این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

10 تا از دل‌ نشین ترین مرگ‌های تاریخ سینما [ بخش سریال‌ها ]

دل نشین ترین مرگ‌ های سینما - خوب قطعا توی هر سریالی یه سری کاراکتر بودن که به شدت ازشون متنفر بودیم و دوست داشتیم به بدترین نحو ممکن ناابود شن. توی این مطلب می‌‌خوایم 10 تا از آروم کنندهترین و بهترین مرگ‌ها رو مرور کنیم.

اینو هم در نظر داشته باشید که این لیست فقط مربوط به سریال‌هاست و کاراکترهای فیلم ها بعدا توی یه مطلب دیگه معرفی و مشخص میشن.

نکته‌ی مهم! اگه در حال تماشای یکی از سریالای لیست پایین هستید پیشنهاد می‌کنم این لیستو نگاه نکنید، چون پایان سریالا کاملا اسپویل میشه براتون.

  • سریال گیم آف ترونز
  • سریال برکینگ بد
  • سریال Supernatural
  • سریال Sons Of Anarchy
  • سریال مردگان متحرک - Walking Dead

حالا با وجود صحبت بالا، اگه هنوز مشتاقید که مرگارو ببینید، به ادامه بیاید.


مرگ جافری باراتیون در سریال گیم آف ترونز

از خفن ترین مرگ‌های کاراکترای سریال میشه همین مورد رو نام برد. جافری باراتیونی که تمام مردم جهان ازش بدشون میومد به طرز فجیعی از سریال حذف شد xD این اتفاق دقیقا زمانی افتاد که سازندگان یه شوک بزرگ به بیننده‌ها وارد کرده بودن. منظور از شوک بزرگ قتل عام استارک ها به دست والدر فری « پیر به‌دردنخود » که روحیات همه‌رو به هم ریخته بود. بعد ازاینکه جافری مُرد غم و اندوه استارک‌ها از بین رفت.

🔴 هم اکنون تماشا کنیدمرگ رمزی بولتون در سریال گیم آف ترونز

مورد بعدی کشته شدن رمزی اسنو یا همون بولتون. کسی که پیر و جوون و زن و مرد ازش متنفر بودن. انقدر که شکنجه‌های سختی به زندانیاش می‌داد. چندین قسمت سانسا رو اذیت و تحقیر کرد، آخر سر دستور مرگش توسط سانسا اجرا شد.


مرگ والدرفری در سریال گیم آف ترونز

‍مورد بعدی مرگ والدر فری، پیرمردی که هیچ سودی برای هیچکس نداشت و آریا زحمت کنار گذاشتنشو کشید. والدر فری همون کسی بود که دستور قتل عام استارک‌ها رو داد و توی عروسی خونین همشون رو کشت. از همون اول توی لیست سیاه آریا جای گرفت و آخر سرهم پسراشو تبدیل به کیک کرد و گلوی خودشم برید. واقعا مرگ راضی کننده‌ای داشت این پیرمرد.


مرگ پیتربیلیش در سریال گیم آف ترونز

مورد چهارم هم مربوط به سریال گیم آف ترونزه; توی این سکانس شاهد مرگ بزرگترین سیاست مدار سریال هستیم. کسی که هم ازش خوشمون میومد هم متنفر بودیم. بعد تمام موذی‌ بازی‌ها و غلطی بازیاش آریا گلوشو برید. درواقع زمانی که می‌خواست آریا و سانسا رو باهم درگیر کنه، برن توی زمان سیر و سلوک کرد و پتشو ریخت رو آب. مرحوم شخصیت خیلی عجیبی داشت و حتی لحظه‌ی آخرم می‌خواست همرو گول بزنه.


مرگ ویسریس تارگرین در سریال گیم آف ترونز

با کمال تعجب مورد پنجم هم مربوط به گیم آف ترونزه; این سریال به اندازه‌ی کل کاراکترهای سریالای دیگه شخصیت منفی و به دردنخور داشت و همشون مرگ جالبی داشتن xD ویسریس تارگرین، آقا داداشه دنریس یکی دیگه از کسایی بود که بود و نبودش تو روند سریال تأثیری نداشت. فقط هرازگاه یه مقدار سروصدا می‌کرد و که آخر سر کال دروگو صداشو کم کرد.


مرگ گاورنر در سریال واکینگ دِد

مورد ششُم مرگ گاورنر، شهردار بزرگ سریال مردگان متحرکه. اگه از کسایی باشید که واکینگ ددو دنبال میکنید هیچ‌جوره دل خوشی از گاورنر ندارید، یا بهتره بگم نداشتید. اون همه سعی کرد زندانو ازبین ببره، در نهایت میشون شمشیرشو تو منتهی الیه قفسه سینش فرود آورد و نابودش کرد.

🔴 هم اکنون تماشا کنیدمرگ June Stahl در سریال Sons Of Anarchy


مرگ گوستاوو در سریال برکینگ بَد


مرگ Azazel در سریال سوپرنچرال


مرگ شِین در سریال واکینگ دِد

بیشتر بخوانید

 


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (6)
آژانس دیجیتال
۰۰
پاسختایتل این مطلب خیلی بامزه بود اما همانطور که در متن اشاره کردید واقعا لذت بخش بود. بی صبرانه منتظر سریال خانه اژدها به نام House of the dragon که پیش درآمد سریال تاج و تخت است هستیم.
دامون
۰۰
پاسخپس مرگ کراولی چی
مصطفی
۰۰
پاسخسلام دوسته عزیز. میشه توضیح بدید کراولی مربوط به کدوم سریاله؟
عادل
۰۰
پاسخکرولی برای سریال سوپرنچرال هست ولی کاراکتر محبوبی بود نمیدونم دوستمون چرا گفت
مصطفی کیانی‌تبار
۰۰
پاسخسلام عادل جان .. ممنونم دوست من . ندیدم سوپرنچرالو متاسفانه
mobin
۰۰
پاسخو مرگ پدر جیمی لنیستر ...
rtyddrt75667