افراد مشهوربیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست؟ (همسر، حواشی حجاب، آدرس مطب و تصاویر)

دکتر فاطمه رجایی راد، متخصص جراحی فک و صورت و ایمپلنتولوژیست (کاشت ایمپلنت)، در آمل در تاریخ 8 اردیبهشت 1365 متولد شده است. در حال حاضر، ایشان 37 سال سن دارند و به عنوان یک پزشک متخصص و جراحی در زمینه دهان، فک و صورت فعالیت می‌کنند.

در تاریخ 4 آبان 1402، به عنوان پزشک نمونه شهرستان آمل انتخاب شدند. متأسفانه، حضور ایشان بدون حجاب در مراسم تجلیل از پزشکان آمل، باعث لغو پروانه طبابت ایشان شد. در ادامه، بیوگرافی کامل و سوابق دکتر فاطمه رجایی راد در مجله تایم سیتی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد پزشک آملی کیست؟ (همسر، حواشی حجاب، آدرس مطب و تصاویر)

بیوگرافی دکتر فاطمه رجایی راد

دکتر فاطمه رجایی راد، پزشک متخصص و جراح فک و صورت، در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۳۶۵ در آمل به دنیا آمده است. ایشان دارای مدرک دکترا از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه بابل نیز هستند. همچنین، بورد تخصصی در زمینه جراحی فک و صورت دارند.

میزان تحصیلات دکتر فاطمه رجایی راد

مقطع تحصیلی دانشگاه/سال
فارغ التحصیل مقطع عمومی دانشگاه آزاد تهران (سال ۸۴ تا ۹۰)
فارغ التحصیل مقطع تخصص دانشگاه علوم پزشکی تهران (سال ۹۱ تا ۹۶)
بورد تخصصی جراحی دهان، فک و صورت
هیات علمی دانشکده دندان پزشکی بابل (سال ۹۶ تا کنون)

تخصص دکتر رجایی راد

تخصص زمینه‌های تخصصی
ایمپلنتولوژیست (کاشت ایمپلنت)
پلاستیک بینی و صورت – جراحی فک (ارتوگناتیک)
– جراحی بینی
– شکستگی فک و صورت
– پاتولوژی
– شکاف لب و کام

آدرس مطب دکتر فاطمه رجایی راد کجاست؟

آدرس مطب دکتر فاطمه رجایی راد کجاست؟

مطب دکتر فاطمه رجایی راد
آدرس آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه سوم، واحد ۶
زمان طبابت شنبه تا سه شنبه، ساعت ۱۶ تا ۲۱
شماره مطب ۴۴۴۴۰۹۲۸

حواشی و جنجال کشف حجاب دکتر فاطمه رجایی راد

به طور کلی، در مورد حواشی مربوط به خانم دکتر فاطمه رجایی راد، مهمترین رویداد در تاریخ 4 آبان 1402 بود که منجر به لغو پروانه طبابت ایشان شد. در آن روز، خانم رجایی راد به عنوان پزشک نمونه آمل انتخاب شدند؛ اما حضور بدون حجابشان در مراسم تجلیل از پزشکان آمل باعث شد تا واکنش‌های زیادی از سمت مدیران استان و حتی کاربران شبکه اجتماعی ایجاد سود که در نهایت باعث لغو پروانه طبابت ایشان شد.

حواشی و جنجال کشف حجاب دکتر فاطمه رجایی راد

واکنش روابط عمومی دانشکده علوم درمانی مازندران

بعد از کشف حجاب این خانم پزشک، روابط عمومی دانشکده علوم درمانی مازندران بیانیه‌ای در محکومیت این اقدام صادر کردند. در این بیانیه آمده است که رعایت تعهدات اسلامی و شخصیت یک بانوی مسلمان در دنیایی پر از شرارت و در برابر مشکلاتی که بانوان با آن روبرو هستند، اهمیت دارد و توجه به مسائل دینی و اعتقادی پیام امنیت و آرامش بانوان ایرانی را به جهانیان منعکس می‌کند.

دانشکده علوم درمانی مازندران نیز در این بیانیه اعلام کرده است که در قالب برنامه روز پزشک و ترمیمی آمل، این اتفاق ناخوشایند را تقبیح کرده و مخالفت خود را از هرگونه هتک حرمت به قوانین مذهبی کشور بیان می‌کند. همچنین، تاکید شده است که تمام مراکز تابعه حوزه بهزیستی، اعم از بخش‌های عمومی و خصوصی، موظف به رعایت قوانین و مقررات قانونی کشور هستند و باید این مقررات را رعایت کنند.

بیشتر بخوانید:

انتشار فیلم عذرخواهی دکتر فاطمه رجایی راد

پس از این اتفاقات دکتر فاطمه رجایی راد با انتشار ویدویی رسما از افتادن روسری اش در مراسم تجلیل عذرخواهی کرد و گفت که در این مدت تعداد زیادی تماس داشته و از او برای اقامت در کشورهای خارجی دعوت به عمل آمده است اما او این کار را نکرده و درخواست انها را نپذیرفته است و اعلام کرده که میخواهد در همین آب و خاک بماند و به مردم کشورش خدمت کند او همچنین گفت که من در ایران زندگی میکنم و بنابراین ملزم رعایت به قوانین کشور هستم.

گزارش تکمیلی ماجرای کشف حجاب دکتر فاطمه رجایی راد به نقل از خبرگزاری فارس:

ماجرا پس از واکنش اول این پزشک افزایش چشمگیری پیدا کرد. رجایی راد در یک استوری اینستاگرامی گفته بود: مسؤولان می‌دانستند که من نه روسری نه توسری نمی‌پذیرم!

فاطمه رجایی راد دانش آموخته پزشکی از دانشگاه آزاد تهران و عضو هیات علمی دانشکده دندان پزشکی علوم پزشکی بابل است و تصویر بدون حجاب او حتی در صفحه وبسایت های معرفی پزشک هم‌ دیده می‌شود.

سه تن از مسوولان علوم پزشکی یعنی رئیس دانشکده پیراپزشکی آمل، رئیس بیمارستان امام خمینی آمل و رئیس نظام پزشکی استان مازندران به علت حضور در این مراسم به هیات تخلفات اداری علوم پزشکی احضار شده‌اند. حضور نماینده مردم آمل در آن مراسم هم باعث انقادات جدی گروه‌های مردمی به رضا حاجی پور شد.

رئیس بیمارستان آمل پس از این اتفاق اخراج شد، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران امروز سرپرست جدیدی برای بیمارستان امام خمینی منصوب کرد.

امام‌جمعه آمل با اشاره به هنجارشکنی و کشف حجاب یک پزشک در آئین روز پزشک که موجب عصبانیت و دلخوری شده است، گفت‌که مدیران باید مانع دریافت جایزه پزشک بی‌حجاب آمل می‌شدند.

نامه‌های متعددی توسط گروه های مردمی و هیأت های مذهبی به رییس دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل مبنی بر شناسایی و برخورد جدی با خاطیان ارسال شده است. دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم ضمن ارسال نامه ای خواستار تعلیق کار پزشک مذکور شد.

استان ماندران دو دانشگاه علوم پزشکی مستقل در ساری و بابل دارد. شنیده شده پزشک خاطی برای شنبه ششم آبان ماه به دادستانی آمل احضار شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در مصاحبه با خبرنگار فارس گفت: با توجه به سوابق قبلی دکتر فاطمه رجایی راد، پرونده عضویت هیأت علمی وی جهت انجام مراحل قانونی برای سلب عضویت به هیأت تخلفات اساتید ارسال شد. همچنین تا زمان صدور رأی، این این پزشک حق ورود به دانشگاه و حضور در کلاس را ندارد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

‫3 دیدگاه ها

 1. سلام خییییییییییلی خوشحالم که قانون در مورد افراد بی ادب و هنجارشکن در جامعه فرهیخته و اسلامی شهرستان آمل اعمال میشه و عدالت در مورد همه اجرا میشه و فرقی بین پزشک و دیگران نیست.
  زشت تر از کار دکتر فاطمه رجایی راد که بدون حجاب کامل برای دریافت جایزه اش اومده ،کار مسئولین برگزار کننده مراسم بوده که از ورود ایشون به مراسم جلوگیری نکردند.

  1. شما هم بهتره سرتون توی کار خودتون باشه چون هر کسی رو توی قبر خودش میزارن

   1. بزرگوار شما و هرکس دیگه هم میتونید خارج از فضای اجتماعی هرکاری میخواید بکنید.
    اما نمیشه امنیت روانی جامعه رو مختل کرد و گفت دیگران سرشون تو کار خودشون باشه!!!
    قطعا وقتی امثال ایشون بخوان امنیت و اسایش خانواده هارو با بد حجابی و بی عفتی لگد مال کنن ما ساکت نمیمونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا