آبان تتر

منفورترین کاراکترهای گیم اف ترونز چه کسانی بودند؟ [ لیست کامل منفور ترین شخصیت های گیم اف ترونز ]

منفورترین کاراکترهای گیم اف ترونز چه کسانی بودند؟

پس از 8 سال بعد از پخش اولین قسمت، گیم اف ترونز به پایان رسید . پایانی که شاید نتوانست آنطور که باید رضایت مخاطبین را جذب کند. صحبت ها و بحث های بسیار زیادی در مورد ضعف 2 فصل پایانی سریال وجود داشت که اکثر آنها را میتوان « انتقادات به جا » حساب کرد.
از تمام نکات و این موضوعات که بگذریم ، گیم اف ترونز یکی از قدرتمندترین مجموعه‌های تلویزیونی تاریخ است و به قدرت آن نمی‌توان شک کرد. کاراکترهای بسیار زیادی که در این سریال حضور داشتند و مسیر داستانی که هرکدام از آنها ایفا کرد از عوامل بسیار مهمی در موفقیت بازی تاج و تخت است.

در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به منفی ترین شخصیت های گیم اف ترونز و با کمک شما عزیزان بررسی کنیم که کدام کاراکترها منفورتر از سایرین و در نهایت کدام کاراکتر نفرت آمیز ترین شخصیت سریال بوده است.

جافری – Joffrey

Joffrey baratheon

یکی از کاراکترهایی که از همان لحظات نخست منفور بودن خود را نشان داد « جافری باراتیون » یا جافری لنیستر بود . لحظه‌ای که جافری از سریال حذف شد یکی از خوشحال کننده ترین لحظات بازی تاج و تخت بود .

 

ویسریس تارگرین – Viserys Targaryen

Viserys Targaryen

یکی دیگر از کاراکترهای منفوری که عمر زیادی در گیم اف ترونز نداشت ، پسر دوم « پادشاه دیوانه – آیریس تارگرین » و برادر دنریس بود . اذیت کردن های دنریس توسط این کاراکتر در اوایل سریال خشم همه‌ی مخاطبین را درآورده بود و با مرگ دلنشینی که سازندگان برایش درنظر گرفته بودند کمی احساس آرامش و رضایت در مخاطبان به وجود آمد .
کال دروگو با طلای ذوب شده اورا کشت و ثابت کرد که یک تارگرین اصیل نبوده است .

رمزی اسنو « بولتون » – Ramsey Snow [ Bolton ]

Ramsey bolton

رمزی بولتون « حرامزاده‌ی روس بولتون » یکی دیگر از شخصیت های منفی سریال گیم اف ترونز بود که یکی از چندش‌آور ترین کاراکترهای سریال بود . از منفور بودن رمزی که بگذریم ، بازی بسیار زیبا و دلنشین « ایوان رئون » باعث شد تا لحظات و سکانس‌های زیبایی در حضور این شخصیت شاهد باشیم . زجرهایی که رمزی به تئون گریجوی و سانسا وارد کرد بسیار بیرحمانه بود و در نهایت توسط سگ‌های شکاری گرسنه خود، خورده شد و مرگی زجرآور نصیبش شد .

گنجشک اعظم – High Sparrow

High Sparrow

یکی از کسل کننده ترین کاراکترهای سریال گیم اف ترونز « گنجشک اعظم » بود . زمانی که سکانس‌های مربوط به این کاراکتر فرا میرسید با تمام وجود دوست داشتم که دیالوگ ها زودتر تمام شوند و صحنه‌ی بعدی شروع شود .
این شخصیت توسط سرسی و با آتش وحشی از سریال حذف شد و یکی از خوشایندترین مرگ های سریال را به نام خود رقم زد .

پیشنهاد مطالعه:  معرفی بهترین سریال های کمدی ترکی + لیست سریال های طنز و عاشقانه ترکیه

 

سرسی لنیستر – Cersei Lannister

Cersei Lannister

دیگر شخصیت منفی سریال « سرسی لنیستر » است که علاوه بر منفور بودن ، محبوبیت زیادی نیز میان طرفداران سریال بازی تاج و تخت دارد .
سرسی یکی از مهم ترین کاراکترهای سریال از ابتدا تا انتها بود و همیشه یکی از وزنه‌های اساسی مجموعه بود . تصمیمات بیرحمانه و غیرقابل تصور او در طول سریال جذابیت ویژه‌ای داشت. قتل ها و جنگ های بسیار زیادی توسط سرسی به وجود آمد و نهایتا با مرگی دردناک و البته احساسی از سریال حذف شد. او در آغوش معشوقه و برادر دوقلوی خود زیر آوارهای قلعه سرخ مدفون شد.

لیسا آرین – Lysa Arryn

Lysa Arryn

دیگر شخصیت منفور گیم اف ترونز « لیسا آرین » بود. او خواهر کتلین استارک و خاله‌ی آریا، سانسا و برن بود. روان پریشی لیسا و برخوردهای بد او با خواهر زاده‌ی خود یعنی « سانسا » اورا به یک کاراکتر منفی تبدیل کرده بود و نهایتا از دریچه‌ی آسمان به پایین پرتاب شد.
پیتر بیلیش او را از سریال حذف کرد و یکی دیگر از لحظات خوشایند سریال را رقم زد.

آلیسر تورن – Alliser Throne

Alliser Thorne

آلیسر تورن یکی از فرماندهان نگهبانان شب بود که از چهره‌ ی منفوری برخوردار بود. او مدام جان اسنو و سم تارلی را مورد آزار و اذیت قرار میداد و سخت ترین و کم ارزش ترین کارهای قلعه را به آنها میسپرد. آلیسر نهایتا توسط جان اسنو اعدام شد.
دلیل اعدام او توطئه علیه فرمانده نگهبانان شب بود که در آن زمان فرماندهی به جان اسنو رسیده بود.

پادشاه شب – Night King

Night King

نایت کینگ را شاید نتوان یکی از شخصیت های منفور سریال حساب کرد، اما وظیفه‌ی او در سریال تاریک بود و یکی از کاراکترهای منفی بازی تاج و تخت به شمار میرفت.
از قسمت نخست سریال تبلیغات برای ورود این کاراکتر شروع شد و پس از گذشت 71 قسمت، او به شمال پا گذاشت و نهایتا توسط آریا از سریال حذف شد.
مرگ نایت کینگ و وایت واکرها یکی از ضعیف‌ترین بخش‌های سریال محسوب میشود. بحث های بسیار زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد و حذف این کاراکتر نیز، یکی دیگر از ضعف های فصل پایانی سریال به شمار میرود.

پیشنهاد مطالعه:  بهترین فیلم های کمدی هندی تا سال 2023 + امتیاز IMDB

 

مرین ترانت – Meryn Trant

Meryn Trant

کاراکتر منفور بعدی مرین ترانت « فرمانده گارد جافری » است که یکی از منفی ترین نقش های بازی تاج و تخت را ایفا کرد. مرین ترانت یکی از افرادی بود که در لیست مرگ آریا حضور داشت و نهایتا دیدیم که به طرز وحشتناکی از سریال حذف شد.
آریا خود را به شکل دختر دیگری در آورد و در یکی از فاحشه خانه ها اورا به قتل رساند.

 

ویف – The Waif

The waif

دیگر شخصیت زننده و نفرت‌انگیز گیم اف ترونز « ویف » است. ویف کاراکتری بود که توسط « جیکن » آموزش دیده بود تا تبدیل به « هیچکس – No One » شود. منظور از هیچکس یعنی بی هویت بودن، دقیقا همان چیزی که آریا شده بود و به هرکسی که میخواست تبدیل میشد.
او که بارها آریا را مورد اذیت قرار داده بود و حتی یکبار سعی کرد آریا را به قتل برساند، توسط « آریا استارک » از سریال حذف شد.

 

پیتر بیلیش – Petyr Baelish

Petyr Baelish

همانطور که شما عزیزان در بخش نظرات اشاره کردید، پیتر بیلیش یکی دیگر از کاراکترهایی است که زیاد چهره‌ی خوبی ندارد.
بیلیش از ابتدای سریال همیشه تصمیمات کلیدی و مهمی می‌گرفت و یکی از مهمترین سیاست مداران طول سریال بود. از همان لحظات ابتدایی فصل اول نشان داد که سمت و سویی ندارد و فقط به دنبال منافع خودش است، او اینکار را با توطئه علیه ند استارک نشان داد و در ادامه بارها و بارها این کار را تکرار کرد .
از مهمترین و دلنشین‌ترین کارهایی که او کرد، فراری دادن سانسا از وستروس و سرسی بود، اما بعد دیدیم که اورا اسیر « رمزی اسنو » کرد و روزهای سختی را برای بانوی وینترفل به ارمغان آورد.
پیتر بیلیش نهایتا در وینترفل کشته شد، آریا و سانسا دادگاهی برای او برگزار کردند و خیلی سریع او را محکوم کردند.

پیشنهاد مطالعه:  دانلود سریال ریکاوری قسمت‌های 1 تا 8 ( قسمت پایانی)

 

استاد اعظم پایسل – The Grand Maester Pycelle

Grand Maester Pycelle

از دیگر کاراکترهای منفور و منفی سریال گیم اف ترونز میتوان استاد اعظم پایسل را نام برد. او نیز همانند بیلیش از سیاست‌مداران بزرگ سریال بود.
دلیل نفرت انگیز بودن این کاراکتر دورو بودن اوست و دفعات زیادی در سریال شاهد بودیم که جهت خود را عوض میکرد و توطئه‌هایی به وجود میاورد.
سرسی که متوجه این موضوع شده بود تصمیم به حذف کردن او گرفته بود و نهایتا در روزی که گنجشک اعظم و مارجری تایرل را منفجر کرد، این کاراکتر را نیز از سریال خارج کرد.
استاد پایسل به دست گنجشک های کوچک خود « بچه هایی که برای او خبرچینی میکردند » به قتل رسید.

 

نظر شما چیست ؟ فکر میکنید جای کدام کاراکتر در میان لیست بالا خالی است ؟ نظر ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید و در نظر داشته باشید که این لیست با همراهی و کمک شما عزیزان تکمیل میشود و شخصیت های بعدی از میان آرای شما برگزیده میشوند .

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

adbanner
بهترین فیلم‌های رابرت دنیرو  (21 فیلم تحسین شده + لینک پخش)بهترین فیلم‌های رابرت دنیرو (21 فیلم تحسین شده + لینک پخش)