این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

سریال ارباب حلقه‌ها [+تایید فیلمبرداری در نیوزلند]
  • سامان رحمانی
  • سه شنبه 11 تير 98
  • 5
  • 3,272

سریال ارباب حلقه‌ها [+تایید فیلمبرداری در نیوزلند]

 سریال ارباب حلقه ها

آمازون با انتشار اخباری جدید در مورد سریال ارباب حلقه ها دوباره گمانه زنی در مورد این سریال افزایش داد در ادامه قصد داریم به بررسی کامل اخبار این سریال در سایت تایم سیتی بپردازیم.


حتی صحبت در مورد سریال ارباب حلقه ها هم کافی است که طرفداران ژانر فانتزی به اوج هیجان برسند و وقتی این مسئله کامل تر میشود که آمازون بودجه‌ای 500 میلیون دلاری برای دو فصل این سریال اختصاص دهد، و این مبلغ علاوه بر 250 میلیون دلاری است که به وارثان آثار جی. آر. آر. تالکین جهت حق دریافت حقوق ساخت سریال The Lord of the Rings پرداخت شده بود که خبر از ساخت یک مجموعه عظیم و در حد سریال‌های بزرگ فانتزی مانند Game of Thrones یا حتی فراتر از آن را میدهد .

اخباری که طی ماه های اخیر به وسیله آمازون توییت شده بود مربوط به نقشه سریال The Lord of the Rings مکانی که اتفاقات این سریال در آن رخ خواهد داد.

 سریال ارباب حلقه ها

خوب اگر جز علاقمندان این مجموعه باشید متوجه میشوید که داستان حول محور مناطق شرق آثار این مجموعه خواهد پرداخت و به طور قطع شاهد روایت داستان های قبل از رمان و فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) خواهیم بود و احتمالا با توجه به شایعات شاهد جوانی آراگون قهرمان محبوب رمان و سه گانه ارباب حلقه‌ها به کارگردانی پیتر جکسون خواهیم بود که این سه گانه یکی از محبوبترین و بهترین آثار تاریخ سینمای جهان به حساب میاید که با فروش بیش از ۲.۹ میلیارد دلار در سراسر جهان جزء پرفروشترین آثار تاریخ سینما هم میباشد.

 سریال ارباب حلقه ها

جنیفر سلکه، رئیس آمازون استودیوز در مرداد ماه امسال جان دی. پین و پاتریک مک‌ کی به عنوان نویسندگان این مجموعه معرفی کرد و وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال The Lord of the Rings را بر عهده این دو نویسنده گذاشت جنیفر سلکه در این مورد گفت :

ساخت یک اقتباس از مجموعه ارباب حلقه‌ها، یک فرآیند پر از ایده و فکر بوده؛ چون که با جهانی بسیار گسترده رو به رو هستیم. راه‌های مختلف و متفاوتی برای این مجموعه وجود دارد و شارون تال یگوادو، سرپرست بخش سریال‌های محدود (Event Series) آمازون، باعث شد افراد زیادی به نزد ما بیایند و نظرات خود را بیان کنند. زمان زیادی صرف صحبت کردن در مورد ایده‌ها و رمان‌های مختلف شده است و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که پین و مک‌کی را برای حرکت این سریال به مرحله بعدی فرآیند توسعه آن، به تیم تولید اضافه کرده‌ایم. 

 سریال ارباب حلقه ها

جنیفر سالکه همچنین در مورد تاریخ اتشار اولین فصل سریال ارباب‌ها اینگونه توضیح داد :

این سریال حدود دو سال در دست تولید خواهد بود و بنابراین ما امیدواریم که در سال ۲۰۲۱ منتشر شود؛ اما بسیاری از مردم امیدوار هستند و آرزو می‌کنند که این سریال در سال ۲۰۲۰ عرضه شود که احتمالا امکان پذیر نخواهد بود.

سریال The Lord of the Rings برای پنج فصل برنامه ریزی شده  و حتی آمازون حق ساخت یک سریال فرعی براساس این مجموعه را نیز به دست آورده است. هزینه ساخت هر پنج فصل این سریال حدود یک میلیارد دلار برآورد شده است که این مبلغ قابل افزایش نیز خواهد بود.  سالکه گفت که فیلمبرداری و تولید سریال The Lord of the Rings در نیوزیلند انجام خواهد شد و این خبر می‌تواند بهترین خبر برای طرفداران سریال ارباب حلقه ها باشد . فیلمبرداری و تولید سه‌گانه فیلم The Lord of the Rings و فیلم The Hobbit (هابیت) نیز در کشور نیوزیلند انجام شده است و احتمالا شاهد حضور پیتر جکسون در سریال The Lord of the Rings خواهیم بود که طرفداران این سریال فانتزی را به اوج انتظار از این سریال میرساند.

صنایع فیلم در اوکلند اعلام کرد که حداقل دو شرکت فیلمسازی به‌نام‌های Kumeu Film Studios و Auckland Film Studios در حال کار روی این سریال هستند و همچنین مراحل پیش از تولید آن را نیز آغاز کرده‌اند. ماه گذشته آمازون از پیوستن برایان کاگمن، نویسنده سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، به تیم نویسندگان سریال The Lord of the Rings خبر داد.

بیشتر بخوانید :

نظرات

captcha Refresh
یاسر
۰۰
پاسخبی صبرانه منتظرم سریالش بیاد...
hp
۰۰
پاسخبا 30 سال سن هنوز هم عاشق ارباب حلقه ها هستم و هر از چند گاهی باز میبینمش، تا حالا شاید 40 بار دیدم خخخخخ
چه شود سریالشششش
بهزاد
۰۰
پاسخایان مک کلن هم اگر بیاد خیلی عالی میشه?‍♂️
کامبیز
۰۰
پاسخکار گردان فقط پیتر جکسون
mobin
۰۰
پاسخچه شود اگه پیترجکسون ام اضافه شه :) :)
rtyddrt75667