این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

سریال کرگدن قسمت 7 [دانلود قسمت هفتم کرگدن]

سریال کرگدن قسمت 7 در ادامه داستان این اثر مرموز به راه خود ادامه می‌دهد. سریال کرگدن در ابتدای راه خود قرار دارد و باید دید می‌تواند جای خود را در شبکه خانگی با احتساب رقابت سنگین بین سریال‌های ایران باز کند.

در روزهای آینده شاهد پخش قسمت 7 سریال کرگدن خواهید بود و تیم تایم سیتی سعی می‌کند که با پوشش قسمت‌های سریال های ایرانی علاقه‌مندان به این آثار را برای دانلود سریال و اطلاع از آخرین جزئیات بروز نگه دارد. در سایت شهر زمان علاوه بر آگاهی از عناوین مطرح خارجی، جداول پخش هفتگی سریال‌ها و پوشش کاملی از سریال‌های ایرانی نیز داشته باشید.

rhino series episode 7 download

دانلود سریال کرگدن قسمت 7

 

 

 
 
 

قسمت هفتم - 7

 

 

 

عوامل و بازیگران

محمد امین، سارا بهرامی، مجید آقاکریمی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی تیم بازیگری این سریال را تشکیل می‌دهند که همه این افراد جزء ستاره های سینمای ایران می‌باشند.

کارگردان: کیارش اسدی زاده
مجری طرح: مهدی یاری
نویسندگان: علی اصغری و مهرداد کوروش نیا
مدیر تولید: وحید مرادی
مدیر صدابرداری: بابک اردلان

داستان سریال دل

چالش کرگدن پنج جوان را به خود جذب می‌کند و بعد از پیوستن این جوان‌ها به این چالش مشخص می‌شود که چالش زیر نظر یک سازمان مافیایی کنترل می‌شود و این پنج جوان درگیر مسائل زیاد و خطرناکی می‌شوند که دوستی و حتی جان آن‌ها را با خطر رو به رو می‌کند.


بیشتر بخوانید:


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (0)
rtyddrt75667