زمان پخشاخبار فیلم و سریالفیلم و سریال

زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار 【ساعت تکرار + داستان】

برنامه پانتولیگ یک مسابقه تلویزیونی است که بر پایه پانتومیم برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این مسابقه با یک فرمت جذاب و سرگرم‌کننده با یکدیگر رقابت می‌کنند.

محمدرضا گلزار به عنوان مجری در این برنامه فعالیت خواهد کرد. بنابراین، می‌توان گفت لحظات خوشایندی در انتظار شما مخاطبان گرامی خواهد بود. همراه با تایم سیتی به زمان پخش برنامه پانتولیگ می‌پردازیم.

زمان پخش برنامه پانتولیگ ؛ Pantolig broadcast time

زمان پخش برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار

قرارداد برنامه نود قسمتی پانتولیگ به تهیه کنندگی جواد فرحانی با شبکه سه منعقد شده است. در ابتدا، بحث پیرامون تولید این برنامه برای پلتفرم‌های مختلف در حال بررسی بود، اما در نهایت سازندگان برنامه با سازمان صدا و سیما به توافق رسیدند. تولید این برنامه توسط جواد فرحانی در نود قسمت انجام خواهد شد.

  • شبکه پخش کننده برنامه پانتولیگ: شبکه سه سیما

بیشتر بخوانید:

برنامه پانتولیگ چند قسمت دارد؟

قرار است این برنامه در ۹۰ قسمت از شبکه سه سیما پخش شود.

بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون

آخرین برنامه‌ای که با مجری‌گری محمدرضا گلزار پخش شد، برنامه برنده باش بود. اکنون او با برنامه جدیدی به نام “پانتولیگ” به صدا و سیما بازگشته است. ساختار برنامه پانتولیگ به این صورت است که شرکت کنندگان با اجراهای پانتومیمی جذاب، مهارت خود را در این زمینه به نمایش می‌گذارند. محمدرضا گلزار قبلاً هم از برگزاری یک مسابقه تلویزیونی خبر داده و هنگامی که به یکی از طرفدارانش امضا می‌‌داد، این موضوع را اعلام کرده بود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  اعلام برندگان نهایی جشنواره کن 2023 + لیست نامزدها

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا