مقالات

ممکن است یک سری از بازیهای انحصاری پلی استیشن برای PC منتشر شود.

ممکن است یکسری از بازیهای انحصاری پلی استیشن برای PC منتشر شود.

 اقای شان لیدن رییس استودیوهای سونی تأیید کرد که در آینده ممکن است یکسری از بازی‌های انحصاری پلی استیشن برای PC منتشر بشوند

اقای شان لیدن رییس استودیوهای سونی در جریان مصاحبه دلیل خرید استودیو بزرگ اینسومنیاک گیمز پیرامون مسائل مختلفی صحبت کرد که یکی از بخش‌های حائز اهمیت این مصاحبه به عرضه انحصاری‌های پلی استیشن برای PC برمی‌گردد.

ایشان در مصاحبه اعلام کرد بازی‌های انحصاری استراتژی سونی هستند، اما ممکن است در آینده مخصوصاً بازی‌های مولتی پلیر محور بر روی پی سی به صورت گسترده عرضه بشوند. وی به صورت واضح می‌گوید: ” ما باید پلتفرم پلی استیشن را پشتیبانی کنیم. و این امر غیرقابل مذاکره است”. شان لیدن ادامه می‌دهد: ” در آینده شما عنوان‌هایی خواهید که توسط استودیوهای من (سونی) عرضه ساخته شده‌اند که ممکن است نیاز به عرضه بر روی اینستال به یس گسترده‌تری داشته باشند.”

در ماه‌های اخیر کمپانی سونی اجازه عرضه سه بازی انحصاری Quantic Dream که پیش‌تر برای پلی استیشن ۳ و ۴ ساخته شده بود را به استودیو مذکور برای پی سی داد. همچنین در ماه‌های اخیر شایعه‌های بسیار فراوانی پیرامون عرضه بازی جدید استودیو کوجیما پروداکشن یعنی دث استنردینگ بر روی پی سی مطرح است. 


بیشتر بخوانید:

امتیاز کاربران: ۵ ( ۱ رای)

منبع
GamersParadise
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا