این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تایم سیتی کاملا محفوظ می باشد

منفورترین کاراکترهای گیم اف ترونز چه کسانی بودند ؟

پس از 8 سال ، گیم اف ترونز به پایان رسید . پایانی که شاید نتوانست آنطور که باید رضایت مخاطبین را جذب کند.

صحبت ها و بحث های بسیار زیادی در مورد ضعف 2 فصل پایانی سریال وجود دارد که اکثر آنها را میتوان « انتقادات به جا » حساب کرد.
از تمام نکات و این موضوعات که بگذریم ، گیم اف ترونز یکی از قدرتمندترین مجموعه‌های تلویزیونی تاریخ است و به قدرت آن نمیتوان شک کرد. کاراکترهای بسیار زیادی که در این سریال حضور داشتند و مسیر داستانی که هرکدام از آنها ایفا کرد از عوامل بسیار مهمی در موفقیت بازی تاج و تخت است.

در این مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به منفی ترین شخصیت های گیم اف ترونز و با کمک شما عزیزان بررسی کنیم که کدام کاراکترها منفورتر از سایرین و در نهایت کدام کاراکتر نفرت آمیز ترین شخصیت سریال بوده است.


جافری - Joffrey

Joffrey baratheon

یکی از کاراکترهایی که از همان لحظات نخست منفور بودن خود را نشان داد « جافری باراتیون » یا جافری لنیستر بود . لحظه‌ای که جافری از سریال حذف شد یکی از خوشحال کننده ترین لحظات بازی تاج و تخت بود .

 

🔴 هم اکنون تماشا کنیدویسریس تارگرین - Viserys Targaryen

Viserys Targaryen

یکی دیگر از کاراکترهای منفوری که عمر زیادی در گیم اف ترونز نداشت ، پسر دوم « پادشاه دیوانه - آیریس تارگرین » و برادر دنریس بود . اذیت کردن های دنریس توسط این کاراکتر در اوایل سریال خشم همه‌ی مخاطبین را درآورده بود و با مرگ دلنشینی که سازندگان برایش درنظر گرفته بودند کمی احساس آرامش و رضایت در مخاطبان به وجود آمد .
کال دروگو با طلای ذوب شده اورا کشت و ثابت کرد که یک تارگرین اصیل نبوده است .


رمزی اسنو « بولتون » - Ramsey Snow [ Bolton ]

Ramsey bolton

رمزی بولتون « حرامزاده‌ی روس بولتون » یکی دیگر از شخصیت های منفی سریال گیم اف ترونز بود که یکی از چندش‌آور ترین کاراکترهای سریال بود . از منفور بودن رمزی که بگذریم ، بازی بسیار زیبا و دلنشین « ایوان رئون » باعث شد تا لحظات و سکانس‌های زیبایی در خضور این شخصیت شاهد باشیم . زجرهایی که رمزی به تئون گریجوی و سانسا وارد کرد بسیار بیرحمانه بود و در نهایت توسط سگ‌های شکاری گرسنه خود خورده شد و مرگی زجرآور نصیبش شد .


گنجشک اعظم - High Sparrow

High Sparrow

یکی از کسل کننده ترین کاراکترهای سریال گیم اف ترونز « گنجشک اعظم » بود . زمانی که سکانس‌های مربوط به این کاراکتر فرا میرسید با تمام وجود دوست داشتم که دیالوگ ها زودتر تمام شوند و صحنه‌ی بعدی شروع شود .
این شخصیت توسط سرسی و با آتش وحشی از سریال حذف شد و یکی از خوشایندترین مرگ های سریال را به نام خود رقم زد .


سرسی لنیستر - Cersei Lannister

Cersei Lannister

دیگر شخصیت منفی سریال « سرسی لنیستر » است که علاوه بر منفور بودن ، محبوبیت زیادی نیز میان طرفداران سریال بازی تاج و تخت دارد .
سرسی یکی از مهم ترین کاراکترهای سریال از ابتدا تا انتها بود و همیشه یکی از وزنه‌های اساسی مجموعه بود . تصمیمات بیرحمانه و غیرقابل تصور او در طول سریال جذابیت ویژه‌ای داشت . قتل ها و جنگ های بسیار زیادی توسط سرسی به وجود آمد و نهایتا با مرگی دردناک و البته احساسی از سریال حذف شد . او در آغوش معشوقه و برادر دوقلوی خود زیر آوارهای قلعه سرخ مدفون شد .


لیسا آرین - Lysa Arryn

Lysa Arryn

دیگر شخصیت منفور گیم اف ترونز « لیسا آرین » بود . او خواهر کتلین استارک و خاله‌ی آریا ، سانسا و برن بود . روان پریشی لیسا و برخوردهای بد او با خواهر زاده‌ی خود یعنی « سانسا » اورا به یک کاراکتر منفی تبدیل کرده بود و نهایتا از دریچه‌ی آسمان به پایین پرتاب شد .
پیتر بیلیش اورا از سریال حذف کرد و یکی دیگر از لحظات خوشایند سریال را رقم زد .


آلیسر تورن - Alliser Throne

Alliser Thorne

آلیسر تورن یکی از فرماندهان نگهبانان شب بود که از چهره‌ ی منفوری برخوردار بود . او مدام جان اسنو و سم تارلی را مورد آزار و اذیت قرار میداد و سخت ترین و کم ارزش ترین کارهای قلعه را به آنها میسپرد . آلیسر نهایتا توسط جان اسنو اعدام شد .
دلیل اعدام او توطئه علیه فرمانده نگهبانان شب بود که در آن زمان فرماندهی به جان اسنو رسیده بود .


پادشاه شب - Night King

Night King

نایت کینگ را شاید نتوان یکی از شخصیت های منفور سریال حساب کرد ، اما وظیفه‌ی او در سریال تاریک بود و یکی از کاراکترهای منفی بازی تاج و تخت به شمار میرفت .
از قسمت نخست سریال تبلیغات برای ورود این کاراکتر شروع شد و پس از گذشت 71 قسمت ، او به شمال پا گذاشت و نهایتا توسط آریا از سریال حذف شد .
مرگ نایت کینگ و وایت واکرها یکی از ضعیف ترین بخش های سریال محسوب میشود . بحث های بسیار زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد و حذف این کاراکتر نیز ، یکی دیگر از ضعف های فصل پایانی سریال به شمار میرود .


مرین ترانت - Meryn Trant

Meryn Trant

کاراکتر منفور بعدی مرین ترانت « فرمانده گارد جافری » است که یکی از منفی ترین نقش های بازی تاج و تخت را ایفا کرد . مرین ترانت یکی از افرادی بود که در لیست مرگ آریا حضور داشت و نهایتا دیدیم که به طرز وحشتناکی از سریال حذف شد .
آریا خود را به شکل دختر دیگری در آورد و در یکی از فاحشه خانه ها اورا به قتل رساند .


ویف - The Waif

The waif

دیگر شخصیت زننده و نفرت انگیز گیم اف ترونز « ویف » است . ویف کاراکتری بود که توسط « جیکن » آموزش دیده بود تا تبدیل به « هیچکس - No One » شود . منظور از هیچکس یعنی بی هویت بودن ، دقیقا همان چیزی که آریا شده بود و به هرکسی که میخواست تبدیل میشد .
او که بارها آریا ار مورد اذیت قرار داده بود و حتی یکبار سعی کرد آریا را به قتل برساند ، توسط « آریا استارک » از سریال حذف شد .


پیتر بیلیش - Petyr Baelish

Petyr Baelish

همانطور که شما عزیزان در بخش نظرات اشاره کردید ، پیتر بیلیش یکی دیگر از کاراکترهایی است که زیاد چهره‌ی خوبی ندارد .
بیلیش از ابتدای سریال همیشه تصمیمات کلیدی و مهمی میگرفت و یکی از مهمترین سیاست مداران طول سریال بود . از همان لحظات ابتدایی فصل اول نشان داد که سمت و سویی ندارد و فقط به دنبال منافع خودش است ، او اینکار را با توطئه علیه ند استارک نشان داد و در ادامه بارها و بارها این کار را تکرار کرد .
از مهمترین و دلنشین‌ترین کارهایی که او کرد ، فراری دادن سانسا از وستروس و سرسی بود ، اما بعد دیدیم که اورا اسیر « رمزی اسنو » کرد و روزهای سختی را برای بانوی وینترفل به ارمغان آورد .
پیتر بیلیش نهایتا در وینترفل کشته شد ، آریا و سانسا دادگاهی برای او برگزار کردند و خیلی سریع اورا محکوم کردند .


استاد اعظم پایسل - The Grand Maester Pycelle

Grand Maester Pycelle

از دیگر کاراکترهای منفور و منفی سریال گیم اف ترونز میتوان استاد اعظم پایسل را نام برد . او نیز همانند بیلیش از سیاست‌مداران بزرگ سریال بود .
دلیل نفرت انگیز بودن این کاراکتر دورو بودن اوست و دفعات زیادی در سریال شاهد بودیم که جهت خود را عوض میکرد و توطئه‌هایی به وجود میاورد .
سرسی که متوجه این موضوع شده بود تصمیم به حذف کردن او گرفته بود و نهایتا در روزی که گنجشک اعظم و مارجری تایرل را منفجر کرد ، این کاراکتر را نیز از سریال خارج کرد .
استاد پایسل به دست گنجشک های کوچک خود « بچه هایی که برای او خبرچینی میکردند » به قتل رسید .


نظر شما چیست ؟ فکر میکنید جای کدام کاراکتر در میان لیست بالا خالی است ؟ نظر ارزشمند خود را با ما به اشتراک بگذارید و در نظر داشته باشید که این لیست با همراهی و کمک شما عزیزان تکمیل میشود و شخصیت های بعدی از میان آرای شما برگزیده میشوند .

بیشتر بخوانید


هم اکنون تماشا کنید 🔴

نظرات

captcha Refresh
مشاهده نظرات (23)
mdjaysin
۰۰
پاسخآقا خداوکیلی ویسریس خیلی محشر بود یه شخصیت خیلی مسخره و دوست داشتنی بود خیلی به دلم بود و فک نکنم دیگه عینش بیاد
علیرضا
۰۰
پاسخپدر زن سموئل تارلی که با دخترای خودش رابطه داشت و پسرهاش رو میسپرد به سپاه مردگان به نظرم از همه ی اینا منفورتر بود منفور بودن این شخصیت انقدر زیاده که میشه کوتاه بودن نقشش رو ندید نگرفت و لازمه که اشاره بشه
علیرضا علمی
۰۰
پاسخپدر زن سموئل تارلی که با دخترای خودش رابطه داشت و پسرهاش رو میسپرد به سپاه مردگان به نظرم از همه ی اینا منفورتر بود منفور بودن این شخصیت انقدر زیاده که میشه کوتاه بودن نقشش رو ندید نگرفت و لازمه که اشاره بشه
محمد مهدوی یکتا
۰۰
پاسخبه نظر من اگه بخوایم یه نظرسنجی دیگه راه بندازیم ثیون گری‌جوی بدبخت‌ترین کاراکتر سریال بود
حسین
۰۰
پاسخوالدر فری نذاشتین چرا؟
امید
۰۰
پاسخعجیبه که اسم "لرد والدر فری" و خاندان او که تراژدی عروسی سرخ استارکها رو راه اندازی کرد، در این متن آورده نشده، به نظر من لرد والدر فری بعد از جافری و رمزی اسنو منفور ترین شخصیت بود.
محمد مهدوی یکتا
۰۰
پاسخشدیدا باهات موافقم
متین
۰۰
پاسخخداییش چجوری دلتون میاد ب پیتر بیلیش بگین منفور
بیلیش با اینکه انتاگونیست بزرگی بود ولی خیلی محبوب بود
ب نظرم حتی میتونست انتاگونیست نهایی باشه ک با اون مرگ مسخره ای ک براش در نظر گرفتن همه چیز خراب شد
سریال ب قوانین خودش خیانت میکرد
در طول سریال نشون دادن ک بیلیش یکی از باهوش ترین شخصیتای سریاله و همه چیزو میدونه
ولی توی فصل هفتم با اینکه حتی برندن استارک ب بیلیش هشدار داد ک از گذشتش باخبره وینترفلو ترک نکرد
این ینی گند زدن ب شخصیتی ک چند فصل پرورشش دادی
واقن ناامید کننده بود پایانش
mobin
۰۰
پاسخموافقم باهات
نفنقنقن
۰۰
پاسخای وای روس بولتون کو پس؟!
تینینق
۰۰
پاسخاینا منفورای مورد علاقه من:
سرسی لنیستر
گرگور کلیگین
شاه شب
رمزی بولتون
جافری باراتیون
ملیساندر
پتایر بیلیش
والدر فری
گنجشک اعظم
تایوین لنیستر
میلاد
۰۰
پاسخملیساندرا هم خیلی عوضی بود.باعث مرگ شیرین شد
mobin
۰۰
پاسخاستاد اعظم پایسل (دو رو) بعداز جافری و لیسا منفورترین بود بنظرم.
mobin
۰۰
پاسخوارث برحق رابرت براتیون ازنظر نداستارک یعنی برادر رابرت هم که راضی به مرگ همه برای به تخت نشستن بود، ازجادو برای کشتن راب استارک و برادر کوچکش استفاده کرد و دراخرم دختر خودشو زنده زنده سوزوند و فقط نظاره گر بود هم میتونه جزو لیستتون باشه. باتشکر ازمطالب خوبتون
Mostafa
۰۰
پاسخسلام مبین جان . مرسی از همکاریت دوست من . بله استنیس هم میتونه جزء این لیست باشه ، از شخصیت‌هایی بود که کلا هیچ هیجانی نداشت . تا حدودی مثل گنجشک اعظم بود ، حوصله سر بر
mobin
۰۰
پاسخبله استنیس اسمش یادم رفته بود، خواهش میکنم بازم منتظر مطالب متفاوت و خواندنی تان هستم.
افشین
۰۰
پاسخسلام یکی از منفور ترین شخصیتها اون پدره بود که با دخترهاش ازدواج میگرد و همینور تور اون کسی که کشتش.مرسی
Mostafa
۰۰
پاسخسلام افشین جان . منظورت کرستره . یکی از وحشی‌های بیرون دیوار . ممنون از مشارکتت
ننفبنفن
۰۰
پاسخکرستر، کارل تینر.
مهران
۰۰
پاسخبه نظرم نه پادشاه شب، نه سرسی و نه حتی لرد بیلیش شخصیت تنفرانگیز نبودند، مخصوصاً سرسی که با کشتن گنجشک اعظم خودشو از تنفر خلاصی داد، اما میشه به اون شخصیتی که توی قسمت عروسی خونین راب استارک و مادرش رو کشت هم اشاره کرد به عنوان یه شخصیت تنفر برانگیز
Mostafa
۰۰
پاسخبله والدر فری و روس بولتون « پدر رمزی » .. این دوتا از نفرت انگیز ترین کاراکترای سریال بودن .
سرسی شخصیتی بود که توازن سریال رو برقرار میکرد و نمیشه کاملا گفت منفوره ، اما از کاراکترای منفی بود و آماری که بنده از وبسایتای منبع گرفتم تعداد بیشماری به سرسی رأی منفی داده بودند .
اما خوب همونطور که شما گفتید یکی از بهترین کارای سریال رو انجام داد و این بود که گنجشک اعظم رو منفجر کرد xD
محمود
۰۰
پاسخلرد بیلیش هم منفور بود بر علیه ند استارک توطئه کرد و باعث دستگیری اش شد تا اعدام شود همزمان عاشق زن و دخترش سانسا بود و با وجود ابراز عشق به سانسا او را به دام رمزی اسنو انداخت تا رجز بکشد..
Mostafa
۰۰
پاسخبله بیلیش یکی از منفی ترین کاراکترها بود . توی بروزرسانی جدید بیلیش اضافه میشه .
ممنون از مشارکتتون
rtyddrt75667