اخبار فیلم و سریال

مجموعه ماموریت غیرممکن از سینما خداحافظی می کند؟ + تاریخ انتشار ماموریت غیرممکن 7 و 8

در پی خبر متوقف شدن فیلمبرداری قسمت هشتم فیلم ماموریت غیرممکن، خبری تازه دست به دست می شود. برای هواداران سوال پیش آمده که آیا Mission: Impossible 8 آخرین قسمت از مجموعه ماموریت غیرممکن است یا خیر.

قسمت هشت فیلم ماموریت غیرممکن

کارگردان فیلم Mission: Impossible می گوید ماموریت مخفی چندگانه ممکن است با قسمت 8 به پایان نرسد . پس از Rogue Nation و Fallout، این سومین فیلم از این مجموعه است که توسط کریستوفر مک کوری کارگردانی می شود و او را به اولین فردی تبدیل می کند که بیش از یک فیلم را در این مجموعه کارگردانی می کند.

آیا Mission: Impossible با قسمت هشتم به پایان می رسد؟

تام کروز در نقش اتان هانت دوباره ایفای نقش می کند و ربکا فرگوسن، وینگ رایمز، سایمون پگ و ونسا کربی، هیلی آتول، پم کلمنتیف، شی ویگام، نیکلاس هولت و هنری چرنی بازیگران فیلم Mission: Impossible 2023 هستند.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One) هفتمین قسمت از فیلم اکشن تام کروز خواهد بود که به زودی در سینماها اکران می شود.

تولید دنباله با موانع متعددی در «پاندمی» مواجه شد، اما کروز بلافاصله پس از پایان آن پروژه، فیلمبرداری قسمت هشتم را آغاز کرد. اما طبق گزارش های غیررسمی، اعتصاب نویسندگان مانع از پیشرفت این فیلم شده است.

طبق گزارش های قبلی، تام کروز پس از قسمت هشتم با شخصیت اتان هانت، اما خداحافظی خواهد کرد. کریستوفر مک کواری چند کارگردان او در گفت و گو با فندانگو می گوید این سری فیلم ها نمی تواند با قسمت هشتم تمام شود.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  با این عکس دیگر بازیگر مختار را نخواهید شناخت

توییتر فاندانگو:

کریستوفر مک‌کواری کارگردان «ماموریت غیرممکن» به فاندانگو می‌گوید که «موقعیت یابی تخمینی» 1 و 2 پایان‌ چندگانه نیستند و از قبل ایده‌هایی برای آینده دارند.

در نتیجه، به نظر می رسد کروز 60 ساله کاملاً آماده خداحافظی با نقش هانت نیست. قسمت هفتم طولانی ترین قسمت چندگانه با ۱۵۶ دقیقه خواهد بود.

تاریخ انتشار Dead Reckoning

زمان تخمینی قسمت دوم (Dead Reckoning Part Two) در تابستان 2024 منتشر خواهد شد. Dead Reckoning قسمت اول قسمت هفتم در تاریخ 14 جولای 2023 پخش خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا