اخبار فیلم و سریال

عدم حضور مارول و نتفلیکس در کامیک کان 2023

رویداد کمیک این یکی از جذاب ترین رویدادهای سینمایی است که هر سال رخ می‌دهد و طرفداران دنیای کمیک را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند.

از معروف‌ترین کمپانی‌هایی که با حضور خود هیجان کمیک کان را به اوج می‌رسانند، مارول و نتفلیکس هستند؛ اما اخیرا اخبرای پخش شده است مبنی بر این که این دو شرکت فیلم‌سازی در کیمک کان 2023 حضور نخواهند داشت.

کامیک کان 2023 بدون مارول و نتفلیکس

دو سال پس از لغو کامیک کان سن دیگو به دلیل ویروس کرونا، اعتصاب نویسندگان آمریکایی بزرگترین رویداد هواداران آمریکای شمالی را وارد بحران دیگری کرد. این هفته گزارش شد که مارول، نتفلیکس، سونی، یونیورسال و HBO امسال در این برنامه حضور نخواهند داشت. سال گذشته، HBO با بازی House of Dragons و AMC با The Walking Dead نقدهای مثبتی دریافت کرد.

کامیک کان امسال، که قرار است در 19 جولای برگزار شود، با یک بحران با خروج استودیوها و شبکه ها مواجه شده است. اگر انجمن بازیگران سینمای آمریکا تا 30 ژوئن بر سر قرارداد تهیه کنندگان به توافق نرسد، بازیگران به عنوان اعضای انجمن نویسندگان به اعتصاب خواهند پیوست و در رویدادهایی مانند کامیک کان شرکت نخواهند کرد. از سوی دیگر، انجمن کارگردانان آمریکا ، اخیرا با تولید کنندگان به توافق رسیده است.

مارول و دیزنی که به زودی پروژه هایی مانند فیلم مارول با بازی بری لارسن، فصل دوم Loki و سریال Asuka با بازی Rosario Dasen را منتشر خواهند کرد، در کامیک کان امسال غایب خواهند بود. HBO که در حال آماده شدن برای پخش فصل چهارم سریال True Detective با بازی جودی فاستر است، دیگر در این سریال حضور ندارد.

پیشنهاد کاربران تایم سیتی:  زمان پخش سریال کره ای تاخیر در عدالت - delayed-justice 【ساعت تکرار + داستان】

بحران در کامیک کان 2023

عدم حضور مارول و نتفلیکس در کامیک کان 2023

سونی پیکچرز که امسال کرایون شکارچی و گرن توریزمو را منتشر می‌کند و یونیورسال پیکچرز که فیلم جن‌گیر را منتشر می‌کند، همراه با نتفلیکس که اخیراً رویدادی برای طرفداران Todom در برزیل برگزار کرده و پروژه‌هایی مانند لایو اکشن One Piece را به نمایش گذاشته است. یک پنل در کامیک کان امسال داشته باشید. برادران وارنر نخواهد داشت، با این حال، هنوز تصمیمی در مورد نمایش امسال نگرفته است.

این استودیو به زودی Blue Beetle و Aquaman 2 را منتشر خواهد کرد. از سوی دیگر، استودیو پارامونت پنلی را برای انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles برگزار می کند، اما در مورد سری Star Trek تردید وجود دارد. استودیوی آمازون امسال با فصل دوم The Wheel of Time and Sons: His Generation نیز در این برنامه حضور خواهد داشت.


پیشنهاد مطالعه:

 

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا