بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست؟ / روایتگر قتل پدر و مادر

مونا مهرجویی کیست؟

مونا مهرجویی، متولد دهه 80، دختر داریوش مهرجویی، کارگردان مشهور ایرانی، و وحیده محمدی‌فر، بازیگر سینما، است. او تنها فرزند این زوج است.

مونا مهرجویی در حال حاضر دانش آموز است و دو بردار و خواهر نانتی از ازدواج اول پدرش با خانم فریار جواهریان به نام های مریم و صفا دارد.

مونا مهرجویی فرزند سوم داریوش مهرجویی است که با آنها زندگی میکرد. او اولین شاهد مرگ غم انگیز پدر و مادرش در روز 22 مهر 1402 بود که واکنش های زیادی به همراه داشت. مونا مهرجویی یک دختر دهه هشتادی علاقمند به هنر و بخصوص نقاشی است که این مورد را از پیج اینستاگرام او به خوبی می‌توان متوجه شد. مونا به دلیل زندگی در یک خانواده با پیشنیه کاملا هنری، کاملا تحت تاثیر این فضا بوده است.

از طرفی هم به دلیل مسافرت هایی مداومی که داریوش مهرجویی به خارج از ایران داشته است اون بخش زیادی از عمر خودش را در خارج از کشور گذرانده است و جوانی با تفکرهایی آنچه در بین جوانان ایرانی وجود دارد نیست و روحیات متفاوتی دارد.

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست؟ / روایتگر قتل پدر و مادر

روایت قتل پدر و مادر از زبان مونا مهرجویی

مونا مهرجویی اولین کسی بود که با قتل پدر و مادرش در خانه مواجه شد. او در ساعت ۲۰:۵۰ روز 22 مهر ۱۴۰۲ طی پیام پدرش برای آمدن به خانه جهت صرف شام به سمت خانه برمیگردد و در ساعت ۲۲:۲۵ به منزل پدرش در کرج رسید، اما کسی در را باز نکرد و مجبور شد تا با کلید وارد خانه شود که ناگهان با اجساد پدر و مادرش مواجه شد.

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست؟ روایتگر قتل پدر و مادر

مونا مهرجویی با اطلاع از این حادثه، بلافاصله به پلیس خبر داد. تیم‌های تخصصی پلیس آگاهی در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

مونا مهرجویی در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها گفت که هنوز شوکه است و نمی‌تواند باور کند که پدر و مادرش را از دست داده است.

او همچنین گفت که انگیزه قتل پدر و مادرش را نمی‌داند و امیدوار است که پلیس هرچه زودتر عاملان این جنایت را دستگیر کند.

استوری مونا مهرجویی پس از قتل پدر و مادرش

استوری مونا مهرجویی

جزئیات مرگ داریوش مهرجویی

توجه: با توجه به تناقضات و عدم وضوح در متن اصلی، بازنویسی آن ممکن است تفسیری داشته باشد. در ضمن، این بازنویسی بر اساس اطلاعات ارائه شده در متن اصلی و بدون داشتن اطلاعات بیشتر انجام شده است.

بیوگرافی مونا مهرجویی دختر داریوش مهرجویی کیست؟ / روایتگر قتل پدر و مادر

داریوش مهرجویی و همسرش به وسیله سه ضربه به گلو و یک ضربه به سر به قتل رسیدند. همسر مهرجویی دو النگو در دست داشت که در جسد یافت نشد و همچنین دو گوشی موبایل نیز به سرقت رفته بود. هیچ شکایتی از سوی مهرجویی و همسرش درباره تهدید به قتل ثبت نشده بود.

محل قتل دارویش مهرجویی و همسرش

قتل به دلیل خصومت شخصی یا سرقت از منزل

با توجه به بررسی‌های اولیه، به نظر می‌رسد قاتل بخشی از اموال قیمتی منزل مهرجویی را سرقت کرده است. ناصر خاکی، دادستان فردیس، اظهار داشته است که آثار سرقت در خانه مشهود بوده و حتی طلاهای خانم محمدی‌فر نیز به سرقت رفته است. شواهد نشان می‌دهد که خانه ویلایی مهرجویی فاقد هرگونه امنیتی بوده است.

اگرچه در ورودی دوربین‌های مداربسته وجود داشته، اما خانه در مقابل بیابان بزرگ و ترک‌شده قرار داشته و دیوارهای شهرک در کنار خانه ساخته شده بودند که پشت آن‌ها نیز بیابان قرار دارد. قبل از این حمله نیز خانه قبلاً سرقت شده بود و در طول حدود ۱۰ ماهی که اخیراً در فرانسه بودند، خانه دزدی شده بود.

 dariush mehrjui and wife

در ضمن، احتمال وجود خصومت شخصی با وحیده محمدی‌فر، همسر مهرجویی، نیز وجود دارد. همسر مهرجویی چند روز قبل از این فاجعه، در حساب اینستاگرام خود درباره حمله یک فرد به خانه و تهدید با چاقو توضیحاتی منتشر کرده است.

نزدیکان همسرش نیز ادعا کرده‌اند که این درگیری ممکن است با فردی پیشینه داشته باشد که فرضیه خصومت شخصی را تقویت می‌کند. با این حال، رئیس کل دادگستری البرز اعلام کرده است که هیچ شکایتی در دادسرا یا پلیس مربوطه درباره این تهدید به قتل مطرفته و تاکنون هیچ دخالتی از سوی پلیس یا دستگاه قضایی صورت نگرفته است.

بیشتر بخوانید:

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا