فیلم و سریالزمان پخش

زمان پخش سریال ترکی قهرمان – sampiyon از جم سریز 【ساعت تکرار + داستان】

شامپیون” یا “قهرمان”، یک سریال تلویزیونی ترکی است که در سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ پخش شد. این سریال در ژانر درام و ورزش قرار دارد و داستان سریال حول شخصیت یک جوان بوکسور به نام کافکاس می‌چرخد. در این مقاله از تایم سیتی قرار است به جدول پخش سریال قهرمان بپردازیم.

در طول سریال، بینندگان شاهد مشکلات و چالش‌هایی هستند که کافکاس، هم درون و هم برون از رینگ، با آن‌ها مواجه می‌شود. داستان به بررسی مفاهیمی از جمله عزم، تلاش برای رستگاری، خانواده و تعقیب رویاها می‌پردازد. این سریال به دنیای ورزش و بوکس می‌پردازد و در عین حال سفر شخصی شخصیت اصلی خود را نشان می‌دهد.

“شامپیون” به دلیل داستان جذاب، بازیگری خوب و صحنه‌های هیجان‌انگیز بوکس، توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

خلاصه داستان سریال قهرمان

سریال “شامپیون” با داستانی پرشور و اجراهای قوی، تلاش کافکاس را در راه رسیدن به رویاها و خوشبختی روایت می‌کند. داستان با آغاز مسیری که کافکاس در آن به عنوان یک باکسور موفق است، آغاز می‌شود. با این حال، زندگی او پس از رخداد ناگواری به طور تلخی تغییر می‌کند. به علت این حادثه، او تصمیم می‌گیرد که از شغل بوکسوری دست بکشد و از رینگ خداحافظی کند.

سال‌ها بعد، کافکاس با مسئولیت‌ها و چالش‌های جدیدی به عنوان یک پدر روبرو می‌شود. پسرش گونش انگیزه او برای بازگشت به دنیای بوکس می‌شود و او تصمیم می‌گیرد دوباره به رینگ برگردد و خود را به چالش بکشاند. با هدف فراهم کردن آینده بهتری برای پسرش، کافکاس تصمیم می‌گیرد به رینگ بازگردد و در یک مسابقه بازگشتی شروع به مبارزه کند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بهترین سریال های تاریخی {22+ از دیدنی ترین سریال های حماسی}

بیشتر بخوانید:

زمان پخش سریال ترکی قهرمان

جدول پخش سریال ترکی قهرمان

سریال “قهرمان” از تاریخ ۳ مهر ۱۴۰۲ در روزهای جمعه تا چهارشنبه، از شبکه جم سریز پخش خواهد شد. شما می‌توانید این سریال جذاب را در ساعت ۲۰:۰۰ تماشا کنید و تکرار آن را در ساعات ۱۶:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۰۰:۰۰ مشاهده کنید.

  • روزهای پخش سریال قهرمان: جمعه تا چهارشنبه
  • ساعت پخش سریال ترکی قهرمان: 20:00
  • ساعت بازپخش سریال قهرمان: ساعات 16:00، 08:00 و 00:00
  • شبکه پخش: جم سریز

سریال قهرمان چند قسمت است؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا