برای تماشای این فیلم عجیب باید تا 20 سال دیگر زنده بمانید

فیلم جدید لیچارد لینکلیتر

به نقل از World of Rail، فیلم در حال فیلمبرداری ریچارد لینکلیتر تا سال ۲۰۴۱ تکمیل نخواهد شد.
این فیلمساز که همیشه پروژه‌های متفاوتی را تجربه کرده است، فیلم جدی خود را در مدت ۲۰ سال در ۹ مرحله به پایان خواهد رساند و در سال ۲۰۴۱ اکران می‌شود.
اما فیلم‌های دیگر او، از جمله «به نام… »، «غافلگیر»، سه‌گانه «زندگی بیدار» و بسیاری دیگر، همچنان برای نسل‌های بعد مناسب خواهند بود.
او همین روند را در فیلم «بچگی» هم فیلمبرداری کرد و به موفقیت بزرگی دست یافت. اما او این فیلم را در ۱۲ سال ساخت و به نظر می‌رسد هنوز این مقدار از  کنجکاوی برایش کافی نیست، این بار او ۲۰ سال دیگر پروژه بعدی خود را به پایان می‌رساند.
حدود ۳ سال پیش، لینکلیتر اعلام کرد که قصد دارد یک اقتباس سینمایی از موزیکال Gleefully Spinning اثر استفان ساندهیم بسازد.
۳ سال از شروع این پروژه می‌گذرد و او در گفت و گو با «ایندی وایر» اعتراف کرد ککه تاکنون قصد نداشته در مورد این فیلم صحبتی کند؛ اما در گفتگوی جدیدش اعلام کرد ساخت این فیلم از «پسرانگی» سخت‌تر است. او تأکید کرد که این پروژه کاملاً متفاوت است و به ساخت یک داستان طولانی نیز فکر کرده است. این کارگردان گفت:   فیلم او داستان‌های متفاوتی دارند، از طرفی در «پسرانگی» هر سال یک داستان را دنبال می‌کردم اما در پروژه جدید تقریباً هر ۲ سال یک بار سراغ سوژه‌ها می‌روم.
اما لینکلیتر چالش‌های این پروژه را می‌داند. شاید برخی از طرفداران او تا سال ۲۰۴۰ زنده نباشند. وی گفت: افراد مسن مانند افراد ۸۰ ساله می‌گویند “امیدواریم وقتی این فیلم اکران می‌شود ما تا آن زمان زنده باشیم”.

مارک هریس، روزنامه‌نگار سینما در توییتی درباره تولید بی‌نظیر فیلم نوشت:
لینکلیتر همیشه مجذوب گذر زمان بوده است و چیزی که پسرانگی را بسیار خاص می‌  کرد این بود که شخصیت‌ها به طور طبیعی در مقابل چشمان ما بزرگتر و پیرتر می‌شدند. اما شاید زمانی که Rolling with Joy اکران شود، پنجاه و هفتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول و نوزدهمین فیلم سریع و خشمگین در حال پخش باشد.

 

بخوانید :  معرفی و بررسی فیلم مگان ۲۰۲۳ M3gan | بازیگران، تریلر، داستان

پیشنهاد مطالعه مطالب مرتبط:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

آواتار صابر جمشیددوست
صابر جمشیددوست هستم، بیش از 3 سال است که در فضای دیجیتال فعالم و احساس می‌کنم در این مسیر اندکی بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را می‌دانم، اندکی بازاریابی محتوا می‌دانم و بینهایت به دنیای وب‌مستری علاقمندم.
adbanner
بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت زبان در کودکی【10 انیمیشن برتر】بهترین انیمیشن ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت زبان در کودکی【10 انیمیشن برتر】