اخبار فیلم و سریال

خبر فوری: سینا زند دوبلور جوان ایرانی درگذشت

سینا زند یکی از دوبلورهای مشهور ایرانی بود که در سن 26 سالگی از دنیا رفت. سینا زند فرزند دوبلور پیشکسوت و مشهور امیرهوشنگ زند است. در ادامه جزئیات خبر دردناک مرگ سینا زند را بخوانید.

مرگ پسر امیرهوشنگ زند

سینا زند صداپیشه و گوینده ای است که صدای خود را در بسیاری از فیلم ها و کارتون هایی که در دهه 1970 پخش شد، ارائه کرد. سینا زند، متولد 1376، فرزند دوبلور پیشکوت، شاید یکی از معروف ترین کارهای امیرهوشنگ زند، صداپیشگی او به جای الکس دی لاین در فیلم فقط در خانه 3 بود.

بانکی درباره جزئیات مراسم تشییع پیکر سینا زند گفت: این مراسم احتمالا 2تیرماه برگزار می شود. سینا زند فرزند امیرهوشنگ زند، مدیر دوبلاژ و از دوبلورهای پیشکسوت عرصه دوبلاژ است.

شاید یکی از مهم ترین قسمت های بیوگرافی سینا زند، فعالیت در آخرین روزهای سریال زمستانی بوده است. سینا زند فعالیت حرفه ای خود را در تلویزیون آغاز کرد و در سال 1392 در آخرین روزهای سریال زمستانی به عنوان دستیار کمد لباس مشغول به کار شد و با مهارت های خود توانست جای خود را در بین اهالی تلویزیون باز کند. سینا زند با کار در آخرین روزهای سریال زمستانی توانست تجربه حرفه ای موفقی را برای خود رقم بزند و همکاری با بازیگران بزرگ و با تجربه ای چون حامد پورمحمدی، مهدی زمین پرداز، مجتبی شفیعی و ابراهیم امینی توانست سطح او را متحول کند.

سینا زند درگذشت

مرگ سینا زند
دستگاه خم کن سینا زند

شهراد بانکی، دوبلور در گفت وگو با ایسنا، ضمن تایید مرگ این بدلکار جوان، توضیح داد:

سینا زند شب گذشته (31 خرداد) بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  کاهش وزن وحشتناک مونا فرجاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا