این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

نظرات اولیه منتقدین در مورد فصل 1 سریال وظیفه / شرم  (Giri/Haji)
  • سامان رحمانی
  • يکشنبه 22 دی 98
  • 0
  • 92

نظرات اولیه منتقدین در مورد فصل 1 سریال وظیفه / شرم (Giri/Haji)

Giri/Haji یک سریال جدید بریتانیایی-شرقی است که حق و پخش آن را شبکه‌های BBC و Netflix به دست آورده‌اند داستان این سریال حول محور یک کارآگاه ژاپنی به نام کنزو موری (Takehiro Hira ) در حال چرخش است که برای یافتن برادر کوچکترش که ممکن است با مرگ یک رئیس یاکووزا ارتباطی داشته باشد به لندن می رود.

در ادامه با نظر منتقدان پیرامون این سریال در خدمت شما کاربران محترم تایم سیتی خواهیم بود.

 

Giri / Haji

 

مجله پیست - 95 از 100

 

وظیفه / شرم یک سریال هوشمندانه است که توجه شما را جلب می کند (هر چند که شروع کندی دارد) به عنوان یک داستان عمیقا رضایت بخش است. پایان ابهام آمیز آن نیز به نوعی این احساس را کامل می کند ، زیرا قسمت شرم آور این داستان برای همه مشخص شده است. هر چند دوباره گذراندن وقت با دیدن دوباره این  جهان در فصل دوم این سریال بسیار لذت بخش است، اما یک حس بهبودی قابل لمس و زیبا وجود دارد که این داستان به پایان رسیده است.

 

تایمز - 80 از 100

 

استعداد خاصی در این درام زیبا وجود دارد - تقسیم شدن صفحات ، تغییر تعجب آور به انیمیشن کارتونی - این وعده را می دهد که این فقط یک داستان جنایات بین المللی دیگر نخواهد بود. به خاطر آن امیدوارم شارپ در مرکز داستان قرار بگیرد.

 

دیلی بیست - 75 از 100

 

یک تکرار زیبا از داستان‌های دو زبانه که با ریتمی متداوم به جرم و جنایت می‌پردازد. این سریال کمتر علاقه مند به دست یابی به ایده‌های جدید است تا از هیجانات دراماتیک محکم و ساده. مخاطب خود را راضی کند ، این سریال به اهداف متوسط ​​خود می رسد - و به لطف چند شکوفایی غیر منتظره ، گاه از سطح خود نیز فراتر می‌رود.

 

گاردین - 60 از 100

 

جدای از تازگی دیدن پایتخت ژاپن غیرقابل تحقق - این توکیو است که مردم در آن زندگی روزانه می کنند ، کار می کنند و مدیریت می کنند ، نه یک کاخ تفریحی خیس شده از نئون یا یک حلزون آینده نگر - و یک انیمیشن عجیب و غریب که علاوه بر اینکه تازگی ندارد بلکه هیچ احساس جدید و شادی را به ارمغان نمی‌آورد.

 

بیشتر بخوانید:
معرفی سریال خیابان 5 (Avenue 5) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]
سریال مانکن قسمت 21 [دانلود قسمت بیست و یکم سریال مانکن با ترافیک نیم بها]
تمام سریال‌های معروفی که در سال 2020 به پایان خواهند رسید
فصل دوم سریال The Dark Crystal: Age of Resistance [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667