اخبار فیلم و سریال

حمایت رضا کیانیان از کارگردانان جوان

به تازگی رضا کیانیان اظهاراتی درمورد کارگردانان جوان داشته است که واکنش های مختلفی را دریافت کرد. رضا کیانیان از کارگردانان جدید حمایت کرده است که در ادامه می توانید جزئیات خبر را بخوانید.

رضا کیانیان از کارگردانان جوان می گوید

موزه سینمای ایران در ادامه سلسله برنامه های تاریخ شفاهی خود به مناسبت تولد رضا کیانیان بازیگر سینما، صحنه و تلویزیون، بخش هایی از گفتگوی این هنرمند را منتشر کرده است. رضا کیانیان درباره فیلم باغ فردوس ساعت 5 بعد از ظهر به کارگردانی سیامک شایقی گفت:

این فیلم داستانی عاشقانه داشت و با اینکه تاثیرگذار بود، مخاطب را هم به خود جذب می کرد.

او در ادامه درباره آن فیلم و کارگردانی ادامه داد:

بعد از اکران فیلم، از برخورد زنان با من متوجه شدم که فیلم را دوست داشتند، در گیشه فروش خوبی داشت و توجه مردم را به خود جلب کرد. یادم می آید که به آقای شایقی گفتم دیالوگ های شخصیتی را که قرار است بازی کنم که نقش دکتر بود را کم کنند. علت را پرسید و گفتم این برای من تجربه ای است که بتوانم فیلمی را به صورت صامت بازی کنم و در عین حال برای خود آقای شایقی که دنبال سکوت بود خوب است.

نظرات رضا کیانیان برای کارگردانان جوان

بازی رضا کیانیان در فیلم کارگردانان جوان

رضا کیانیان از کارگردانان جوان می گوید
صحبت های رضا کیانیان برای کارگردانان جدید

کیانیان در ادامه صحبت های خود درباره این اتفاق و این فیلم و تجربه اش با این کارگردان گفت:

از سیامک شایقی خاطره بدی ندارم، او خیلی متعصب روی کارش بود و سر صحنه عصبانی می شد، اما عصبانیتش برای بهتر شدن کار بود. من همیشه دوست داشتم کمدی کار کنم، اما کمدی هایی را دوست دارم که بیشتر موقعیت های کمدی دارند. من با آقای فرمان آرا در فیلم دلم می خواد تجربه ای داشتم که در واقع همان کمدی بود که دوست داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا