این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

فصل 2 سریال واچمن - Watchmen [ تاریخ پخش و داستان ]

فصل 2 سریال واچمن - سریال نگهبانان (Watchmen) یکی از جدیدترین سریال‌های HBO است که با اقتباس از رمانی با همین نام ساخته شده است.

داستان گسترده‌ی واچمن، در کنار پیچیدگی‌های جالبی که دارد یکی از جذابیت‌های سریال را ایجاد کرده است.

در ادامه‌ی مطلب شما می‌توانید تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به فصل 2 سریال نگهبانان را مشاهده نمایید.

به طور کلی شما در ادامه مواردی همچون

  • بازیگران فصل دوم سریال Watchmen
  • داستان فصل 2 سریال نگهبانان
  • تاریخ پخش فصل 2 سریال واچمن
  • و نهایتا تریلر فصل جدید

 

را مشاهده خواهید کرد. با تایم سیتی همراه باشید.

 

فصل دوم سریال نگهبانان

 

ساخت سریال نگهبانان (Watchmen) همیشه یک چالش دشوار محسوب می‌شد. کمیک‌های نگهبانان در نزد طرفدارانش بسیار مقدس است؛ به ‌حدی که حتی فیلم خوبی که در سال 2009 از این کمیک‌ها ساخته‌شده بود نیز نتوانست در جلب نظر منتقدین موفق عمل کند.

خوشبختانه چنین دیدهای متعصبانه‌ای مانع کار سازنده سریال لاست (Lost)، دیمون لیندلوف، برای تولید سریال نگهبانان نشد؛ او با استفاده از مضامین کلیدی داستان، سبک جدیدی را برای سریال خود در نظر گرفت که حوادث آن حدود 30 سال پس از داستان اصلی رخ می‌دهند.

لیندلوف با نادیده ‌گرفتن فیلم سال 2009 و پرداختن به حوادث کلیدی رخ‌داده در کمیک‌ها، به‌نوعی هم روش جدیدی را در پیش گرفت و هم توانست به منابع اصلی احترام بگذارد. این کار لیندلوف اقدامی جسورانه در بیان داستان سریال نگهبانان محسوب می‌شود که با موفقیت مواجه شد و موردتوجه طرفداران و حتی افراد تازه‌وارد قرار گرفت.

در ادامه جهت پی‌ بردن به اطلاعات کامل فصل دوم سریال نگهبانان با تایم‌سیتی همراه باشید.

توجه: در ادامه ممکن است بخش مهمی از روند داستان سریال لو برود!

 

فصل دوم سریال نگهبانان

 

بازیگران فصل دوم سریال نگهبانان

در کمیک‌ها ابرقهرمانان معمولا به‌ سادگی نمی‌میرند و حتی اگر بمیرند، می‌توانند دوباره زنده شوند؛ اما داستان کمیک نگهبانان نسبت به کمیک‌های دیگر بسیار واقع‌بینانه‌تر است. بنابراین اگر شخصیتی طی فصل نخست سریال جان خود را ازدست‌داده باشد، بعید به ‌نظر می‌رسد که در فصل دوم بار دیگر ظاهر شود. (البته در قالب فلاش‌بک کاراکتر می‌تواند به سریال بازگردد)

کاراکترهایی که در ادامه ذکر می‌کنیم طی فصل نخست زنده ماندند، درنتیجه حضور آن‌ها در فصل دوم سریال نگهبانان قطعی به ‌نظر می‌رسد: آنجلا آبار یا سیستر نایت (با بازی رجینا کینگ)، وید یا لوکینگ گلس (با بازی تیم بلیک نلسون)، آدرین ویدت یا اوزیمندیس (با بازی جرمی آیرونز) و لاری بلیک (با بازی جین اسمارت).

دو کاراکتر آخر باید نزد طرفداران فیلم سال 2009 آشنا باشند؛ اما به‌هیچ‌وجه انتظار نداشته باشید که هرکدام از ستارگان آن فیلم در سریال نگهبانان حضورداشته باشند.

لیندلوف طی گفتگو با The Wrap اعلام کرد که حتی اگر بازیگران آن فیلم در سریال نگهبانان به ایفای نقش بپردازند، نقش کاراکترشان در فیلم را بازی نخواهند کرد. او به شکل دقیق گفت:

«سریال ما دو استثناء قابل‌توجه دارد؛ ما تلاش می‌کنیم کاراکترهای جدیدی را وارد مجموعه کنیم که هرگز به شخصیت‌های کلاسیک متکی نباشند. اما نباید هیچ‌وقت هرگز گفت.»

درحالی‌که هنوز منتظر خبر تایید ساخت فصل دوم سریال نگهبانان هستیم، رجینا کینگ اعلام کرد که تمایل دارد با ساخت فصل بعدی در سریال حضورداشته باشد:

«اوه خدای من، من بخشی از هر کاری خواهم بود که لیندلوف انجام می‌دهد؛ زیرا می‌دانم او در کار خود شیرجه می‌زند و به زیبایی در آن غواصی می‌کند. (کار خود را به خوبی انجام می‌دهد) نمی‌دانم دیمون کار خود را شروع کرده و یا شروع می‌کند. همه ما منتظر هستیم که ببینیم چه خواهد شد. اما بله، اگر فصل دومی در کار باشد، مهم نیست که در کجا فیلم‌برداری می‌شود؛ من هیچ چیزی را بیشتر از این دوست ندارم که جزوی از این سریال باشم.»

 

فصل دوم سریال نگهبانان

 

داستان فصل دوم سریال نگهبانان

طبق گزارش Elite Daily، لیندلوف مشتاقانه و به‌مانند کمیک‌هایی که از آن‌ها الهام گرفته است، فصل نخست سریال نگهبانان را طوری خلق کرد که دارای یک آغاز، میانه و پایان مشخص باشد.

با توجه به پایان‌بندی فصل نخست، پیش‌بینی اینکه فصل یک چه تاثیری رو فصل دوم سریال خواهد گذاشت، کمی دشوار به نظر می‌رسد.

اثر اقتباسی لیندلوف با پرش‌های زمانی بزرگ خود کاملا از کمیک‌ها فاصله گرفته است. اما هنوز احتمال آن وجود دارد که سریال ادامه پیدا کند؛ حتی اگر راه خود را از جهان کنونی به جهانی جدید باز کند.

لیندلوف طی گفتگو با Deadline گفت:

«به‌مانند کاری که در فصول سریال بازماندگان (Leftovers) انجام دادم و در سریال لاست از انجام آن خودداری کردم، با طراحی یک پایان باز و هیجان‌انگیز و وعده ادامه داستان در آینده، می‌شد تا در جهان نگهبانان بیشتر کنکاش کرد. آیا این بدان معنی است که دیگر شاهد سریال نگهبانان نخواهیم بود؟ نه لزوما. آیا این بدان معنی است که من روی فصول بعدی سریال نگهبانان کار خواهم کرد؟ پاسخ این سوال را نمی‌دانم.»

لیندلوف بعد از پخش قسمت نهایی فصل نخست سریال نگهبانان، طی مصاحبه‌ای با اینترتیمنت ویکلی گفت:

«اگر قرار باشد که فصل دیگری از سریال نگهبانان را بسازم، باید یک ایده واقعا جالب و توجیهی برای ساخت آن داشته باشم. در‌حال حاضر هیچ‌کدام از آن‌ها را ندارم؛ اما این بدان معنی نیست که در آینده نیز به آن‌ها نرسم. من سریال را تازه چهار هفته پیش تمام کردم. آنتن من ایستاده است؛ اما فعلا در حالت ساکن قرار دارد. (منظور این است که فعلا ایده خاصی در ذهن او وجود ندارد) نمی‌توانم بگویم که قطعا فصل دومی در کار نخواهد بود و همچنین نمی‌توانم بگویم حتما فصل دوم را خواهیم داشت. در حال‌ حاضر ذهنیت من این‌گونه است.»

 

فصل دوم سریال نگهبانان

 

تاریخ پخش فصل دوم سریال نگهبانان

شبکه اچ‌بی‌او هنوز به شکل رسمی خبر تولید فصل دوم سریال نگهبانان را تایید نکرده است؛ اما تهیه‌کننده اجرایی سریال نگهبانان، نیکول کاسل، طی مصاحبه‌ای با Business Insider امید طرفداران را زنده نگه داشت:

«به‌عنوان یک طرفدار که همه‌چیز را دیده است، قطعا فکر می‌کنم برای فصل دوم اگر بیشتر نباشد، به همان اندازه فصل نخست محتوا وجود دارد. فکر می‌کنم تماشای آن فوق‌العاده و جذاب خواهد بود.»

از همان زمان لیندلوف اعلام کرد که وظیفه ساختن فصل دوم سریال نگهبانان را بر عهده نخواهد گرفت. او طی گفتگو با اینترتیمنت ویکلی گفت:

«این یک نامه عاشقانه و گریزی به کمیک اصلی نگهبانان است. من می‌خواستم همه بدانند که این میانه یک سه‌گانه و یا آغاز یک سریال هفت فصلی نیست. به‌ اعتقاد من ساخت هر فصل از سریال نگهبانان طبق سیاست کمیک اصلی، می‌تواند بهترین روش بازگویی داستان آن باشد؛ یعنی یک داستان مستقل با حل یک راز اساسی.»

هنوز امیدهایی برای ساخت فصل دوم سریال، البته توسط فردی دیگر، وجود دارد. لیندلوف در ادامه افزود:

«همیشه فضایی برای ساخت فصولی بیشتر از سریال نگهبانان وجود دارد. احساس می‌کنم این جهان بسیار گسترده است؛ خوشبختانه اکنون گسترده‌تر از گذشته نیز شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به شخصیت‌های کلاسیک و شخصیت‌های حضور یافته در فصل نخست سریال و تنها با تکیه‌بر جهان نگهبانان، پروژه جدیدی بر اساس آن تولید کنید.»

اگر شبکه موافقت کند، می‌توان انتظار داشت اوایل یا اواسط سال 2021 فصل دوم سریال نگهبانان آماده پخش شود؛ البته با توجه به نیازهای خلاقانه و بودجه مالی، پخش این سریال در زمان موردنظر بعید به ‌نظر می‌رسد و باید مدت‌زمان بیشتری منتظر پخش آن باشیم.

 

فصل دوم سریال نگهبانان

 

تریلر فصل دوم سریال نگهبانان

هنوز تریلری از فصل دوم سریال نگهبانان منتشر نشده است.

 

بیشتر بخوانید

فصل 2 سریال SEE [ تاریخ پخش و آخرین اخبار ]
فصل چهارم سریال Stranger Things [ تاریخ پخش و خلاصه داستان ]
بهترین سریال‌های خارجی از نظر بینندگان

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667