اخبار فیلم و سریال

درخواست عجیب بازیگر ماموریت غیرممکن از تام کروز

این روزها خبرهای مجموعه ماموریت غیر ممکن به خبرهای داغ تبدیل شده است. حالا که فیلم ماموریت غیرممکن 7 در شرف اکران است، خبر درخواست عجیب پام کلمنتیف از تام کروز در فیلمبرداری ماموریت غیر ممکن 7 منتشر شده است که در ادامه می خوانید.

درخواست عجیب پام کلمنتیف از تام کروز

کلمنتیف در مصاحبه ای با اینترتینمنت ویکلی گفت:

مدام به او می گفتم این قسمت شکمم را بزن. عضلات شکمم را منقبض کرده بودم. به او گفتم: «می‌توانی بزنی». گفت: نه، نه، نه. گفتم: اما این به من کمک می کند بهتر بازی کنم. اما قبول نکرد.

درخواست عجیب پام کلمنتیف از تام کروز

کلمنتیف که بیشتر برای بازی در نقش مانتیس در دنیای سینمایی مارول در فیلم‌های نگهبانان کهکشان شناخته می‌شود، در فیلم Mission: Impossible 7 نقش شخصیتی به نام پاریس را بازی می‌کند که به او می‌گوید:

این شخصیت همه چیز را در مسیر خود نابود خواهد کرد. او یک شورشی، یک قاتل بسیار محدود و همچنین بسیار تنها است.

درخواست جالب پام کلمنتیف در فیلمبرداری تام کروز

درخواست عجیب پام کلمنتیف از تام کروز
تام کروز در ماموریت غیرممکن 7

از سال 1996، کروز در سریال اکشن پارامونت نقش اتان هانت را بازی کرده است. هانت و تیم صندوق بین‌المللی پول خطرناک‌ترین ماموریت خود را در قسمت هفتم آغاز می‌کنند تا یک سلاح وحشتناک را که بشریت را تهدید می‌کند، ردیابی کنند. با در خطر بودن آینده و سرنوشت جهان و ورود افراد شرور از گذشته یتان، رقابتی مرگبار در سراسر جهان در جریان است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش برنامه همزاد من یوسف تیموری + میهمانان

هیلی آتول در نقش گریس، سایمون پگ در نقش بنجی، وینگ ریمز در نقش لوتر، ربکا فرگوسن در نقش ایلسا، ونسا کربی در نقش النا، هنری چرنی در نقش یوجین، شی ویگام در نقش جاسپر، گرگ تارزان دیویس در نقش دگا دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا