اخبار فیلم و سریال

شوخی جفری اپستین وحشت بینندگان سریال The Idol را برانگیخت

سریال The Idol از اچ بی او که به تازگی سر زبانهاست، باری دیگر با واکنش شدید مخاطبان مواجه شد. این سریال بابت صحنه های جنسی زیاد مورد انتقاد قرار گرفته بود و حالا شوخی جفر اپستین باعث وحشت بینندگان شده است.

بینندگان بت از شوخی جفری اپستین وحشت کرده اند

در قسمت سوم این مجموعه تلویزیونی جمله ای وجود داشت که برخی از طرفداران آن را «تهوع آور» می دانستند. صحنه‌های جنسی سریال با بازی ایبل تسفی در نقش رهبر فرقه و لیلی رز دپ در نقش یک خواننده پاپ به نام جوسلین، به شدت در شبکه‌های اجتماعی مورد تمسخر قرار گرفت.

اما در یکی از صحنه های قسمت سوم، اندرو فینکلشتاین، مدیر برنامه Live Nation با بازی الی راث، به مدیر برنامه Jocelyn می گوید که به دلیل نبود آهنگ های جدید تصمیم به لغو کنسرت های این خواننده گرفته است. وقتی کارگردان سریال از او پرسید که چرا با وجود درآمد چند میلیون دلاری این تصمیم را گرفت، اندرو پاسخ می دهد:

«فعلاً، [جوسلین] باعث یبوست من شده. بیش از کودکان جزیره اپستین خون دفع می‌کنم.»

این گفتگو اشاره ای به جزیره خصوصی جفری اپستین در لیتل سنت جیمز، جزایر ویرجین است که مرکز بین المللی قاچاق کودکان بود. «سم لوینسون» و تسفی نویسندگان قسمت سوم «بت» بودند.

شوخی نامناسب سریال The Idol

یکی از بینندگان سریال در واکنش به این صحنه می نویسد:

کی این جمله رو نوشته واقعا تهوع آوره. او می گوید: «من از «بت» لذت می بردم، اما شوخی جزیره اپستین واقعا بد بود. برخی دیگر از تماشاگران این برنامه را تهدید به تحریم کرده اند: «با قاچاق کودکان شوخی نکنیم».

تسفی هفته گذشته در پاسخ به انتقاداتی که از صحنه های جنسی این سریال شده بود به مجله «جی کیو» گفت که این صحنه ها قرار نیست جذابیت جنسی داشته باشند.

«هیچ جذابیت جنسی ندارد.» او اضافه می‌کند که فیلم‌های «پل ورهوفن» کارگردان «غریزه اصلی» (Basic Instinct) نیز گاهی بسیار سطحی و مضحک به نظر می‌رسند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا