اخبار سینما

قسمت جدید Suicide Squad مسیر جدیدی را دنبال خواهد کرد

اطلاعات جدیدی در مورد این فیلم منتشر شده که نشان میدهد نسخه ی جدید این فیلم ، دنباله ای بر قسمت اول نیست و مسیر جدیدی را در پیش دارد .

پیتر سفران « تهیه کننده » فیلم Sucide Squad اظهار کرده که قسمت جدید این فیلم که هم اکنون در حال ساخت است ، یک ریبوت کامل است و هیچ ربطی به قسمت اول ندارد .

سفران در مصاحبه ای که با وبسایت « Joblo » داشته مدعی شده که نباید نام این فیلم را Suicide Squad 2 بگذارند و در واقع نامی که استودیوی سازنده هم اکنون روی این فیلم گذاشته « The Suicide Squad » است . با این وجود هنوز نمیتوان مطمئن بود که این نام ، نام نهایی فیلم است .

قبل از هر چیز لازم است بگویم که ما این فیلم را Suicide Squad 2 خطاب نمیکنیم چرا که این فیلم یک ریبوت کامل است . بهتر است فعلا نام آنرا « The Suicide Squad » بگذاریم و فقط میتوانم بگویم که مردم باید برای تماشای این فیلم خیلی هیجان زده باشند .

پیتر سفران

نگارش فیلمنامه و کارگردانی این فیلم توسط « جیمز گان » انجام میشود . کسی که در کارنامه خود کارگردانی « Guardians Of The Galaxy » را دارد و اخیرا نیز برای ساخت قسمت سوم این مجموعه فراخوانده شده . پیتر سفران در اینباره اظهار دارد که :

فیلمنامه The suicide squad به خوبی نوشته شده و همه چیز همانگونه ای است که مخاطبان از « جیمز گان » انتظار دارند و من فکر میکنم که این جمله به تنهایی کیفیت بالای فیلم را نشان میدهد و در نهایت لحظات خوبی را برای مخاطبین به ارمغان میاورد .

نکته ی مورد توجه در مورد بازگشت « جیمز گان » به پروژه ی Guardians Of The Galaxy این است که او هم اکنون روی دو پروژه از کمپانی « DC و مارول » کار میکند . دو کمپانی که به گفته ی خبرنگاران و منتقدین ، سالهاست که درحال رقابت نزدیک هستند . اما سفران چنین فکر نمیکند و درهمین باره گفته که :

من ازینکه جیمز هم برای کمپانی مارول و هم برای DC فیلم میسازد بسیار خوشحالم ، چون او همیشه اعتقاد داشته که چیزی که عاشقان کمیک و کتاب های ابر قهرمانی را باهم متحد میکند ، از چیزی که مارا از هم جدا میکند بسیار قوی تر است . چون همانطور که او میگوید و من نیز معتقد به این موضوع هستم ، رقابت میان مارول و DC چرند و پوچ است . در این دنیای بزرگ فضای کافی برای پیشرفت تک تک ما وجود دارد و بدون شک هرچیزی که مارا به هم متصل کند ، از چیزی که مارا از هم جدا میکند بسیار قدرتمند تر است . پس میتوانیم ببینیم که مردم هم طرفدار مارول باشند و هم DC ، در حالی که دنیا به پایان نمیرسد .

پیتر سفران

تاکنون مشخص نشده که منظور از ریبوت کامل برای این فیلم چیست ، و تنها چیزی که مشخص است و یکی از اتفاقات بزرگ این فیلم است ، حضور « ادریس البا » برای جانشینی « ویل اسمیت » در نقش دِد شات است .

« Suicide Squad » در سال 2016 اکران شد و با وجود دریافت نقدهای مختلط ، فروشی بسیار موفق را تجربه کرد و با مبلغی بالغ بر 746 میلیون دلار فروش جهانی ، یکی از موفق ترین آثار ساخته شده سینما حساب میشود . از دیگر موفقیت های این فیلم میتوان به جایزه اسکار « بهترین گریم و طراحی مو » نیز اشاره کرد .

« The Suicide Squad » یا ریبوت جدید جوخه انتحار ، در آگوست سال 2021 « مرداد ماه 1400 » اکران میشود .

همچنین در آخرین اخبار به دست آمده ، اعلام شده که چندین شخصیت از کمپانی DC همانند « Polka-Dot Man » و King Shark در این فیلم حضور خواهند داشت .

بیشتر بخوانید

تاریخ اکران فیلم Long Shot 2019
نگاهی به بهترین انیمیشن سال 2016 [ Your Name ]
بهترین موسیقی متن های فیلم – 40 آهنگ ماندگار تاریخ سینما [ دانلود ]
بهترین فیلم‌های سال 2018 از نگاه مخاطبان
زمان پخش قسمت های فصل هشتم Game of Thrones مشخص شد

امتیاز کاربران: 5 ( 2 رای)
منبع
Gamespot
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − بیست =

دکمه بازگشت به بالا