رپورتاژ آگهی

کدام یک از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار های کوچک مناسب هستند؟

هدیه گرفتن همه ما را خوشحال می‌کند. صرف نظر از اینکه آن هدیه چیست و ارزش مادی آن چقدر است، همین که از کسی هدیه دریافت کنیم حال ما را بهتر می‌کند. برای همین، سال ها است که انسان‌ها به بهانه‌های مختلف و با مقاصد مختلف به هم هدیه می‌دهند. انسان‌ها نیاز دارند با هم ارتباط داشته باشند و هدیه دادن راهی برای این ارتباط است؛ حفظ ارتباط‌هایی که از قبل وجود داشتند، ترمیم ارتباط‌هایی که از بین رفته اند، و ایجاد ارتباط‌های جدید.

هر چند ارتباطات جایگاه مهمی در زندگی انسان‌ها دارد؛ اما تنها مختص آدم‌ها نیست! کسب و کار‌ها هم به اندازه‌ی آدم‌ها به آن نیاز دارند. ما اکنون در دنیای رابطه زندگی می‌کنیم و این ارتباطات است که حرف اول را می‌زند. به همین خاطر اگر می‌خواهید وضعیت کسب و کارتان را بهتر کنید، باید با مشتری خود رابطه برقرار کنید و نشان دهید که فقط به خاطر پول او دنبالش نیستید.

هدیه‌ها در خاطر افراد می‌مانند. افراد تا مدت ها به یاد خواهند داشت از چه کسی چه چیزی دریافت کرده اند؛ مخصوصا اگر آن هدیه با کیفیت و زیبا باشد. هدیه، یک پیام اثر گذار به مخاطب شما می‌دهد. برای همین شما نیاز دارید به مشتری خود هدیه تبلیغاتی بدهید تا او را جذب کنید. او تا مدت ها به یاد خواهد داشت که از شما هدیه دریافت کرده و به طور ناخودآگاه نسبت به شما احساس دِین می‌کند. برای همین روزی برای قدردانی بر می‌گردد و از شما خرید می‌کند. اگر این دلایل شما را برای دادن هدیه تبلیغاتی قانع نمی‌کند، در ادامه دلایل بیشتری برای شما آورده ایم:

انتقال حس احترام و ارزشمندی به مشتری

این روز‌ها افراد تشنه‌ی احساس ارزشمند بودن اند و هر چیزی که به آنها نشان بدهد ارزشمند و شایسته‌ی احترام گذاشتن هستند را دوست دارند. وقتی شما به مشتری خود هدیه تبلیغاتی می‌دهید، به او نشان می‌دهید که برای او احترام قائلید و باعث می‌شوید احساس ارزشمندی کند.

معرفی کسب و کار و برند شما به مشتری

اگر به دنبال سود بیشتری هستید، نیاز دارید خودتان را به مشتریان معرفی کنید. در دنیای امروز مردم انتخاب‌های زیادی برای رفع نیاز‌های خود دارند. اگر می‌خواهید شما را انتخاب کنند، باید خودتان را بشناسانید. اگر کسب و کارتان نوپا و کوچک است، این مسئله برای شما ضرورت بیشتری دارد. کسب و کار‌های بزرگ معمولا شناخته شده تر هستند. اما شما باید تلاش بیشتری برای شناخته شدن بکنید.

به صرفه ترین روش بازاریابی

شما به عنوان یک کسب و کار، روش‌های متعددی برای تبلیغات و بازاریابی خواهید داشت. اما به صرفه ترین روش، هدیه‌ی تبلیغاتی است. تبلیغات روی یک بیلبورد بزرگ برای هر کسب و کاری یک اتفاق ایده آل است. اما واضح است که این روش تبلیغات، بسیار هزینه بر است. شما می‌توانید با یک هدیه‌ی تبلیغاتی مناسب، به بسیاری از مقاصد تبلیغاتی خود برسید و علاوه بر حفظ مشتریان قبلی خود، پیام خود را به مشتریان بالقوه‌ی خودتان هم برسانید.

با این همه، یک مشکل وجود دارد. بسیاری از کسب و کار‌های کوچک و نوپا، بودجه محدودی دارند و در بسیاری از اوقات اینگونه به نظر می‌رسد که به صرفه نیست همین بودجه محدود را هم خرج دادن هدیه‌ی تبلیغاتی کنند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، به این نکته توجه کنید که ارتباط گرفتن با مشتریان و سرمایه‌‌ گذاری روی تبلیغات، برای کسب و کار شما اهمیتی بیشتر از کسب و کار‌هاه بزرگ دارد. کسب و کار‌های بزرگ جای خودشان را در بازار پیدا کرده اند و بیشتر مشتریان آنها را می‌شناسند؛ اما شما به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک نیاز به تلاش بیشتری برای شناخته شدن دارید. در نتیجه، ناگزیر از تبلیغات و بازاریابی هستید.

قبل تر، بسیاری از کسب و کار‌ها با دادن کارت ویزیت به مشتریان خودشان را معرفی می‌کردند. اما امروز کارت ویزیت واقعا موثر نیست! باید در فضایی که همه در حال تبلیغ خودشان هستند، با خوشمندی بیشتری عمل کنید. شما در هر صورت ناگزیر از خرج کردن هستید؛ مهم نحوه‌ی خرج کردن پولتان است.

با توجه به مطالبی که گفته شد، به صرفه ترین روش برای کسب و کار‌های کوچک، دادن هدیه‌های تبلیغاتی اقتصادی است تا به بهترین شکل خودتان را به مشتری معرفی کنید. اما پیدا کردن هدیه‌ی تبلیغاتی ارزان کار واقعا آسانی نیست. ممکن است ابتدا به فکر ماگ یا خودکار تبلیغاتی بیفتید؛ اما اینها لزوما انتخاب‌های خوبی نیستند. برای همین نیاز به جستجوی بیشتری دارید.

شرکت صنایع دستی اریسا با در نظر گرفتن توان مالی شرکت‌ها، متناسب با هر میزان بودجه‌ای انتخاب‌هایی زیبا و به صرفه ارائه می‌دهد. اگر به دنبال هدیه‌ تبلیغاتی اقتصادی و به صرفه برای کسب و کارتان هستید، در ادامه چند پیشنهاد برای شما آورده ایم:

کدام یک از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار های کوچک مناسب هستند؟

هدایای تبلیغاتی پیشنهادی با قیمت اقتصادی

در ادامه این مقاله می‌توانید هدایای تبلیغاتی پیشنهادی با قیمت اقتصادی را مشاهده کنید.

جاکلیدی چرم با پلاک فیروزه کوبی و مس با جعبه هاردباکس

جاکلیدی یکی از انتخاب‌های ارزان قیمت و متداول برای همه تبلیغاتی است. اما شما می‌توانید با اهدای یک جاکلیدی شکیل و زیبا، هدیه ای ساده و در عین حال متفاوت عرضه کنید. جاکلیدی حاضر از چرم عالی تهیه شده و تمام دوخت‌های آن با دست انجام گرفته. بر روی جاکلیدی یک نشان مسی قرار دارد که با تکه‌های سنگ فیروزه مزین شده. همچنین امکان ساخت انواع لوگو برای سازمان‌ها نیز فراهم است. شما می‌تونید با تهیه این جاکلیدی یک هدیه‌ی اقتصادی و به یاد ماندنی عرضه کنید.

قندان مسی

کمتر کسی هست که چای را بدون قند بخورد. برای همین در تمام خانه‌های ایرانی و حتی دفاتر کار، قندان یک شیء مورد نیاز است و می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای هدیه دادن باشد. تحفه مسی اریسا شامل یک قندان طرح انار بزرگ است که با دستان هنرمندان زنجان ساخته شده. این قندان مسی به هیچ وجه تغییر رنگ نمی‌دهد و می‌تواند انتخاب مناسبی برای یک هدیه تبلیغاتی کوچک و اقتصادی باشدو همچنین این تحفه درون یک جعبه هاردباکس سرمه ای رنگ قرار گرفته و به راحتی نیز قابل جابجایی است.

یادبود اریسا ۲ : یک هدیه تبلیغاتی ارزان اما تاثیرگذار

هنر سفالگری پیشینه‌ای دراز بین ایرانیان دارد و هنرمندان ایرانی ظروف سفال را در طرح‌های زیبا و متنوعی درست می‌کنند. یادبود اریسا ۲ حاوی یک بشقاب سفالی کوچک در سایز ۱۶ سانتی متری است.این بشقاب طرح و نقش‌های زیبا و رنگارنگ آراسته شده و ظرافت خاصی دارد. همچنین در کنار زیبایی، این بشقاب از کیفیت بالایی نیز برخوردار است که می‌تواند انتخاب مناسبی برای هدیه تبلیغاتی باشد. بسته بندی این بشقاب به صورت یک ساک دستی زیبا است که شما را از خرید یک ساک مجزا یا کادو کردن آن بی نیاز می‌کند. چنانچه به دنبال یک هدیه با روح ایرانی هستید، این محصول برای شما است!

ساعت لعاب تراشی کاشی

هر خانه یا محل کاری نیاز به یک ساعت دیواری دارد. همچنین علاوه بر کاربرد آن، ساعت دیواری می‌تواند یکی از عوامل زیبایی محیط باشد. به همین دلیل ظاهر ساعت دیواری نیز به اندازه کاربرد آن مهم است. ساعت لعاب تراشی کاشی، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای هدیه تبلیغاتی شما باشد. چون در عین سادگی، ظاهری زیبا دارد و مناسب خانه‌ها و محل‌های کار است. همچنین شما می‌توانید با سفارش پلاک اختصاصی، متن یا لوگوی دلخواهتان را بر روی ساعت درج کنید.

کیف چرم جیبی

کیف پول یکی از وسایلی است که مورد استفاده‌ی همه افراد است و اگر کیفیت خوبی داشته باشد، برای سال‌ها قابل استفاده است. برای همین می‌تواند یک انتخاب اقتصادی و عالی برای هدیه تبلیغاتی شما باشد. کیف چرم جیبی کد ۱ یک کیف پول جیبی و کوچک ساخته از چرم طبیعی است و مناسب آقایان است. این کیف پول به همراه جعبه مقوایی نفیس ارائه می‌شود و امکان درج لوگوی سازمان‌ها بر روی آن وجود دارد.

کدام یک از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار های کوچک مناسب هستند؟

ترمه افشاری در جعبه سخن عشق

ترمه یکی از پر طرفدار ترین و زیبا ترین صنایع دستی ایرانی است که کاربرد‌های تزیینی مختلفی دارد. شما می‌توانید با هدیه دادن ترمه به مشتریان خود، خاطره‌ای زیبا در ذهن آنان باقی بگذارید. ترمه افشاری با طرح و نقش‌های زیبا انتخابی مناسب و به صرفه برای شما خواهد بود.

پک قلمدان و قندان میناکاری سفال

این بار پیشنهاد ما به شما یکی دیگر از محصولات زیبای سفال است. پک قلمدان و قندان شامل یک قلمدان سفالی میناکاری  با ارتفاع ۹ سانتی متر است. همچنین در این پک یک قندان میناکاری گرد و کوچک سفالی قرار دارد که یک هدیه زیبا و کاربردی است و مناسب سلیقه‌های مختلف است که هر دو محصول دست هنرمندان اصفهانی است. است محصولات در یک جعبه هاردباکس زیبا پر شده از ابر قرار دارند که در عین زیبایی، آنها را از آسیب‌ها و ضربات احتمالی محافظت می‌کند.

جعبه جادستمالی خاتم

جادستمالی یکی دیگر از محصولات پرکاربرد در انواع محیط‌ها است. جعبه جادستمالی حاضر، از جنس چوب است که به دستان هنرمندان اصفهانی با قطعات ریز چوب، فلز مس و استخوان شتر خاتم کاری شده و می‌تواند یک انتخاب کاربردی و بسیار زیبا باشد. همچنین شما می‌توانید لوگوی کسب و کار خود را بر روی جادستمالی نصب کنید.

کلام آخر

در این مقاله با چند مورد از محصولات اریسا که میتوانند گزینه ی مناسبی برای هدیه تبلیغاتی کسب و کار های کوچک باشند آشنا شدیم. اگر محصول مورد پسند خود را در این متن پیدا نکردید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از سایت ما به نشانی www.erisagift.com بازدید نمائید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا