اخبار فیلم و سریال

بلیت 4 میلیون تومانی کنسرت علیرضا قربانی در تهران خبرساز شد

علیرضا قربانی، یکی از خوش صداترین خوانندگان ایرانی است که کنسرت هایش طرفداران زیادی دارد. بلیت کنسرت علیرضا قربانی در کاخ سعدآباد تهران به تازگی برای فروش قرار داده شده اما جنجال هایی در این میان پیش آمده است. بعضی از افراد از فرصت سواستفاده کرده اند که در ادامه می توانید از جزئیات جنجال کنسرت علیرضا قربانی مطلع شوید.

فروش بلیت کنسرت علیرضا قربانی در بازار سیاه

بلیت های چهار روز اول کنسرت های علیرضا قربانی در کاخ سعد آباد تهران به طور کامل در سامانه رسمی فروخته شده است و شاهد فروش بلیت های این برنامه با قیمت های غیرعادی در فضای مجازی هستیم.

تمامی بلیت های چهار روز ابتدایی کنسرت علیرضا قربانی روز گذشته در حالی خریداری شد که کمتر از دو ساعت از آغاز بلیت فروشی می گذشت، این در حالی است که برخی از این بلیت ها با قیمت های نامشخصی وارد بازار سیاه شده است.

روندی که پیش از این در کنسرت های بزرگ تهران دیده شده بود و شرایطی را به وجود آورد که طرفداران و حامیان این خوانندگان مجبور به خرید بلیت از بازار سیاه شدند.

بر اساس آخرین رصدهای انجام شده طی روز گذشته و با شروع بلیت فروشی کنسرت های علیرضا قربانی در پایتخت، قیمت بلیت این اجراهای زنده در بازار سیاه و سامانه های مجاز رسمی خرید و فروش کالا به دو نفر حتی به 4 میلیون تومان رسیده است! این قیمت در حالی است که سقف فروش بلیت این کنسرت در سامانه رسمی 690 هزار تومان است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  حادثه ای تلخ برای ملیس سوتشوروپ همسر مصطفی صندل + جزئیات

اگرچه به نظر می رسد این روند در پروژه های پرمخاطبی مانند کنسرت علیرضا قربانی، همایون شجریان و دیگر خوانندگان مشهور موسیقی ایران در عرصه های مختلف اجتناب ناپذیر باشد، اما نهادهای ناظر بر روند معاملات در سامانه های خرید و فروش کالا با شناسایی افرادی که قصد سوء استفاده دارند این شرایط را دارند، باید رویکرد قوی تری به روند این بازارهای سیاه داشته باشند.


به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا