اخبار فیلم و سریال

تریلر رسمی اسپین آف مردگان متحرک [ The Walking Dead: Daryl Dixon ] منتشر شد!

اولین کلیپ رسمی از اسپین آف سریال The Walking Dead با عنوان “The Walking Dead: Daryl Dixon” به همراه بازیگر آن، نورمن ریدوس منتشر شده است. سازندگان سریال اعلام کرده‌اند که دیوید زیبل، یکی از نویسندگان سریال ER، در نمایشگاه این سریال حضور خواهد داشت.

اولین تیزر رسمی از دنباله The Walking Dead

رویدادهای تخیلی حماسه مردگان متحرک: داریل دیکسون در فرانسه اتفاق می افتد.

همچنین مینی سریال مردگان متحرک: شهر مرده مجموعه تلویزیونی درام ترسناک پسا آخرالزمانی آمریکایی که توسط الی جورن بر اساس شخصیت‌های مردگان متحرک مگی و نیگان ساخته شده است، آخرین قسمت از مردگان متحرک است.

این سریال مگی و نیگان را دنبال می‌کند که در جستجوی هرشل، پسر ربوده شده مگی، به منهتنی پسا آخرالزمانی می‌روند که از سرزمین اصلی جدا شده است. شهر ویران پر از مردگان و ساکنانی است که نیویورک را به دنیایی پر از هرج و مرج، خطر، زیبایی و وحشت تبدیل کرده اند.

اولین کلیپ رسمی سریال مردگان متحرک: داریل دیکسون

مردگان متحرک: شهر مرده (به انگلیسی: The Walking Dead: Dead City) یک مجموعه تلویزیونی درام ترسناک پسا آخرالزمانی آمریکایی است که توسط Eli Journe بر اساس شخصیت‌های مگی و نیگان از The Walking Dead ساخته شده است.

این مجموعه چهارمین اسپین آف The Walking Dead و به طور کلی سری پنجم فرنچایز The Walking Dead این سریال با دیگر مجموعه های تلویزیونی او تداوم دارد و اولین دنباله The Walking Dead است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تغییر پروفایل اینستاگرام ادا اجه بعد از ازدواج

پیشنهاد مطالعه:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا