیوگرافی دکتر میترا آسوده خواهیم پرداخت.

بیوگرافی دکتر میترا آسوده پزشک مریوانی کیست؟ + علت و نحوه خودکشی

بیوگرافی میترا آسوده

دکتر میترا آسوده پزشک جراح در شهرستان مریوان بود. او متولد سال 1370 بوده و در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ به دلیل آنچه خودکشی عنوان شده است، جان خود را از دست داد.

او در رشته پزشکی حرفه‌ای تحصیل کرده و تخصص جراحی عمومی و بیماری‌های پستان را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده بود. ایشان قبل از واقعه خودکشی، در بیمارستان بوعلی مریوان به عنوان جراح فعالیت می‌کرد.

بیوگرافی دکتر میترا آسوده پزشک مریوانی کیست؟ + علت و نحوه خودکشی

سوابق پزشکی

دکتر میترا آسوده با شماره نظام پزشکی ۱۵۰۱۳۱ در حرفه پزشکی فعالیت می‌کرد. او به عنوان تنها متخصص و جراح در مریوان شناخته می‌شد و به همین دلیل در بین مردم این شهر شناخته‌شده بودند.

اعلامیه درگذشت دکتر میترا آسوده

خبر ناگهانی درگذشت خانم دکتر آسوده

در تاریخ ۱۷ آبان ۱۴۰۲، خبر خودکشی خانم دکتر به سرعت در بین سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی با این عنوان منتشر شد که دکتر میترا آسوده، جراح معروف، از طریق خودکشی به زندگی خود پایان داده است.

علت خودکشی و نحوه خودکشی دکتر میترا آسوده چگونه بوده است؟

علت خودکشی و نحوه خودکشی دکتر میترا آسوده چگونه بوده است؟

برخی علت خودکشی او را فشارهای عصبی می‌دانند. گفته می‌شود که بستگان یکی از بیمارانی که فوت کرده بود، از او شکایت کرده و او را تهدید می‌کردند که باعث آزار و اذیت روانی او شده بود. در این مورد، فرماندار مریوان نیز به بیمارستان بوعلی رفته و از دکتر آسوده حمایت کرده بود.

بیوگرافی دکتر میترا آسوده پزشک مریوانی کیست؟ + علت و نحوه خودکشی

اما زوایای دیگر از پشت پرده علت خودکشی چه بود؟

بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ابراز تأسف کرده و از رفتار نامناسب نسبت به دکتر میترا آسوده، جراح بیمارستان بوعلی مریوان، ابراز نارضایتی کرده است. وی خواستار بررسی فوری و قانونی توسط مقامات مسئول در استان کردستان شده است.

رئیس بیمارستان بوعلی مریوان نیز اشاره کرده است که ماجراهای مربوط به درگیری و کتک زدن خانم آسوده به یک سال گذشته برمی‌گردد، اما به علت نوع مرگ خانم دکتر و اتفاقاتی که طی یک سال اخیر با آن دست به گریبان بود. باعث شده است علت اصلی خودکشی او فشارهای روانی بالا در اثر تهدید و شکایت‌ها در نظر گرفته شود.

آدرس پیج اینستاگرام دکتر میترا آسوده

آدرس پیج اینستاگرام دکتر میترا آسوده

جهت ورود به پیج ینستاگرام خانم دکتر میترا آسوده می‌توانید با کلیک روی آی دی ” drmitraasode ” وارد شوید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا