زمان پخشاخبار فیلم و سریالفیلم و سریال

زمان پخش برنامه صداتو با اجرای محسن کیایی 【جزئیات برنامه + بازپخش】

برنامه صداتو کی پخش می شود؟

مسابقه‌ی جذاب و معمایی-موسیقایی “صداتو” با حضور محسن کیایی در فیلیمو در حال پخش است. در این مقاله از تایم سیتی به زمان پخش برنامه صداتو خواهیم پرداخت.

این مسابقه، با نمونه‌های مشابه خود، با تفاوت‌های جذابی برخورد کرده است. فقط کافی است یک بار “صداتو” را ببینید تا عاشقش شوید.

زمان پخش برنامه صداتو ؛ sedato

جدول پخش برنامه صداتو

  • شبکه پخش کننده برنامه صداتو: فیلیمو
  • روزهای پخش برنامه صداتو از فیلیمو: چهارشنبه‌ها
  • ساعت پخش برنامه صداتو از فیلیمو: ۰۸:۰۰ صبح

مسابقه “صداتو” از دهم خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۸ صبح در فیلیمو در حال پخش است. این برنامه موزیکال معمایی هیجان‌انگیز، یک ویژگی مهم و جالب دارد، مخاطبان فیلیمو، علاوه بر تماشای یک مسابقه بی‌نظیر در خانه، در آن شرکت فعال و تعاملی می‌کنند و می‌توانند جوایزی را هم ببرند!

بیشتر بخوانید:

مراحل اجرای برنامه صداتو

در مسابقه “صداتو”، در هر بخش به شرکت‌کننده کمک و همراهی می‌شود. اگر شرکت‌کننده توانایی عبور از تمام مراحل را داشته باشد، در هر مرحله ۲۰ میلیون تومان به او تعلق می‌گیرد و در صورت برنده شدن در فینال، جایزه بزرگ ۲۰۰ میلیون تومان را کسب می‌کند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  جورجینا رودریگز اولین فرد اسپانیا شد که ماشین ویژه اش را دریافت کرد

در این برنامه، به جز تهیه‌کننده و کارگردان، هیچ کس (حتی مجری) اطلاعاتی درباره خواننده اصلی هر قسمت ندارد. در تمامی چالش‌ها، به جز خواننده واقعی، سایر شرکت‌کنندگان حقیقت را نمی‌گویند!

چالش اول

 لیپ سینک در این چالش، ۶ شرکت‌کننده در دو مرحله، یک قطعه موسیقی را می‌خوانند. فقط خواننده واقعی صدای خودش را می‌دهد و سایر اشخاص صدای شخص دیگری را تقلید می‌کنند.

حالا با کمک تیم یاور، شرکت‌کننده باید متوجه شود کدام فرد خواننده نیست!

چالش دوم

 آنلاک در این چالش، بر اساس انتخاب شرکت‌کننده، درباره یکی از افراد باقیمانده اطلاعات بیشتری روی صحنه نمایش داده می‌شود.

این اطلاعات می‌تواند شامل نمایش زندگی یا محل کار شخص باشد. حالا باید حدس زده شود که آیا این توصیف واقعی است و آیا آن شخص خواننده است یا خیر!

چالش سوم

 در این چالش، بر اساس انتخاب شرکت‌کننده، یکی دیگر از افراد باقیمانده در استودیو مخفی یک قطعه موسیقی را به روش خاصی بازخوانی می‌کند.

در این صورت باید حدس زده شود که آیا این شخص خواننده است یا صرفاً ادای او را می‌آورد!

چالش چهارم

 سین جیم در این چالش، بر اساس انتخاب شرکت‌کننده، در ۳۰ ثانیه، سوالاتی از یکی از دو نفر باقیمانده پرسیده می‌شود.

اطلاعاتی که در این مرحله به دست می‌آید نشان می‌دهد که آیا فرد خواننده است یا خیر. تیم یاور (هلپر) نیز می‌تواند به شرکت‌کننده کمک کند.

فینال مسابقه “صداتو”

 در این مرحله، شرکت‌کننده باید ریسک کند و با استفاده از اطلاعاتی که در چالش‌های قبلی به دست آورده، تشخیص دهد که آخرین شخص خواننده است یا نه.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اولین پست عاشقانه هانده آرچل و هاکان سابانچی | پایانی بر تمام شایعات

در صورت شناسایی درست، برنده جایزه بزرگ ۲۰۰ میلیون تومان می‌شود. اما می‌تواند بدون ریسک، مبلغ پول پیشینه مراحل قبلی را دریافت کند.

برنامه صداتو چند قسمت دارد؟

فصل اول برنامه صداتو شامل ۱۲ قسمت است. با توجه به این که برنامه صداتو هنوز در حال پخش است، در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تعداد فصل‌های آن در دست نیست.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا