اخبار فیلم و سریال

ادامه سریال نجلا کی ساخته می شود؟

سریال نجلا از سریال های اربعین بود که مخاطبان زیادی را به خصوص از مردم عزیز خوزستان و آبادان جذب کرد. حالا پس از انتشار دو فصل برای مخاطبان سوال پیش آمده که آیا این سریال ادامه خواهد داشت؟

ادامه سریال نجلا

دهقانی در اظهارنظری جدید خاطرنشان کرد:

به سختی می‌دانم خبری از فصل سوم «نجلا» باشد و فکر نمی‌کنم سری سوم این اثر ساخته شود یا حداقل در حال حاضر نمی‌دانم. حداقل الان می دانم فصل سومی وجود ندارد چون درباره آن صحبتی نشده است.

البته این بازیگر معتقد است که داستان «نجلا» می تواند ادامه پیدا کند و حتی بیش از سه فصل هم ادامه پیدا کند، اما این به کارگردان و گروه نویسندگی بستگی دارد. آیا می خواهند کار را ادامه دهند یا نه.

خیرالله تقیانی پور کارگردان این سریال که مشغول تدوین یک فیلم هنری و تجربی است و البته هنوز هیچ یک از پیشنهادات در مورد اگر و اگرهای «نجلا 3» نهایی نشده است، گفت:

هنوز خبری از ادامه آن نیست. اگر هست آن را کنار می گذارم و این کار را نمی کنم. شاید تهیه کننده و سایر عوامل بخواهند، من دیگر کارگردان نخواهم بود. البته سازمان صداو سیما برای تحقق فصل های بعدی یک سریال تصمیم می گیرد.

 

وی درباره حضور در سریال موسی (ع) گفت:

روزهایی که اعلام می شد قرار است با ابراهیم حاتمی کیا در گروه کارگردانی قرار بگیرم درست بود اما با توجه به بحث ساخت «نجلا 2» این اتفاق نیفتاد.

 

تقیانی پور این روزها قصد دارد مطالعات و تحقیقات خود را تکمیل کند، فیلمنامه را آماده کند و اقتباس سینمایی بسازد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال عربی راز از شبکه ام بی سی پرشیا【ساعت تکرار + داستان】

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا