این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

فصل 5 سریال ریک و مورتی (Rick and Morty) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]
  • مهدی قربان‌زاده
  • شنبه 16 آذر 98
  • 0
  • 1,150

فصل 5 سریال ریک و مورتی (Rick and Morty) [تاریخ پخش، بازیگران و داستان]

حتماً خیلی خوب به‌یاد دارید که برای بازگشت سریال ریک اند مورتی پس از فصل سه، دو سال طولانی را صبر کردیم. این انتظار بسیاری از هواداران پروپاقرص دو شخصیت کارتونی محبوب را به دیوانگی کشاند و آنها حتی انتقادات خود را از ایتن بابت به سازندگان مطرح کردند. اما خوشبختانه حالا انتظارات به‌پایان رسیده‌اند.

فصل چهارم سریال ریک و مورتی

حالا فصل چهارم پیش روی‌مان قرار دارد و زمانی که اِدالت سوییم برای اولین‌بار تمدید سریال را اعلام کرد، این نکته را هم خاطرنشان شدند که 70 اپیزود بیشتر از سریال Rick and Morty نیز در راه است. چه چیزی خوشحال‌کننده‌تر از این؟ با وجود آنکه هنوز فاصله زیادی تا رسیدن به فصل بعد داریم، اما در حال حاضر اطلاعات زیادی نسبت به آنچه تصور کنید دراختیارمان قرار داد، پس خودتان را آماده کنید تا همراه با شهر زمان از یک پورتال رد شده و تمام نکات مربوط به فصل پنجم سریال ریک اند مورتی را با یکدیگر مرور کنیم.

تاریخ پخش فصل پنجم سریال ریک و مورتی

خوشبختانه، انتظاری که بین فصل چهارم و پنجم سریال ریک اند مورتی باید تحمل شود بسیار کمتر از این عذاب اخیر خواهد بود. زمانی که فصل چهارم تمدید، سازندگان سریال، دن هارمون و جاستین رویلند درباره قسمت‌های بعدی سریال با EW صحبت کردند و این موضوع را تأیید کردند که برنامه ساخت سریال همیشه با هدف آماده کردن هرچه سریع‌تر اپیزودها بوده است. این مصاحبه به پیش از پخش فصل چهارم بازمی‌گردد. آنها گفتند:

فکر می‌کنم بدون ترس از اینکه اشتباه شده باشد، بتوانیم گفت که فاصله بین فصل سه و فصل چهار، طولانی‌ترین زمان انتظار و البته آخرین‌باری بود که تا این حد طول کشید، این مسخره است. من نمی‌دانم که ما تا چه حد می‌توانیم سریع کار کنیم اما دیگر هرگز تا این حد طول نخواهد کشید.

هارمون و رویلند برای آنکه از سر وقت حاضر شدن قسمت‌ها اطمینان حاصل کنند، تدابیر جدید اتخاذ کرده‌اند:

ما اکنون که مشغول تمام کردن فصل چهارم هستیم، متن فصل پنج سریال ریک و مورتی را هم می‌نویسیم تا خودمان را وادار کنیم که به یک برنامه مشخص پایبند بمانیم. قصد نداریم به کسی امید واهی بدهیم اما در قراردادمان گنجانده شده است که اگر با قدرت و سرعت ادامه بدهیم، گزینه‌هایی برای فرستادن اپیزودهای بیشتر در آینده وجود خواهد داشت.

اگر فرض کنیم که تیم ساخت سریال در مسیر صحیح قرار داشته باشد، فصل پنج سریال Rick and Morty می‌تواند زودتر از موعد مقرر در دسترس قرار بگیرد، شاید تاریخی مثل آوریل 2020، درست مثل ماهی که فصل‌های قبل عرضه شدند. در دیرترین حالت نیز فصل بعد در انتهای سال 2020 پخش خواهد شد، یعنی یک سال پس از پخش قسمت اول فصل چهارم ریک و مورتی.

صداپیشگان فصل پنجم سریال ریک و مورتی

فصل چهارم سریال ریک و مورتی

اگر فرض کنیم که هیچکدام از شخصیت‌های اصلی سریال تا پایان فصل چهارم نمیرند، می‌توان با اطمینان خاطر گفت که صداپیشگان اصلی در فصل پنجم نیز بازخواهندگشت. حتی اگر هم کسی بمیرد، ریک احتمالاً به طریقی آنها را به زندگی بازمی‌گرداند! این یعنی دستان خالق سریال، جاستین رویلند کاملاً باز خواهد بود تا یک‌بار دیگر صدای ریک و مورتی را اجرا کند. سارا چالک از سریال Scrubs در نقش بث، کریس پارنل در نقش جری و اسپنسر گرامر نیز در نقش خواهر خانواده اسمیت یعنی سامر صداپیشگی خواهند کرد. رویلند همچنین صدای شخصیت مستر پوپی‌باتهول را نیز ادا خواهد کرد تا بدین ترتیب، احتمال درست بودن این که پوپی‌باتهول درواقع همان مورتی ولی از یک بعد دیگر است، تقویت شود.

داستان فصل پنجم سریال ریک و مورتی

فصل پنجم سریال ریک و مورتی

بدون نقض قانون سفر در زمان که شاید خود ریک در فصل چهارم آن زیر پا گذاشته باشد، این که بخواهیم پیش‌بینی کنیم در فصل پنجم ریک و مورتی دقیقاً چه اتفاقی رخ خواهد داد، دشوار است. هرچند می‌توان گفت که فرمت تلویزیون کابلی خیلی زود بازخواهدگشت و همچنین باید داستان مورتی اهریمنی را نیز درنظر داشت. در ماه می 2019، هارمون در شبکات اجتماعی با توضیحات زیر به ایده‌های احتمالی برای فصل پنج اشاره کرد:

از فاصله مشخصی که من باید رعایت می‌‌کردم، حجم ایده‌های مخصوص فصل پنج که راب شراب (نویسنده سریال) می‌تواند در یک روز مطرح کند، شگفت‌انگیز است.

تریلر فصل پنجم سریال ریک و مورتی

فصل چهارم سریال ریک و مورتی

اولین نگاه ما به فصل چهار ریک و مورتی در همایش کمیک کان سن دیگو رفم خورد، انتظار می‌رود که اولین تصاویر از فصل بعد نیز در همان تاریخ از 2020 دیده شود، البته به شرطی که قسمت‌های بعدی نیز در بازه زمانی مشابه فصل چهار عرضه شوند. از طرفی دیگر، اسپنسر گرامر نیز اعلام کرده که قسمت‌های کوتاه دیگری از این انیمیشن علمی تخیلی نیز در آینده عرضه خواهد شد.


بیشتر بخوانید:

فصل 2 سریال تابو – Taboo
دانلود سریال دل قسمت اول 1 (عاشقانه 2 منتشر شد)
فصل ششم سریال فرار از زندان (Prison Break)
سریال مانکن قسمت شانزدهم ( دانلود قسمت 16 مانکن )

نظرات

captcha Refresh
rtyddrt75667