این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

تاد فیلیپس احتمال رویارویی
  • چهارشنبه 20 شهريور 98
  • 1
  • 104

تاد فیلیپس احتمال رویارویی "جوکر فینیکس" و "بتمن پتینسون" را رد کرده است.

کارگردان فیلم جوکر در پاسخ به یکی از طرفداران که درباره‌ی ارتباط جوکر با فیلم بتمن که قرار است در آینده‌ای نزدیک ساخته شود پرسیده بود، این احتمال را رد کرد.

joker shot

البته رابرت پتینسون نیز در همین هفته در مصاحبه‌ای با Variety یک نظر نه‌چندان جالب را درباره‌ی بازیگر نقش جوکر، خواکین فینیکس داده بود که به درخواست خودش از مصاحبه حذف شده است. چندی پیش هم گزارش شده بود که فیلم جوکر لایه‌ای جدید و جداگانه به دنیای سینمایی DC اضافه خواهد کرد و همین خبر باعث شد برخی این نظریه را منتشر کرده بودند که فیلم بتمنی که قرار است ساخته شود با جوکر ارتباط دارد.

ولی در مصاحبه‌ی اخیر تاد فیلیپس ایده‌ی کنار هم قرار گرفتن این نسخه از بتمن و جوکر در آینده را رد کرد البته که این کارگردان در ادامه به این نکته اشاره کرد در آینده نسخه‌های دیگری از جوکر را خواهیم دید:((

به طرز عجیبی در آمریکا کتاب‌های کمیک مثل شکسپیر میمانند و مثل فیلم هملت نسخه‌های مختلف و زیادی از آن‌هارا میبینیم. و یقین دارم در آینده جوکر‌های زیادی وجود خواهند داشت.))

همین چند روز پیش بود که فیلم جوکر جایزه بهترین فیلم شیر طلایی ونیز 2019 را از آن خود کرد تا امیدهای فراوانی برای فصل جوایز داشته باشد.


بیشتر بخوانید:

نظرات

captcha Refresh
گلناز
۰۰
پاسخبتمن دشمن زیاد داره نیازی به جوکر نیست
ضمنا خیلی عجیبه! یه کارگردان حق نداره به بازیگر بگه تو فیلم دیگه ای کار نکنه، اولین باره همچین موردی میشنوم
rtyddrt75667