اخبار فیلم و سریال

اظهارات جنجالی وزیر ارشاد پیرامون کنسرت های موسیقی

به دنبال افزایش تعداد کنسرت های موسیقی، حواشی زیادی ایجاد شده است و حالا وزیر ارشاد، محمدمهدی اسماعیلی در این باره اظهاراتی داشته است. به گفته وزیر ارشاد، جریانی سیاسی در صدد لغو کنسرت هاست. در ادامه می توانید از جزئیات خبر مطلع شوید.

لغو کنسرت ها به دلیل جریان سیاسی

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به لغو کنسرت ها و ضرر اقتصادی ناشی از آن در خصوص صدور مجوز از سوی وزارت ارشاد گفت:

«بنا به گفته دوستان از معاونت موسیقی و تهیه‌کننده، دوره اخیر پررونق‌ترین دوره بوده است، بنابراین در بحث‌های چند ماه گذشته، با وجود اینکه دشمن تلاش می‌کرد اهالی فرهنگ و هنر را متقاعد کند که اجرا و فرهنگی نکنند، اما مردم موسیقی درخشیدند، تلاش کردند.»

 

وی با اشاره به اینکه جشنواره برتر موسیقی کشور در سال گذشته برگزار شد، گفت:

«اکنون اجراهای بی نظیر و تک اجراهایی وجود دارد که دشمنان به دنبال آن هستند. احساس می کنم یک جریان سیاسی در کشور به دنبال بزرگنمایی برخی مشکلات است. که گاهی طبیعی هستند و در اجراها هم این اتفاق می افتد که اقشار مختلف مردم را در این مورد مقابل هم قرار دهد.»

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:

«به راحتی می توانم این نگاه به جریان اصلی سیاسی را ببینم، به طوری که برخی از سیاستمداران بدنامی که در داخل کشور فعال هستند و اکنون تعدادی از آنها در خارج از کشور هستند، سعی در تحریک افکار عمومی و دوقطبی سازی دارند تا فضای رسانه ای کشور سنگین و آرامش فرهنگ و هنر را از بین ببرند.»

 

وی تاکید کرد:

«از همه مردم و هنرمندان تقاضا دارم با دقت مراقب فضا باشند و اجازه سوء استفاده دشمن را ندهند چرا که باید در فضاهای فرهنگی و هنری کشورمان مسائل شرعی و قانونی رعایت شود.»

 

اسماعیلی گفت:

«اجازه نمی دهیم عده ای در فضاهای فرهنگی و هنری کشورمان قانون شکنی کنند. اگر علاوه بر این اتفاقاتی رخ داد، اهالی فرهنگ و هنر را مقصر نمی‌دانیم.»

 

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  امیلی بلانت از خاطرات فیلمبرداری اوپنهایمر می گوید

وی با اشاره به اینکه معتقدیم فضای فرهنگی و هنری کشورمان باید با قوت و قوت ادامه یابد، تصریح کرد:

«در چند روز اخیر که بنده در سفر کاری خارج از کشور بودم، این فضا منتقل شد، بلافاصله موضوع را با مسئولان بخش‌های مختلف دنبال کرده و دوستانمان در وزارت کشور و جاهای دیگر بیانیه دادند و مربوط به مشکلات فنی بود.»

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا