انیمه

تاریخ پخش انیمه مرد تک مشتی فصل 2 (One Punch Man Season 2)

درباره انیمه مرد تک مشتی فصل :

این انیمه داستان یک قهرمانی هست که برای سرگرمی قهرمان شده.

سای تاما ( نام شخصیت) با این که خیلی قوی هستش ولی هیچکس اون رو نمیشناسه و همه همیشه اون رو مسخره میکنن و به اون میخندن .

سای‌تاما که با یک ضربه مشت همه را نابود میکنه مشتی ساده مثل یک فرد عادی دارد نه قدرت ماورایی نه چیز دیگه‌ای ، سای تاما بخاطره همین دچار احساس بی هویتی میشه . اون همش آرزوی اینو داره که یک حریف در خور برای مبارزه پیدا کنه .اون قدرتشو به خاطر تمرین های خیلی سختی که انجام داده به دست اورده و به همین دلیل موهای خودش رو از دست میده و به کُل کچل میشه , مرد تک مشتی به خاطر این تمرین‌ها حریفهاشو با یک مشت از پا درمیاره و برای همین خیلی ناراحته که فقط با یک مشت برنده مبارزه میشه البته قدرت او فقط منحصر به مشت نیست و قابلیت های دیگری هم داره .

اما جدا از همه جنجال های داستانی، One Punch Man به شکل بسیار زیرکانه ای موضوع یکتایی خداوند را در قالب یک راهب بودایی (تجسمی مادی و جسمانی از خدا) به تصویر می کشد.

نام این شخصیت، سای تاما برگرفته از نام سای بابا قدیس و روحانی مدعی تجسم خداوند در قالب انسانی که تعالیمی مرکب از آیین هندو و مسلمانی داشته، گرفته شده که در نشریه رسمی بودیسم در هند واژه سای به معنای خداوند و تاما به معنای بدون نقص آورده شده است. اما نکته جالب در مورد این نام، داشتن معادل در زبان عبری است که در آنجا هم به معنای کامل آمده است!
ظاهر سای تاما هم دقیقاً شبیه به ظاهر آشنای راهبان بودایی با سری تراشیده کار شده و حتی برای لباس وی نیز از رنگ های سازمانی لباس آن ها یعنی زرد و قرمز بهره گرفته شده است.
او قدرت مطلق است و هیچ حریف و رقیبی ندارد. دنیا و مسائل آن برای او حکم یک سرگرمی را دارند و صرفاً برای تفریح و “همینطوری” قهرمان-بازی درمی آورد! دیدگاهی که بعضاً در تعالیم یهود هم شاهد نمونه هایی از آن هستیم که بر اساس آن دنیا حکم بازیچه و سرگرمی برای خداوند را دارد.

قسمت های از فصل گذشته :

دانلود انیمه مرد تک مشتی فصل 2 : باید تا کی منتظر بمانیم؟

تا حالا روز کاملا دقیق پخش انیمه مرد تک مشتی فصل دوم (One Punch Man Season 2) مشخص نشده، فقط تاریخ سال و ماه انیمه مرد تک مشتی فصل 2 مشخص شده. که در سال ۱۳۹۸ اوایل فصل بهار پخش خواهد شد. امیدوارم مثل فصل گذشته قسمت‌های جالب و زیبایی داشته باشه که از آن لذت ببریم و به امید خدا دست از فیلتر سایت های انیمه هم بردارن تا برای دانلودش هم یه وبسایت خوب بتونیم معرفی کنیم.

مشخصات انیمه مرد تک مشتی :

نام انیمه :One Punch Man
معروف به : One Punch-Man
نام ژاپنی :ワンパンマン
ژانر : اکشن،علمی تخیلی، ماورائ طبیعی،کمدی،سنین ( مردانه )،مبارزه با شمشیر،هنر های رزمی،هیولاها
تعداد قسمت فصل اول : 12
امتیاز : MyAnimeList : ؟
رده سنی 15 سال به بالا
حجم میانگین هر قسمت : 70– 200 مگابایت
تاریخ انتشار فصل اول : تابستان 94 – 2015
تاریخ انتشار فصل دوم : تابستان 98 – 2019
زمان هر قسمت : 24 دقیقه
زبان انیمه : ژاپنی

شخصیت ها و صدا پیشه گرا:

تریلر مرد تک مشتی فصل 2 :

برچسب ها

3 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا