اخبار سینما و هنرمندان جهاناخبار فیلم و سریال

مرد عنکبوتی برای تحت تاثیر قرار دادن دوست دخترش دست به اره زد …!

در یک مصاحبه ویدیویی با UNILAD، تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی، به مهارت های نجاری خود اعتراف کرد. او توانسته است با استفاده از این مهارت ها قلب زندیا را تحت تاثر قرار دهد.

مهارت های تام هالند در نجاری من عادت داشتم زندایا را تحت تأثیر قرار دهم: “الان ما عاشق شدیم.” بازیگر 27 ساله مرد عنکبوتی در یک مصاحبه ویدیویی با UNILAD به یاد آورد که یک بار در اوایل رابطه خود درب دوست دخترش را تعمیر کرده بود.

مهارت های تام هالند بازیگر مرد عنکبوتی در نجاری

مهارت های نجاری تام هالند برای تحت تاثیر قرار دادن زندایا

تام هالند بازیگر مرد عنکبوتی در یک مصاحبه ویدیویی با UNILAD او گفت که در گذشته دوست دخترش زندایا، 26 ساله را تحت تاثیر قرار داده و او را درب خانه ساخته است. این موضوع زمانی مطرح شد که از هلند در مورد “یادگیری دیدن نجاری” پرسیده شد.

مهارت های تام هالند در نجاری

مهارت های نجاری تام هالند بازیگر 27 ساله خاکستر می گوید:

نجاری کاری است که من واقعاً از آن لذت می برم. من آن را دوست دارم. میز آشپزخانه مادرم را درست کردم، دفتر کار مادرم را درست کردم. تمام کابینت های اتاق خوابم را ساختم. من با پدربزرگم یک خانه پرنده کوچک ساختم.

همچنین در مصاحبه UNILAD، تام هالند به Zendaya توجه کرد به یاد داشته باشید و نجاری هلند می گوید:

من یک بار در اوایل رابطه مان درب دوست دخترم را درست کردم. من در خانه اش بودم و در خانه اش شکسته بود. گفتم: “من آن در را برایت درست می کنم.” و حالا ما عاشق هم هستیم.”

مهارت های تام هالند بازیگر مرد عنکبوتی در نجاری
مهارت های تام هالند بازیگر مرد عنکبوتی در نجاری

در سال 2019، هالند در مورد دوره ای از زندگی خود به GQ گفت که والدینش او را در سال 2014 به مدرسه نجاری فرستادند و او عاشق نجاری بود:

من داشتم تست می زدم، تست می زدم، اگر راستش را بخواهید، در آن زمان یک فیلم ران هاوارد را دیده بودم و فکر می کردم یک حرفه ای هستم. من اینطور گفتم: “من فقط یک فیلم از ران هاوارد کار کردم. دیگر نیازی به تست بازیگری برای چیزهای دیگر ندارم.” اما برعکس بود.

و این بود که مامانم گفت:

“ببین، تو چیزی پیدا نمی کنی، پس باید بری و برنامه B داشته باشی. من تو را برای این مدرسه نجاری در کاردیف ثبت نام کردم. دوره شش هفته ای دوباره برو، نجار بودن را یاد بگیر. “

همچنین هالند در مصاحبه ویدیویی BuzzFeed اوایل این ماه، او به شوخی گفت که هیچ «ریز» یا کاریزمایی ندارد. اما اکنون او با خوشحالی با زندایا قرار می گیرد، بنابراین کاریزماتیک بودن نیز کمکی نمی کند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  آیا شکیرا با تام کروز به پیکه خیانت کرده است؟ + ویدیو

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا