اخبار فیلم و سریال

متیو مک کانهی برای نقش جوئل در سریال The Last of Us انتخاب شد / در فصل دوم چه در انتظار مخاطبان است؟

سریال The Last of Us از سریال های محبوب سال 2023 با عنوان محبوب “آخرین ما” به روی آنتن رفت. در این سریال، نقش جوئل توسط پدرو پاسکوال ایفا شد. اما در حال حاضر، خبری منتشر شده است که متیو مک کانهی در بین نامزدهای انتخابی برای نقش جوئل بود.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال 2023

بهترین سریال های زامبی

متیو مک کانهی در نقش جوئل در سریال The Last of Us

آخرین سری ما

به گفته نویسنده کریگ میزین، متیو مک کانهی سریال آخرین ما یکی از گزینه های بازی در نقش جوئل پدرو پاسکال بود. Mizin در مصاحبه با پادکست شاد قاقین گاج می گوید:

ما با متیو صحبت می کنیم. نمی توانم بگویم که این یک سری جلسات گفتگو بود.

با این حال، او اصرار دارد که پدرو پاسکال همیشه اولین انتخاب برای این نقش بوده است:

پدرو از ابتدا در لیست ما بود. آنها گفتند که او در دسترس نیست، اما بعد که ما کمی مشکل داشتیم، نماینده او با ما تماس گرفت و گفت: “در واقع، او ممکن است در دسترس باشد.”

متیو مک کانهی در نقش جوئل در سریال The Last of Us

پاسکال به سرعت نقش را پذیرفت، میزین می گوید:

معمولاً وقتی برای بازیگران فیلمنامه می فرستیم، اگر یک ماه دیگر آن را بخوانند، خوش شانس هستیم. ما آن را در روز جمعه ارسال کردیم و پاسکال صبح شنبه تماس گرفت … او آن را بسیار دوست داشت و می خواست با زوم تماس تصویری برقرار کند. شاید بهترین دیداری بود که تا به حال تجربه کردم. یعنی در نگاه اول مثل عشق بود و بلافاصله درک خوبی از نقش نشان داد.

نویسنده می افزاید:

متیو مک کانهی بازیگری باورنکردنی است. شکی ندارم که عالی میشد ولی فرق میکرد و من از نسخه ای که ساخته شده بود خوشم میومد به نظرم جواب داد.

میزین که پس از موفقیت در سریال چرنوبیل با کارگردان The Last of Us، نیل دراکمن، در این اقتباس همکاری کرد، در جایی دیگر از مصاحبه تایید می کند که او فیلمنامه Dune 2 را بازنویسی کرده است.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  سینماها 14 و 15 خرداد تعطیل هستند.

حضور لغو شده متیو مک کانهی در سریال The Last of Us

متیو مک کانهی در نقش جوئل در سریال The Last of Us
متیو مک کانهی در نقش جوئل در سریال The Last of Us

Mizin درباره دنباله با بازی تیموتی شالامه، زندایا، فلورانس پیو و آستین باتلر می گوید:

اصولاً من صنعت سینما را رها کرده ام. من اگر با چند کارگردان تماس بگیرند چون آنها را دوست دارم و باهوش هستند با آنها کار خواهم کرد، بنابراین اگر مثلاً دنیس ویلنوو تماس بگیرد بدون تردید قبول می کنم.

برای خواندن اخبار مربوط به چهره ها بر اساس دسته بندی اخبار سلبریتی ها و اخبار هنرمندان ترکیه ببینید نظرتون رو در مورد این خبر حتما کامنت کنید.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا