مقالات

اطلاعات جدیدی از بخش کریر فیفا ۲۰ منتشر شد.

یکی از بخش هایی که چند سال تغییر اساسی در فیفا نداشته است، بخش کریر است که توسط تعداد زیادی از بازیکنان مورد بازی قرار می گیرد اما با وجود بخش آلتیمیت و صد البته درآمد زا بودن این بخش، تقریبا الکترونیک آرتز بخش کریر را رها کرده است.
قضیه به حدی جدی بود که در فیفا ۱۹ تقریبا هیچ تغییری جز اضافه شدن چمپیونز لیگ به کریر دیده نمیشد و این امر موجب نارضایتی تعداد زیادی از دوست داران بخش کریر شد.
مثل هرساله فیفا با وعده های زیادی وارد گود شده است و وعده تغییر در کریر داده است. این شما و این هم لیست تغییرات این بخش در فیفا ۲۰!

اولین تغییر اضافه شدن مربیان زن به بازی است و شما می توانید در بخش شخصی سازی آواتار خود را با جنسیت زن هم بسازید. می توانید رنگ پوست، فرم بدن، لباس ها و اکسسوری های کاراکتر خود از قبیل گوشواره و شال و… را هم عوض کنید.
دومین تغییر وجود روحیه مربی گری است! شما می توانید روحیه بازیکنان را بالا یا پایین ببرید که این کار از طریق اموری مثل ترکیب اولیه، مدیریت حقوق های پرداختی و حتی دنبال کردن هدف های نقل و انتقالاتی است. این روحیه بر نگرش، آمادگی و حتی اورال ریتینگ بازیکن نیز تاثیر می گذارد.
تغییر سوم اضافه شدن کنفرانس های خبری تعاملی قبل و بعد از نقاط حساس فصل است. قبلا تنها از شما پرسیده میشد که در چه موردی می خواهید صحبت کنید و معمولا هم این قضیه تاثیری بر بازی نداشت اما اکنون تعامل با این کنفرانس ها بیشتر شده است و شما در سالن کنفرانس حاضر می شوید و می توانید به تیمتان روحیه بدهید!
تغییر چهارم و آخری که از آن نام برده شده، صحبت کردن به صورت تنهایی با بازیکنان در مورد نگرانی های آنها و حل کردن مشکلاتشان است که باعث افزایش روحیه بازیکنان شده و ریتینگ مربی گری شما را هم بالا می برد.


بیشتر بخوانید:

امتیاز کاربران: ۳٫۸ ( ۱ رای)

منبع
GamersParadise
برچسب ها

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا