اخبار فیلم و سریال

الیور استون کارگردان JFK: جان ویک 4 فوق العاده تهوع آور است

الیور استون به تازگی مصاحبه ای داشته است که فیلم جان ویک 4 را شدیدا نقد کرده است. الیور استون که به خاطر کارگردانی فیلم هایی مانند JFK، Natural Killers و Nixon در مصاحبه ای جدید با Variety شناخته می شود، John Wick 4 را بیش از تهوع آور نامید.

نقد الیور استون از جان ویک 4

استون در رابطه با جان ویک 4 می گوید:

من جان ویک 4 را در هواپیما دیدم. سر و صدایش را بگو. من فیلم را فراتر از تصور منزجر کننده می دانم. تعوع آور. نمی دانم مردم چه فکر می کنند. شاید وقتی بچه بودم، GI جو را تماشا می کردم. اما (کیانو ریوز) در این فیلم لعنتی سیصد یا چهارصد نفر را می کشد. به عنوان یک کهنه کار می توانم به شما بگویم که هیچ یک از آنها قابل باور نیستند. من می دانم که این یک فیلم است، اما بیشتر شبیه یک بازی ویدیویی است تا یک فیلم. او ارتباط خود را با واقعیت از دست داده است.

نقد الیور استون از جان ویک 4

الیور استون از جان ویک 4 انتقاد کرد

الیور استون ادامه می دهد:

شاید مخاطب بازی ویدیویی را دوست داشته باشد. اما من آن را خسته کننده دیدم. چند ماشین باید تصادف کند؟ چند شیرین کاری لازم است؟ «سریع و خشمگین» چه تفاوتی با فیلم های دیگر دارد؟ این فقط یک فیلم پس از دیگری است. چه شخصیت های مافوق بشری مارول باشند چه جان ویک، فرقی نمی کند. باور کردنی نیست.

مجموعه جان ویک اخیراً از مرز یک میلیارد دلار فروش جهانی عبور کرده است. نقدهای خوبی نیز دریافت کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال کره ای روزگار شاهزاده از شبکه جم دراما 【ساعت تکرار + داستان】

فیلم جدید جان ویک اساسا یک داستان ساده را روایت می کند. قهرمان خسته و زخمی این فرنچایز که از نیاز به درگیری مداوم رنج می برد، اکنون بیش از هر چیز می خواهد آرامش را بداند. بنابراین تغییری در رابطه بین او و سایر شخصیت ها ایجاد می شود. وینستون (ایان مک شین) که در قسمت قبلی به شدت با ویک مخالفت کرد، به عنوان متحد و مشاور برمی گردد. از سوی دیگر، دوستان قدیمی بابا یاگا، کین (دانی ین) و کوجی (هیرویوکی سانادا) که سرنوشت آنها را در دو طرف سنگر قرار داده نیز در صحنه ظاهر می شوند.

John Wick 4 بالاتر از حد متوسط ​​است. بهترین سکانس های اکشن سریال را دارد، کیانو ریوز مثل همیشه عالی است و شخصیت ها، موقعیت ها و مفاهیم جدیدی وجود دارد.

قابل توجه است که ریوز چند سال پیش در مصاحبه ای با مجله OK درمورد ادامه دادن جان ویک گفت:

تا زمانی که پاهایم می توانند حرکت کنند. تا زمانی که عموم مردم بخواهند.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا