این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

نظرات اولیه منتقدان نسبت به سریال پاپ جدید (The New Pope)
  • پدرام پور امام علی
  • سه شنبه 24 دی 98
  • 0
  • 209

نظرات اولیه منتقدان نسبت به سریال پاپ جدید (The New Pope)

سریال پاپ جدید دنباله‌ای برای فصل اول سریال پاپ جوان (The Young Pope) است که در سال 2016 پخش شده بود و در واقع فصل دوم سریال The Young Pope محسوب می‌شود. در این سریال 9 قسمتی، جود لا یک‌بار دیگر در نقش پاپ پیوس سیزدهم و جان مالکوویچ در نقش پاپ ژان پل سوم یا همان پاپ جدید ایفای نقش می‌کنند.

 

سریال The New Pope

 

سریال پاپ جدید در تاریخ دهم ژانویه 2020 در شبکه اسکای ایتالیا، از 12 ژانویه در شبکه اسکای بریتانیا و در نهایت از 13 ژانویه در شبکات HBO و Canal+ پخش شد. از دیگر بازیگران این مینی سریال می‌توان به ماسیمو گینی، هنری گودمن، مریلین منسون و شارون استون اشاره کرد. میانگین نمرات سریال پاپ جدید در سایت متاکریتیک تاکنون از دو نقد مثبت و سه نقد خنثی 64 بوده است. در ادامه با وبسایت شهر زمان همراه باشید تا از خلاصه نقدها و نمرات سریال The Young Pope مطلع شوید.

 

جان اندرسون از وال استریت ژورنال – نمره 80

 

تکان‌دهنده، متهورانه، وسوسه‌انگیز و جذاب حداقل چیزهایی است که می‌توان درباره این اثر زیبا گفت. سریال The New Pope که در آغاز آن لنی بلاردو یا همان پیوس سیزدهم هنوز به کمک‌های حیاتی متصل است، فیلم‌نامه خیلی خوبی دارد که در بیشتر بخش‌های این سریال 9 قسمتی درباره بدسگالی است.

 

نیو م. سلطان از اسلنت – نمره 75

 

با وجود موضوعات پست و چرکینی که سریال پاپ جدید مطرح می‌کند، چیزی که در انتهای سریال حاصل می‌شود بسیار زیبا است. دیدگاهی که کارگردان پائولو سورنتینو و فیلم‌بردار لوکا بیگاتزی به روابط بین انسان‌ها دارند یک زیباییِ دست‌کم گرفته‌شده است.

 

وینی مانکوسو از کلایدر – نمره 60

 

جان مالکوویچ بیشتر وزن اپیزودهای مختلف سریال را به دوش می‌کشد و نقش خود را به طور کامل بلعیده است اما سریال The New Pope اغلب بیش از حد طول می‌کشد و به همین دلیل انسجامش را از دست می‌دهد. سریال به‌جای آنکه یک داستان باشد شبیه موعظه‌ای با موضوعات مختلف است که به طمع، روابط، ایمان و فساد می‌پردازد اما به‌طور کلی از دور به این مسائل می‌پردازد.

 

جان چینی از والچر – نمره 60

 

به همان اندازه که تماشای جانشینی مالکوویچ به‌جای پیوس لذت‌بخش است اما خود پاپ جدید به اندازه شخصیت او جالب توجه نیست. حضور پیوس در تمام طول فصل دوم سریال The Young Pope سایه افکنده هرچند، برای مدت زیادی از آن هوشیار نیست. اگر سریال پاپ جدید در پنج یا شش قسمت پخش شده بود و داستانی که لازم بود را تعریف می‌کرد لذت‌بخش‌تر می‌شد اما ما با نه اپیزود طرف هستیم که حداقل سه‌تای آن وقت تلف کردن است.

 

دنیل دی‌آداریو از ورایتی – نمره 50

 

درک شخصیت جان برانکس با بازی مالکوویچ که بعداً به پاپ ژان پل سوم تبدیل می‌شود دشوار است. سایست‌های او نسبت به یک همتای زیرک‌ کمتر به قدرت و برتری مربوط می‌شود. تحمل بینندگان متفاوت است اما داشتن یک سریال که به نظر یه یک نمایش مرکزی بزرگ نیاز دارد ناگهان با کتمان حقیقت و رد شدن روبه‌رو شود. علاوه بر آن وضعیتی که سریال The Young Pope از واتیکان به نمایش می‌گذارد درهم و برهم‌تر از قبل به‌نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی قسمت 5 سریال See (دیدن)

9 شخصیت کتاب‌های نغمه‌ای از یخ و آتش‌ که سریال بازی تاج‌وتخت به آنها اشاره نکرد

آشنایی با نقشه دنیا در سریال ویچر و توضیحاتی درباره کشورها و سیاست‌های حاکم بر آنها

دانلود سریال قورباغه قسمت‌های 1 تا 3 [ با ترافیک نیم‌بها ]

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667