اخبار فیلم و سریال

شوهر جدید شکیرا لو رفت

رابطه جرارد پیکه و همسر سابقش شکیرا از سوژه های داغ خبرگزاری ها بوده است. این بار رابطه شکیرا و لوئیس همیلتون راننده فرمول یک بر سر  زبان ها افتاده است. در ادامه جزئیات خبر رابطه شکیرا و لوئیس همیلتون را بخوانید.

رابطه شکیرا و لوئیس همیلتون

دعوای جرارد پیکه و همسر سابقش شکیرا باز هم در مورد بچه ها ادامه دارد. شکیرا به دلیل بیماری پدرش در بارسلونا ماند. در حال حاضر مشخص نیست این پرستار از این دو کودک مراقبت خواهد کرد یا خیر. شکیرا حضانت دو فرزند آنها در تعطیلات تغییر کرد و (شاید شکیرا دو فرزندش را به بارسلونا ببرد و 19 روز در ماه با پیکه زندگی کنند) پیکه قبلاً قرار بود برای بردن دو فرزندش به میامی برود. که باعث تنش جدیدی در روابط مدافع سابق بارسلونا و همسر سابقش شد.

برخورد دو چهره مشهور هنری و ورزشی رنگ دیگری به خود گرفته و یک مجله مطرح آمریکایی از احتمال رابطه و تعهد این دو صحبت کرده است. شکیرا پس از جدایی از پیکه تصمیم گرفت اسپانیا را ترک کند و به شهر میامی آمریکا برود تا بتواند حضور خود را در دنیای هنر با جدیت بیشتری ادامه دهد که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و حالا دوباره به میامی بازگشته است. تیتر خبرها شایعاتی در مورد رابطه او با همیلتون منتشر شده است که نشان می دهد این دو قصد دارند به زودی یک رابطه جدی را آغاز کنند و نامزدی خود را اعلام کنند.خواننده 46 ساله و راننده یک ساله فرمول یک. آنها در روزهای اخیر بارها با هم دیده شده اند و مجله پیپل تاکید کرده است که این دو نفر به زودی رابطه رسمی خود را فاش خواهند کرد، اگرچه در حال حاضر به سختی یکدیگر را می شناسند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بازیگران فیلم بیوه سیاه 2021 - Black Widow [ + داستان]

ستاره معروف فرمول یک

این دو نفر در مسابقات فرمول یک اسپانیا نیز با هم دیده شدند و از آنجا همه شایعات شروع شد و حالا در مسابقات فرمول یک در میامی ادامه داده اند.

این دو چهره شناخته شده دنیای هنر و ورزش هنوز در شبکه های اجتماعی و رسانه ها چیزی در این مورد نگفته اند اما پیش بینی می شود به زودی این اتفاق بیفتد.

لازم به ذکر است که شایعات زیادی در مورد رابطه جدید شکیرا، همسر سابق جرارد پیکه با لوئیس همیلتون منتشر شده است.

رابطه لوئیس همیلتون و شکیرا

مجله “People” رابطه لوئیس همیلتون و شکیرا را تایید کرد. از زمانی که آنها با هم در جایزه بزرگ میامی دیده شدند، گمانه زنی ها در مورد رابطه آنها زیاد شد.

لوئیس همیلتون و شکیرا و قهرمان فرمول یک

این رابطه غیرمنتظره خواننده 46 ساله کلمبیایی و راننده 38 ساله فرمول 1 توجه جهانیان را به خود جلب کرده است. مجله People کمی حفاری انجام داده و تأیید کرده است که آنها در واقع با هم قرار ملاقات دارند. به گفته این مجله، آنها در حال حاضر در حال ملاقات هستند. اظهارات اطرافیان این اطلاعات را تایید می کند.

این شایعات ناشی از ملاقات آنها در میامی در جریان مسابقات جایزه بزرگ است. در ابتدا شکیرا با تام کروز دیده شد، اما پس از آن همیلتون وارد صحنه شد.


پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال ترکی چه می شود اگر از شبکه ام بی سی 【اسامی بازیگران + داستان】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا