اخبار فیلم و سریال

Spider-Man: Across the Spider-Verse رکوردشکنی کرد

انیمیشن اسپایدرمن که با انتشارش غوغا به پا کرده بود، حالا قسمت دوم آن توانست رکورد قسمت پیشین را بزند. انیمیشن اسپایدر من 2 که با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse شناخته می شود تنها پس از 12 روز توانست رکوردشکنی کند. در ادامه جزئیات خبر رکوردشکنی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse را بخوانید.

Across the Spider-Verse رکورد اولین قسمت را پس از 12 روز شکست

فروش فیلم Across the Spider-Verse در بازارهای خارجی نیز قابل توجه است. Spider-Man: Across the Spider-Verse گواهی بر پتانسیل خلاقانه داستان سرایی انیمیشن است.

این فیلم مرزهای داستان سرایی را کنار می گذارد، انتظارات را نادیده می گیرد و تاریخ غنی دنیای مرد عنکبوتی را به نمایش می گذارد. این فیلم با انیمیشن خیره کننده، داستان جذاب و شخصیت های به یاد ماندنی خود، ثابت می کند که یک فیلم عالی برای طرفداران مرد عنکبوتی و دوستداران فیلم استثنایی است.

پرفروش ترین بازارهای خارجی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

تا به امروز چین با 34.1 میلیون دلار، بریتانیا با 2.03 میلیون دلار، مکزیک با 19.9 میلیون دلار، استرالیا با 10.9 میلیون دلار و برزیل با 8 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند.

Spider-Man: Across the Spider-Verse فرنچایز محبوب مرد عنکبوتی را به ارتفاعات جدید هیجان انگیزی می برد و یک تجربه سینمایی از لحاظ بصری خیره کننده و از نظر احساسی طنین انداز می کند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  ماموریت غیرممکن 7 ؛ رکودرار باکس آفیس در افتتاحیه !

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا