اخبار فیلم و سریال

مشکل چشم پوریا شکیبایی پسر خسرو شکیبایی مشخص شد

پوریا شکیبایی، بازیگر ایرانی و فرزند بازیگر فراموش نشدنی ایران، زنده یاد خسرو شکیبایی، درمورد مشکل چشمش صحبت کرده است. این بازیگر در طی صحبت با احسان علیخانی در برنامه عصر جدید، مشکل چشم خود را فاش کرد. برای جزئیات بیشتر مشکل چشم پوریا شکیبایی به ادامه خبر مراجعه کنید.

مشکل چشم پوریا شکیبایی

پوریا شکیبایی پسر زنده یاد استاد خسرو شکیبایی در برنامه عیدانه شبکه سه سیما حاضر شد و با احسان علیخانی مجری این برنامه به گفتگو نشست. در گفتگوی پوریا شکیبایی و احسان علیخانی، این بازیگر مطرح که اخیرا بازی درخشانی را در سریال برف بی صدا می بارد ارائه کرده است، از دلایل ورود دیرهنگام خود به عرصه بازیگری و علت افتادگی پلک خود صحبت کرد. پوریا شکیبایی گفت:

اعتماد به نفسم خیلی پایین بود، پدرم خیلی دوست داشتند که من بازیگری کنم و در چندین پروژه از من خواستند که جوانی اش را به خاطر شباهتم تعبیر کنم، من به خاطر چشمانم و افتادگی پلک اعتماد به نفس نداشتم.

علیخانی علت افتادگی پلک او را از پوریا شکیبایی جویا شد و پوریا شکیبایی گفت:

از وقتی به دنیا آمدم، عضله پلکم فلج شد. تصور می کردم که چگونه چنین ظاهری می تواند روی صفحه ظاهر شود و خیلی آن را دوست نداشتم. پدرم در مورد چشمانم می گفت این زیبایی توست، اما من تا مدت ها بعد از فوت پدرم این حرف رو خریدار نبودم و به نقطه بخششی رسیدم و خودم را بخشیدم و سعی کردم بگویم هر چه دارم خدادادی است.

ماجرای فلج شدن چشم پسر شیکیبای پوریا
ماجرای فلج شدن چشم پسر خسرو شکیبایی

او ادامه می دهد:

ممکن است در آفرینش اتفاق زیبایی نیفتد و من معتقدم که همه ما زیبا هستیم و خداوند همه چیز را زیبا آفریده است و من خلقت زیبا را می بینم، به همین دلیل جایی پذیرفتم این من هستم، می روم جلو و جایی برای من که بتوانم خودم را نشان بدهم هست.

پوریا شکیبایی بازیگر سریال برف بی صدا می بارد از چالش های بازی در این سریال گفت. وی در پاسخ به محتوایی که در اجرا به آن تقلید از پدرش می گویند، اظهار داشت:

اصولاً من هر آنچه را که می دانم از پدر یا مادرم یاد گرفته ام. اگر اسم این یادگیری ادا درآوردن و تقلید است، بله، من از آنها تقلید می کنم زیرا به هر حال آنها پدر من هستند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  برندگان جشنواره Tony Awards 2023 اعلام شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا