اخبار سینماسینمای خارجی

تاریخ انتشار سریال ویچر – The Witcher و هرآنچه می‌دانیم (+تریلر جدید)

نگاهی به سریال ویچر – The Witcher الهام گرفته شده از بازی Witcher، بازیگران، خط داستانی، حضور Henry Cavill به عنوان گرالت و تاریخ پخش از Netflix

Henry Cavill

سریال «ویچر» (The Witcher) به عنوان یک سریال 8 قسمتی در اواخر سال 2019 با حضور Henry Cavill از شبکه Netflix پخش خواهد شد، بالاخره چهره‌ی Cavill در نقش گرالت را در تصویر بالا دیدیم و با وجود اینکه این تصویر به نظر قابل قبول است واکنش‌ها متفاوت بوده.

این سریال بر اساس یک مجموعه رمان لهستانی نوشته‌ی Andrzej Sapkowski و شبیه به سری باز‌ی‌های Witcher است، اگر برای شما هم سوال است که این سریال چقدر می‌تواند حق مطلب را در مورد سری محبوب Witcher ادا کند به مصاحبه‌ی Sapkowski در این باره دقت کنید.

من خیلی خوشحالم که Netflix محصولی برا اساس داستان‌های من تولید خواهد کرد، درحالی که به کتاب و داستان اصلی که برایشان حدود 30 سال زحمت کشیده‌ام وفادار است و از آن‌ها جدا نمی‌شود.


تاریخ پخش برای اواخر 2019 برنامه ریزی شده

Netflix تایید کرده که سریال ویچر – The Witcher در یکی از سه ماه پایانی 2019 معادل با پاییز 1398 پخش خواهد شد، هرچند هنوز هم نگرانی‌هایی وجود دارد که شاید آماده شدن سریال تا اوایل 2020 به طول بی‌انجامد اما بعد این همه مدت که منتظر سریال ویچر – The Witcher هستیم همین خبر هم دلگرم کننده است.


اولین نگاه به چهره‌ی گرالت

Gralt Cavill

31 اکتبر 2018 بود که اولین بار Netflix چهره‌ی گرالت را در توییتر رونمایی کرد، با اینکه چهره‌ی گرالت خوب به نظر می‌رسد اما انگار چیزی سر جایش نیست، بعضی‌ها حدس می‌زنند شاید بخاطر نداشتن ریش است و بعضی فکر می‌کنند بخاطر شباهت زیاد این چهره به لگولاس در فیلم ارباب حلقه‌هاست که این حس دوگانگی پیش آمده، هرچه هست همین پست توییتریِ Netflix با بیش از 3.5 میلیون بازدید و 20هزار ریتوییت نشان داد که نگاه‌های زیادی بر روی این عنوان است و طرفداران به دقت کار Netflix را زیر نظر دارند.

همانگونه که از عکسهای منتشر شده از سریال مشخص است گرالت در سریال تفاوتهایی با گرالت در بازی آن دارد که البته این تفاوت در مورد باقی کاراکتر های سریال نیز صدق میکند به عنوان مثال گردنبند و به طور کلی لوگوی Witcher و همچنین شکل ظاهری زره گرالت و نحوه ی حمل کردن شمشیرش، طبق عکس های سریال گرالت تنها یک شمشیر با خود حمل میکند.


سریال Witcher چند قسمت خواهد داشت؟

فصل 1 سریال Witcher هشت قسمت خواهد داشت و در مورد اینکه هر قسمت سریال چند دقیقه خواهد بود Netflix اطلاعات رسمی ای منتشر نکرده اما با توجه به نارضایتی ها از فصل آخر GOT و اینکه Netflix طرفداران GOT را مستقیما مورد هدف قرار داده انتظار میرود که هر قسمت تقریبا یک ساعت طول بکشد.

با اینکه فصل یک سریال هشت قسمت خواهد داشت، نگران اجرا نشدن عدالت در مورد گرالت نباشید چرا که به نظر میرسد Netflix برنامه های دراز مدتی درباری این سری دارد. این شرکت گزارش داده که از توسعه سریال راضی است و علاقه مند به ساختن فصل های جدید است.

بازیگران

همانطور که تا به اینجا اشاره شد Henry Cavill که او را از بازی در نقش سوپرمن به خاطر داریم اینبار به عنوان گرالت ایفای نقش خواهد کرد، Freya Allan بازیگر نوجوان انگلیسی برای بازی در نقش Ciri شاهزاده‌ی سینترا انتخاب شده.

Anna Shaffer که او را از بازی در نقش Romilda Vane در مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها بیاد داریم نقش Triss را برعهده خواهد داشت.

و در نهایت بازی در نقش Yennefer هم بر عهده‌ی Anya Chalotra قرار دارد.


خلاصه داستان

داستان درمورد شخصیت گرالت است که به عنوان یک شکارچی هیولا در دنیایی که اکثرا انسان‌ها از هیولاها وحشی‌تر هستند به دنبال جایگاه واقعی خودش می‌گردد، اما سرنوشت او را به سمت آشنایی با یک جادوگر و یک شاهزاده‌ی جوان می‌کشاند تا این سه در کنار هم از سرزمینی که هر روز خطرناک‌تر می‌شود عبور کنند.

داستان ابتدا به بررسی شخصیت‌ها خواهد پرداخت آن‌ها چه کسانی هستند، چه چیزی می‌خواهند و چگونه و با چه کسی قرار است به خواسته‌های خود برسند که خود به خود می‌تواند صحنه‌های متفاوت احساسی در اوایل سریال ایجاد کند.

فراتر از همه ی اینها میدانیم که سریال به طور خاص از رمان های Witcher Sapkowski و در جهت بازی خواهد بود، و همچنین با توجه به اولین تصویری که از هنری کویل در نقش گرالت منتشر شد به نظر نمیرسد سریال از روند بازی منحرف شود.

برای کسانی که با بازی یا رمان ها آشنا نیستند، این مجموعه در یک قلمرو فانتزی به نام قاره در جریان است، جایی که انسان ها، الف ها، ناپل ها و گنوم های بومی را تحت الشعاع قرار داده اند. نیمه جنوبی قاره توست امپراطوری نیلفا که دائما در جنگ با پادشاه شمال به سر میبرد اداره میشود

جادوگرانی مانند گرالت شکارچیان قدرتمند و فوق العاده انسان های شناخته شده ای بخاطر مهارت خود در ردیابی و کشتن موجودات نادر و خطرناک هستند، کتاب اصلی و همچنین این سریال داستان گرالت، عشقش Yennefer و دخترش Ciri را روایت میکند. قدرت سیری در جادو باعث علاقه او به ایجاد جنگ جدید در قاره میشود.

تریلر سریال Witcher


بیشتر بخوانید:

امتیاز کاربران: 4.28 ( 6 رای)
برچسب ها

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا