اخبار فیلم و سریال

مازیار لرستانی به سینما بازگشت

مازیار لرستانی پس از درگیری در حواشی و شایعاتی که برای او پیش آمد، به دنیای هنر بازگشته است. در ادامه می توانید جزئیات خبر بازگشت مازیار لرستانی به سینما را بخوانید.

بازگشت مازیار لرستانی به عرصه هنر

مازیار لرستانی بازیگر و کارگردان است. مازیار لرستانی در ویدئویی اعلام کرد که شناسنامه دارد و هویت قانونی، شرعی و عرفی خود را تایید کرده است. مازیار لرستانی ابراز امیدواری کرد که بتواند با ارائه آثار هنری خود و فضای عمومی جامعه، مردم را آگاه و شاد کند. مازیار لرستانی همچنین تاکید کرد که هرگز قصد ترک کشورم را نداشته ام. من ایران را دوست دارم و برای شادی مردم آن و برای اقامتم در این کشور سخت تلاش خواهم کرد.

این بازیگر در خلال صحبت های خود این نکته را نیز مطرح کرد:

امیدوارم راه ها باز شود و به صحنه بازیگری برگردم هرچند دوستانم از وزارت آموزش و پرورش به من قول داده اند که کار کنم.

چندی پیش او فیلمی به نام «فرار از شاوشنک» را ویژه نابینایان روایت کرد.

شایعات زیادی درباره این بازیگر سینما و تلویزیون به گوش می رسید؛ تنها چند روز پس از اعلام رسمی تغییر هویت وی، شایعاتی مبنی بر بایگانی شدن آثار وی در تلویزیون منتشر شد که در رصد تلویزیون مشخص شد این اخبار جعلی بوده و تصمیمی برای آرشیو آن گرفته نشده است. آثار لرستانی و انتشار آثار او از رسانه ملی ممنوع نیست.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  بازیگران فصل 3 سریال شکارچی ذهن (Mindhunter) + داستان و نکات تکمیلی

اتفاقا شبکه زنجیره ای آی فیلم همزمان با ایفای نقش او سریال «مختارنامه» را روی آنتن برد و حتی فیلم «حلقه ازدواج» این بازیگر سینما و تلویزیون چند روز پیش از شبکه زنجیره ای پخش شد.

البته موضوعات دیگری هم بود که مازیار لرستانی در پاسخ به آنها با خبرنگار تسنیم گفت و گو کرد.

وی در حاشیه ماجرای برخی از این موارد را اینگونه بیان کرد:

رفتار برخی از همکاران خانم در فضای مجازی باعث ایجاد سوء تفاهم شده است، من به شدت هر گونه ازدواج و رابطه را تکذیب می کنم؛ دوستان با انتشار این شایعات بیشتر دنبال آنها هستند تا خودشان را نشان دهند.

وی ضمن گلایه از انتشار اخبار زرد و رفتار سطحی و سطحی برخی افراد در فضای مجازی اعلام کرد که برای پیگیری این حادثه به مراجع مربوطه در پلیس فتا نیز مراجعه کرده است.


به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا