بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست؟ آیا شهناز در اسرائیل ازدواج کرده است؟

بیوگرافی دختر شهناز تهرانی

شهناز تهرانی، بازیگر قدیمی سینمای ایران، در سال‌های اخیر در اسرائیل زندگی می‌کند. او در سال ۱۳۹۷ در اینستاگرامش تصویری از یک دختر ارتش اسرائیل به نام شرمین به اشتراک گذاشت و برای او آرزوی موفقیت کرد. این اقدام خانم تهرانی با واکنش‌های مختلفی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

برخی کاربران مدعی شدند که شرمین دختر شهناز تهرانی است. این ادعا با توجه به اینکه خانم تهرانی دو بار ازدواج کرده اما هیچگاه فرزندی نداشته، بعید به نظر می‌رسد.

شرمین دختر شهناز تهرانی کیست؟ آیا شهناز در اسرائیل ازدواج کرده است؟

شرمین دختر شهناز تهرانی نیست

با توجه به بیوگرافی شهناز تهرانی، او در دو ازدواجش هیچگاه بچه دار نشد. او همچنین شش سال در اسرائیل زندگی کرده و گفته می‌شود با یک مرد اسرائیلی نیز رابطه داشته است.

بنابراین، تصویری که خانم تهرانی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت مربوط به فرزند یکی از دوستانش در اسرائیل است. این دختر در ارتش اسرائیل عضویت دارد و خانم تهرانی با انتشار تصویر او به او آرزوی موفقیت کرده است.

بیشتر بخوانید:

شهناز تهرانی کیست؟

شهناز تهرانی کیست؟

شهناز تهرانی متولد ۱۳۲۹ در تهران است. او قبل از انقلاب در سینمای ایران بازیگر بود و عمده شهرت او برای مجموعه فیلم‌های صمد به کارگردانی پرویز صیاد است.

خانم تهرانی فعالیتش را در سال ۱۳۴۵ با سریال‌های اختاپوس، صمد و سرکار استوار آغاز کرد و نخستین فیلم سینمایی وی بازی در فیلم صمد و قالیچه حضرت سلیمان در سال ۱۳۵۰ بود. او بعد از انقلاب به آمریکا مهاجرت کرد و در سال ۱۳۹۷ به اسرائیل رفت.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا