فیلم و سریالاخبار فیلم و سریالزمان پخش

زمان پخش سریال پاستا از شبکه جم دراما【ساعت تکرار + داستان】

“Pasta” (به کره‌ای: “파스타”) یک مجموعه تلویزیونی کره‌ای است که در سال ۲۰۱۰ تولید شده است. این سریال توسط کوانگ سوگ جانگ کارگردانی شده و گونگ هیو جین نیز در آن بازی کرده است. بنگاه پخش مونهوا این مجموعه را پخش کرده است. در ادامه این مطلب از تایم سیتی به جدول پخش سریال پاستا یعنی زمان پخش از شبکه جم دراما و ساعت تکرار آن پرداخته‌ایم.

سریال “پاستا” با داشتن داستانی جذاب، بازیگران با استعداد و صحنه‌های زیبا از آشپزی و غذاهای ایتالیایی، مورد استقبال بسیاری از بینندگان در کره جنوبی قرار گرفته و همچنین در سراسر جهان پیگیری شده است.

جدول پخش سریال پاستا

سریال پاستا از شبکه جم دراما منتشر می‌شود. زمان پخش سریال کره ای پاستا هر روز ساعت 19 و زمان بازپخش آن ساعات 7 و 15 از همین شبکه است.

  • زمان پخش  سریال پاستا:‌ هر روز ساعت ۱۹:۰۰
  • تکرار پخش سریال کره ای پاستا: ساعات ۰۷:۰۰ و ۱۵:۰۰
  • شبکه: جم دراما

خلاصه سریال پاستا

داستان سریال “پاستا” در مورد رقابت بین دو سرآشپز در یک رستوران معتبر است که به دلیل مشکلات مالی در معرض خطر قرار دارد.

در سریال “پاستا”، سئو یوکیونگ به عنوان دستیار آشپز در یک رستوران ایتالیایی کار می‌کند. پس از گذراندن سه سال در این رستوران، آرزویش برای تبدیل شدن به دستیار سرآشپز “پاستا” برآورده می‌شود. سرآشپز این رستوران چوی هیون ووک است که در ایتالیا آشپزی را یادگرفته و از بهترین سرآشپزهای کره جنوبی است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  هانده آرچل برای لاغری چه بلایی بر سر خود آورده است؟

چوی هیون ووک که به جای سرآشپز قبلی به این رستوران آمده، تصمیم می‌گیرد تا تمام زنان سرآشپز را اخراج کند، زیرا باور دارد که زنان باید در آشپزخانه حضور نداشته باشند. در یک روز، نوبت کار سئو یوکیونگ می‌شود و این اتفاق باعث بروز ماجراهایی می‌شود که در داستان سریال “پاستا” روایت خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا