اخبار فیلم و سریال

سرگذشت وریا غفوری بعد از خداحافظی از فوتبال

وریا غفوری یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران است که اخیراً با عنوان “کار جدید واریا غفوری پس از خداحافظی از فوتبال” در خبرها به‌چشم می‌آید.

کار جدید واریا غفوری پس از خداحافظی از فوتبال

کاری جالب از وریا غفوری

وریا غفوری این روزها پس از خداحافظی از فوتبال در کلاس های مربیگری شرکت می کند و قصد دارد به زودی وارد این عرصه شود. گذشته از کلاس های آموزشی، اخیرا عکسی از کاپیتان سابق استقلال در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد وی به عنوان سرپرست امتحان در دانشگاه آزاد اسلامشهر حضور داشته است.

کار جدید واریا غفوری پس از خداحافظی از فوتبال

وریا غفوری متولد 29 شهریور 1366 بازیکن سابق فوتبال اهل ایران است. غفوری فوتبال حرفه ای را از سال 1385 از پاس همدان آغاز کرد. سپس در تیم های شهرداری تبریز، نفت تهران، سپاهان اصفهان و استقلال بازی کرد. او 28 بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ایران دارد. او تجربه کاپیتانی در تیم استقلال تهران را دارد. وریا غفوری در 29 خرداد 1402 رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

وریا غفوری، فوتبالیست سابق

عکسی از کار واریا غفوری بعد از فوتبال را در زیر مشاهده می کنید:

کار جدید واریا غفوری پس از خداحافظی از فوتبال
کار جدید واریا غفوری پس از خداحافظی از فوتبال

در فصل 1395-1395 و با حضور وینفرید شفر در استقلال توانست مهره موثری شود و اولین گل خود را برای استقلال در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان به ثمر رساند اما ضربه او به محسن کریمی برخورد کرد و دروازه به انحراف کشیده شد. . او در بازی بعدی مقابل استقلال خوزستان بار دیگر برای استقلال گلزنی کرد. گل او در شهر 86 پایتخت مقابل پرسپولیس او را به بازیکن محبوب استقلالی ها تبدیل کرد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  واکنش های جالب به دماغ ایلول تومبر بازیگر سریال خود کرده را تدبیر نیست

اولین گل این فصل واریا غفوری در هفته دوم مقابل ذوب آهن به ثمر رسید. او اولین گل استقلال را در لیگ هجدهم به ثمر رساند.در فصل 1397-2018 در دیدار روز دهم استقلال و سپاهان، غفوری برای اولین بار کاپیتانی استقلال را به دست آورد و بعد از سید مهدی رحمتی، پژمان، چهارمین کاپیتان استقلال در این فصل شد. منتظری و خسرو حیدری و با رفتن امید ابراهیمی.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا