جزئیات فصل جدید

فصل ۳ سریال وحشت (The Terror) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

فصل سوم سریال وحشت (The Terror) به روند خوب این مجموعه شبکه AMC ادامه خواهد داد و به بینندگانش یک داستان درگیرکننده در بستری تاریخی ارائه کند. برای اطلاع از جدیدترین جزئیات مربوط به فصل سوم سریال ترس با شهر زمان همراه باشید.

فصل اول سریال The Terror

به گزارش اسکرین رنت، در سال‌های اخیر، روندی در میان شبکات سازنده فیلم و سریال رایج شده که به سریال‌های آنتولوژی مربوط می‌شود، سریال‌هایی که در آنها، در هر فصل یا حتی قسمت شاهد داستان، شخصیت‌ها و بازیگران متفاوتی هستیم. ارزش این سبک از سریال‌سازی اخیراً در میان شبکات افزایش یافته است، مخصوصاً آنهایی که به زمان‌ها گذشته گریز می‌زنند و روایت‌هایی مختصر و واضح برای بیننده ارائه می‌کنند. پس از موفقیت بزرگ سریال American Horror Story از شبکه FX، TNT همراه با سریال The Alienist وارد معرکه شد و البته AMC هم بیکار نماند و سریال The Terror را رو کرد.

فصل اول سریال ترور بر رو روی داستان واقعی یک کشتی بریتانیایی با همین نام تمرکز کرده بود که سعی داشت در اواسط قرن نوزدهم گذرگاه شمال‌غربی را کشف کند. گذرگاه شمال غربی مسیری دریایی است که اقیانوس اطلس شمالی را از راه اقیانوس شمالگان و در امتداد ساحل شمالی آمریکای شمالی و از طریق راه‌های دریایی میان مجمع‌الجزایر قطبی کانادا به اقیانوس آرام متصل می‌سازد. متأسفانه تمام اعضای کشتی ترور در نهایت کشته شدند. داستان فصل اول وحشت برای بینندگان هیجان‌انگیز بود. در اصل، شبکه AMC همین داستان واقعی را انتخاب کرد و عناصر ماوراءالطبیعه را به سریال افزود.

فصل اول سریال The Terror به حدی موفقیت‌آمیز بود که این شبکه آمریکایی سریالش را برای فصل دوم نیز تمدید کرد و این‌بار روایت را به زمان جنگ جهانی دوم برد. فصل دوم سریال وحشت، رسماً تحت عنوان The Terror: Infamy پخش شد. این فصل بر روی داستان اردوگاه‌های آمریکایی-ژاپنی مخصوص بازداشتی‌ها تمرکز داشت و به‌ویژه، روایت یک خانواده را بیان می‌کرد که با یک روح درگیر بودند. واضح است که بخش‌هایی از داستان با دنیای واقعی مشابهت دارند اما قسمت‌هایی دیگر برداشت آزاد سازندگان هستند. حالا که فصل دوم سریال The Terror به پایان رسیده است، طرفداران این سریال ترسناک منتظر فصل سوم و داستان جدید آن هستند.

تمدید سریال وحشت برای فصل سوم

داستان فصل اول سریال وحشت

فصل سوم سریال The Terror هنوز به‌طور رسمی توسط شبکه AMC سفارش داده نشده است اما این بدان معنا نیست که فصل سومی وجود نخواهد داشت. سال گذشته، فصل ۲ سریال وحشت زمانی رسماً اعلام شد که تنها چند هفته از به پایان رسیدن پخش فصل یک سپری شده بود. ممکن است با احتمال بالایی، همین اتفاق نیز برای فصل سوم رخ بدهد. اگرچه، لازم به‌ذکر است که نمرات سریال The Terror: Infamy در مقایسه با فصل افتتاحیه به‌طور واضحی پایین‌تر هستند. AMC نیز در نهایت بر همین اساس تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تاریخ پخش فصل سوم سریال وحشت

فصل دوم سریال The Terror

ممکن است فصل سوم سریال وحشت در اواخر فصل تابستان سال ۲۰۲۰ عرضه شود، البته به‌شرطی که تمدید سریال واقعاً رخ بدهد. پس از اعلام رسمی ساخت فصل دو، کمی بیش از یک سال طول کشید تا قسمت اول آن پخش بشود و البته باید به این نکته توجه کرد که با درنظر گرفتن نوع سریال و البته سبک و سیاق شبکه AMC، وحشت برای پخش سالانه بسیار مناسب است. البته ممکن است این حدس درست نباشد، با توجه به آنکه برخی از شبکات تمایل خود برای عرضه فصول جدید سریال‌های آنتولوژی خود را پس از دو سال یا بیشتر از آن نشان دادند.

جزئیات داستان فصل سوم سریال وحشت

فصل اول سریال ترور

با توجه به این نکته که وحشت یک سریال در سبک آنتولوژی است، با اطمینان خاطر می‌توانیم بگوییم که ماجراهای خانواده ناکایاما با شبح یوری دیگر به پایان رسیده است و دیگر خبری از آنها نخواهد بود. همچنین با درنظر گرفتن آن که بین داستان فصل اول و داستان فصل دوم چه تفاوت بزرگی وجو داشت، بنابراین نمی‌توان در حال حاضر گفت که داستان فصل سوم سریال The Terror بیانگر چه ماجرایی خواهد بود. زمانی که خبر ساخت فصل دو اعلام شد، AMC کاملاً مطمئن بود که داستان آن چه چیزی خواهد بود. پس هر زمان که خبر رسمی ساخت فصل سوم منتشر شود، به احتمال زیاد، هواداران سریال از جزئیات داستان آن نیز مطلع خواهند شد.

تریلر فصل سوم سریال وحشت

تاکنون هیچ تریلری به‌صورت رسمی برای فصل سوم منتشر نشده است.

بازیگران فصل سوم سریال وحشت

با توجه به آنکه در یک سریال آنتولوژی داستان و بازیگران در هر فصل تغییر می‌کنند، هنوز از هنرپیشگانی که قرار است در فصل سوم ایفای نقش کنند اطلاعی در دست نیست.


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا