بیوگرافی و تاریخچهافراد مشهور

باجناق مهرجویی کیست؟ | بالاخره قاتل مهرجویی مشخص شد + عکس قاتل

باجناق های داریوش مهرجویی

قتل داریوش مهرجویی و همسرش، وحیده محمدی فر، در ویلای شخصی شان در کرج، جامعه ایران را شوکه کرد. این قتل که در تاریخ ۲۲ مهرماه 1402 رخ داد، به سرعت به یکی از مهم ترین اخبار ایران تبدیل شد.

در پی این قتل، پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و در نهایت موفق شد چهار مظنون را بازداشت کند. این مظنونان دو باجناق وحیده محمدی فر و دو نفر دیگر بودند.

اعترافات باجناق های داریوش مهرجوییی

باجناق های وحیده محمدی فر در بازجویی های خود اعتراف کردند که عاملان قتل هستند. آنها گفتند که از مدتی قبل با داریوش مهرجویی اختلاف مالی داشتند. این اختلافات به حدی بالا گرفت که آنها تصمیم گرفتند مهرجویی و همسرش را به قتل برسانند.

باجناق ها گفتند که برای اجرای نقشه خود، سه اتباع بیگانه را اجیر کردند. این اتباع بیگانه در تاریخ ۲۲ مهرماه به ویلای مهرجویی و محمدی فر رفتند و آنها را با ضربات چاقو به قتل رساندند.

عکس قاتل داریوش مهرجویی و همسرش

عکس قاتل داریوش مهرجویی

دستگیری قاتل اصلی داریوش مهرجویی

در نهایت، پلیس موفق شد قاتل اصلی را نیز بازداشت کند. این فرد یکی از اتباع بیگانه بود که توسط باجناق های وحیده محمدی فر اجیر شده بود.

قاتل اصلی در بازجویی های خود گفت که باجناق های وحیده محمدی فر به او گفته بودند که مهرجویی و همسرش قصد دارند آنها را به زندان بیندازند. به همین دلیل، آنها تصمیم گرفتند مهرجویی و همسرش را به قتل برسانند.

بیشتر بخوانید:

واکنش ها به قتل داریوش مهرجویی و همسرش

قتل داریوش مهرجویی و همسرش واکنش های زیادی را در ایران و جهان به دنبال داشت. بسیاری از هنرمندان و فعالان فرهنگی از این قتل ابراز تاسف و ناراحتی کردند.

داریوش مهرجویی یکی از کارگردانان برجسته سینمای ایران بود که آثار ماندگاری از خود به جا گذاشته است. او در طول دوران فعالیت خود، جوایز متعددی از جمله جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز و جایزه خرس طلایی جشنواره فیلم برلین را دریافت کرده بود.

نتیجه گیری

قتل داریوش مهرجویی و همسرش یکی از غم انگیزترین حوادثی بود که در سال ۱۴۰۳ در ایران رخ داد. این قتل نشان داد که حتی چهره های برجسته و محبوب نیز در برابر خشونت مصون نیستند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا