اخبار فیلم و سریال

تاریخ انتشار قسمت سوم انیمیشن Spider-Man

به تازگی قسمت دومی انیمیشن مرد عنکبوتی سروصدا به پا کرده است و حتی رکورد قسمت پیشین خود را شکانده است. در این حالت طرفداران منتظر خبرهای قسمت سوم انیمیشن مرد عنکبوتی هستند.

قسمت سوم انیمیشن مرد عنکبوتی کی منتشر می شود؟

قسمت سوم انیمیشن مرد عنکبوتی به احتمال زیاد تا سال 2024 پخش نخواهد شد: تا کنون همه کسانی که Spider-Man: All Spider-Man (Spider-Man: Across the Spider-Verse 2023) دیده اند، همه قبول دارند که این دنباله از یک شاهکار کم ندارد. سبک هنری این محصول مشترک سونی و مارول حتی کسانی را که هنگام تماشای انیمیشن به این چیزها اهمیت نمی دهند تحت تأثیر قرار می دهد، اما گزارش جدید نشان می دهد که دیدن این اثر هنری ارزان نبود. مجله Vulture در مصاحبه ای با گروهی از انیماتورهایی که روی Spider-Man کار می کردند فاش کرد که بیش از 100 متخصص هنر این پروژه را ترک کردند زیرا دیگر نمی توانستند فشار را تحمل کنند.

هنرمندانی که پذیرفتند به شرط ناشناس ماندن با Vulture مصاحبه کنند، فاش کردند که شرایط کاری به اندازه کافی برای ارائه چنین پروژه بلندپروازانه (و گران قیمت) پایدار نیست. آنها همچنین فاش کردند که درخواست تغییر و بازنگری در بخش‌هایی از فیلم که قبلاً به تصویب رسیده بود، در این پروژه رایج شده است و باعث تأخیر جدی در بخش‌های مختلف شده و در نهایت منجر به استعفای ده‌ها کارشناس از پروژه شده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  محمدرضا گلزار از شاهین صمدپور شکایت کرد

اما برای کسانی که ماندند، این به معنای کار هفت روز در هفته برای حداقل 11 ساعت در روز در تمام طول سال بود. به گفته این منابع، حتی کار سه کارگردان پروژه، جواکیم دوس سانتوس، جاستین کی تامپسون و کمپ پاورز، چندین بار توسط فیل لرد (که کارگردانی Spider-Man: Into the Spider-Verse را بر عهده داشت و همچنین نویسنده آن بود، بازبینی شد.گفته می شود که در تایید نهایی هر سکانس فیلم نقش داشته است. اگرچه ایمی پاسکال، تهیه‌کننده اجرایی این ادعاها را رد کرده است، اما اعتراف می‌کند که جای تعجب نیست که این پروژه شامل تغییرات عمده‌ای بود که مردم را مجبور به ترک کار کرد.

به نظر می رسد ساعات طاقت فرسا و حجم کاری سنگین برای انیماتورها و هنرمندان در این صنعت امری عادی تلقی می شود، زیرا انتشار این نوع گزارش ها در مورد فیلم های انیمیشنی با بودجه کلان غیرمعمول نیست. میشل گریدی، معاون اجرایی و مدیر کل سونی، تصدیق کرد که ادعاهای این کارمند درست است، اما همچنین گفت که «همین است که هست.»

یکی از چهار کارمندی که با Vulture صحبت کرد این کار را غیر ممکن اعلام کرد (Spider-Man: Beyond the Spider-Verse) در تاریخ پیشنهادی اکران که در حال حاضر 29 مارس 2024 است اکران می شود. او خاطرنشان می کند که هر دو فیلم به طور همزمان کار نشده اند و زمانی که زمان اکران فیلم دوم فرا رسیده است، به سختی تمام شده اند.

یکی دیگر از عوامل داخلی نیز فاش کرد که یکی از عواملی که تولید پروژه را به تاخیر انداخت این واقعیت بود که لرد «نمی دانست چه می خواهد» که به نوبه خود باعث شد صدها ساعت کار بازنویسی و تلف شود. این امر همچنین باعث شد که برخی از انیماتورها به شدت بگویند که «دیگر هرگز روی فیلم فیل لرد کار نخواهند کرد»حتی در حالی که «مرد عنکبوتی: به سوی دنیای عنکبوتی» در حال شکستن تمام رکوردهای انیمیشن و باکس آفیس جهان برای سال 2023 است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  تصاویر جذاب و خیره‌کننده مونیکا بلوچی؛ چه خبر از جواد کاظمیان ؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا