این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاریخ اکران انیمیشن شیرشاه 2019
  • محمد مقصودی
  • چهارشنبه 22 خرداد 98
  • 0
  • 548

تاریخ اکران انیمیشن شیرشاه 2019

سال 2019 ، سالی که انیمیشن شیرشاه باری دیگر اکران میشود ، اما اینبار با کیفیتی فوق العاده این اتفاق میفتد ، با ما همراه باشید تا از تاریخ اکران انیمیشن شیرشاه و داستان این اثر مطلع شوید .

انیمیشن شیرشاه 2019

سری اول انیمیشن « شیرشاه » د رسال 1994 توسط " راجـر آلرز و راپ مینکاف " تولید شد . این انیمیشن در ژانر « درام ، مـوزیکال » ساخته شده و موسیقی های متن بسیار دلنشینی درآن استفاده شده که این موسیقی ها توسط آهنگساز بزرگ " التون جان " نواخته شده است .

« انیمیشن شیرشاه » در سالهای قبل ، جوایز زیادی را کسب کرده که ازجمله آنها میتوان به 2 اسکار و 2 جایزه گلدن گلابز در بخش موسیقی متن اشاره کرد . همچنین شیرشاه 34 عنوان دیگر از جوایز آن سالها را به نام خود ثبت کرده است و درحال حاضر 47امین اثر جاودانه تاریخ محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است که « شیرشاه » با فروشی معادل 422 میلیون دلار ، در آن سالها رکوردی عجیب به ثبت رساند .

با توجه به موفقیت های زیادی که « انیمیشن شیرشاه » کسب کرد ، انتظار میرفت که سری جدید این انیمیشن مجدد تولید شود و در سال 2016 این انتظارها شکل واقعیت به خود گرفت.

در اواسط سال 2017 ساخت مجدد انیمیشن شیرشاه شروع شد و پس از 2سال تلاش ، این انیمیشن در سال 2019 اکران میشود .

تاریخ اکران انیمیشن شیرشاه

انیمیشن شیرشاه در تاریخ 19 جولای 2019 « جمعه 28 تیر 1398 » اکران میشود .

داستان انیمیشن

" مهم : « خطر لو رفتن داستان » اگر سری اول این انیمیشن را ندیده اید پیشنهاد میکنم این قسمت را نبینید."
داستان انیمیشن شیرشاه ، داستان شیر جوانی است به نام سیمبا است .
پدر سیمبا « موفاسا » نام دارد که پادشاه سرزمین حیوانات است. موفاسا پادشاه عاقلی است و به همین سبب تمام حیوانات به او احترام میگذارند . داستان انیمیشن شیرشاه ازآنجایی شروع میشود که موفاسا و سارابی ، بچه شیری به نام « سیمبا » را به دنیا میاورند . سیمبا موجودی باهوش است و همه چیز را سریع یاد می‌گیرد ، اما خطری اورا تهدید می‌کند.

این خطر برادر او یعنی اسکار است که درفکر به دست آوردن تاج و تخت است . در طول داستان با این مواجه میشویم که سیمبا توسط عموی خود فریب میخورد و به سرزمین تاریک میرود ، جایی که کفتارها زندگی میکنند . در همین حین اسکار ، موفاسا را به قتل میرساند و سیمبا باید از خـانه دور شود چرا که اسکار اورا تهدیدی برای تاج و تختی که تازه به دست آورده است میداند . در طول انیمیشن سیمبا با دو موجود دیگر آشنا میشود و تجربیاتی به دست می آورد که اورا تبدیل به شیری عاقل می‌کند.

لازم به ذکر است که این انیمیشن ابتدا در سال 1994 ساخته شده و در سال 2019 نسخه ی با کیفیت و ساخت جدید این انیمیشن اکران می‌شود.

لازم به ذکر است که این انیمیشن ، جزء مورد انتظارترین و بهترین فیلم های 2019 محسوب می‌شود .

خلاصه ی اطلاعات :

شیرشاه - Lion King
کارگردان : Jon Favreau
نویسنده : Brenda Chapman - Jeff Nathanson
تاریخ اکران : 28 تیر 1398
زمان : اطلاعاتی در دسترس نیست .
کمپانی سازنده : Disney
بازیگران : Beyonce - Donald Glover - Seth Rogen

تریلر


بیشتر بخوانید

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667