اخبار فیلم و سریال

اولین صبحانه دو نفره گلزار و همسرش واکنش کاربران را به همراه داشت

به دنبال اخبار داغ عروسی رضا گلزار ماجرا به انتها نرسیده است و این بار عکس صبحانه دونفره رضا گلزار و آیسان آقاخانی صدرنشین خبرها شده است.

اولین صبحانه دونفره گلزار و آیسان

چندی پیش و پس از ازدواج محمدرضا گلزار و انتشار این خبر، صفحه هواداران رضا گلزار با عنوان واکنش طرفداران رضا گلزار به ماجرای ازدواج او به ازدواج او واکنش نشان داد که بازخوردهای زیادی را در پی داشت. ماجرای هواداران محمدرضا گلزار یکی از حقایقی بود که روز گذشته به سوژه عمومی تبدیل شد و برخی رسانه ها به تمسخر آن می پردازند.

آیسان آقاخانی، زن جوان زنجانی متولد 1376، عکس های او در فضای مجازی دست به دست می شود و ادعا می شود این دختر همسر محمدرضا گلزار است. او دختر یک تاجر است و اختلاف سنی زیادی با محمدرضا گلزار دارد.

ازدواج محمدرضا گلزار

استوری رضا گلزار درباره صبحانه با همسرش را در زیر ببینید:

اولین صبحانه دونفره گلزار و آیسان
اولین صبحانه دونفره گلزار و آیسان

پس از انتشار خبر ازدواج محمدرضا گلزار با آیسان آقاخانی، خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه بسیاری از دختران خودکشی کرده اند. اما این بار عکسی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد مردی هم به خاطر محمدرضا گلزار خودکشی کرده است.

برخی از طرفداران دو آتیشه رضا گلزار دست به اقدامات عجیبی در شبکه های اجتماعی زده اند، هر روز شمار روزهایی را که از ازدواج گلزار می گذرد، می شمارند. هوداران گلزار این بازیگر را مال خود می دانند و معتقد هستند این بازیگر حق ازدواج ندارد و باید تا آخر عمر مجرد باشد و با آنها وقت بگذراند.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بازیگران فصل ۴ استرنجر تینگز (Stranger Things) + بررسی کامل داستان سریال چیزهای عجیب

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا